Skocz do zawartości

FC Barcelona


Rekomendowane odpowiedzi

Ej, nie wiem, bo może się myle, ale podczas jakiego spotkania kontuzji doznał Puyol ??

 

Właśnie dlatego mówię ze te wyjazdy są zupełnie nie potrzebne. Tak jak mecz z Sundowns oraz spotkanie w środku sezonu z Al Ahly. Taki wyjazdy dla reklamy nie są dobre i stąd poważn kontuzja Carlesa. Chyba sie T-m nie zrozumieliśmy ;]

Odnośnik do komentarza
Ej, nie wiem, bo może się myle, ale podczas jakiego spotkania kontuzji doznał Puyol ??

 

Właśnie dlatego mówię ze te wyjazdy są zupełnie nie potrzebne. Tak jak mecz z Sundowns oraz spotkanie w środku sezonu z Al Ahly. Taki wyjazdy dla reklamy nie są dobre i stąd poważn kontuzja Carlesa. Chyba sie T-m nie zrozumieliśmy ;]

Przecież nie złapał tej kontuzji podczas długiego lotu tylko podczas spotkania towarzyskiego. Równie dobrze mógłby być to trening na bocznym boisku w Barcelonie...

 

Mnie też te pokazowe spotkania w odległych krajach się nie podobają, ale klubowe konto trzeba zasilać, aby mieć pieniążki na wzmocnienia...

Odnośnik do komentarza
Ej, nie wiem, bo może się myle, ale podczas jakiego spotkania kontuzji doznał Puyol ??

 

Właśnie dlatego mówię ze te wyjazdy są zupełnie nie potrzebne. Tak jak mecz z Sundowns oraz spotkanie w środku sezonu z Al Ahly. Taki wyjazdy dla reklamy nie są dobre i stąd poważn kontuzja Carlesa. Chyba sie T-m nie zrozumieliśmy ;]

Przecież nie złapał tej kontuzji podczas długiego lotu tylko podczas spotkania towarzyskiego. Równie dobrze mógłby być to trening na bocznym boisku w Barcelonie...

 

Mnie też te pokazowe spotkania w odległych krajach się nie podobają, ale klubowe konto trzeba zasilać, aby mieć pieniążki na wzmocnienia...

 

Masz trochę racji, ale długi, męczący lot mógł wpłynąc na postawę zawodników. Tym bardziej po wyczerpującym sezonie.

Odnośnik do komentarza
Nawet jeśli wpłynął, to co z tego, skoro zaraz po meczu mają wakacje? :-k

 

Mają też poważną kontuzje kapitana zespołu

 

 

 

:lol:  Tak można podsumować bramkarski i wyjazdowy.Na przyciemnianej fotce wygląda to jescze znośnie, za to na tej :lol: . Ronaldinho w smerfnym stroju. :rotfl:

 

Domowy jest ładny. Tutaj więcej fotografii - http://www.barcaserwis.com/

 

A tu jescze fotka z prezentacji Henry'ego - http://www.elmundodeportivo.es/mundo-img/2...25a/henry14.jpg

Odnośnik do komentarza

Chyba lepszy ten błękitny niż te oczojebne pomarańcze :-k

 

Henry w Barcelonie, koniec spekulacji. Cieszę się, bo to ogromne wzmocnienie naszej i tak mocnej ofensywy. Oby tylko dyspozycja Francuza była nadal wysoka. Mam nadzieję, że Eto'o zostanie i ofensywny tercet zmieni się w kwartet. Ciekawe czy ustawienie zmieni się na grę dwoma napastnikami? :-k

Czy Ronaldinho zejdzie do środka, a Eto'o z Henry na wymiennie na skrzydło i do przodu :-k

Osobiście chyba jestem za grą dwójką z przodu, ale wymienność pozycji to nasza mocna strona...

Odnośnik do komentarza
Toure zaprezentowany z numerem 17 !!

Yaya Toure, który ma obecnie dwadzieścia cztery lata, chciałby być dla kibiców Barçy nowym Patrickiem Kluivertem. Faktycznie jest to możliwe, przypomina on Holendra warunkami fizycznymi, jak i umiejętnościami technicznymi. "Aby stać się piłkarzem Barcelony, trzeba być dobrze przygotowanym, ja czuję się przygotowany, jestem w stanie stawić czoła wyzwaniom, które na mnie tutaj czekają. Mam wielki szacunek do Kluiverta, dla mnie jest jednym z idoli" - powiedział Yaya podczas swojej prezentacji.

 

Zawodnik z Wybrzeża Kości Słoniowej już oficjalnie stał się piłkarzem Barçy. Przed chwilą zakończyła się jego prezentacja. Yaya jest drugim nabytkiem Dumy Katalonii przed sezonem 2007/2008. Czarnoskóry gracz znakomicie wypadł na testach medycznych, co potwierdziło tezę, iż jest on silny fizycznie i może imponować wytrzymałością. Numer z jakim na plecach będzie grał Toure to '17'. "Od kiedy zacząłem grać w piłkę miałem nadzieje na grę w wielkim klubie. Barça to więcej niż klub, przez kibiców i przez piłkę jaką grają. Swoją nadzieję chciałem wcielić w życie, dzisiaj osiągnąłem swój cel" - stwierdził Toure.

 

Teraz piłkarz chce jak najszybciej wejść w katalońskie życie: "Chcę jak najszybciej nauczyć się katalońskiego" - oznajmił. Na koniec wyjawił, iż były piłkarz Barcelony - Gerard López był jednym z jego lepszych kolegów w Monaco.

 

Zdjęcia Yaya na prezentacji:

1

2

3

4

5

6

7

8

9

Odnośnik do komentarza

Swietny transfer jesli chodzi o Toure, pokladam w nim duze nadzieje, wierze ze szybko wkoponuje sie w druzyne i pokaze na co go stac. Henry to rowniez bardzo dobry transfer, taki zawodnik zawsze jest ogromnym wzmocnieniem. Martwi mnie natomiast lekka czystka w szeregach Barcy, lista tych ktorzy maja opuscic Dume Katalonii jest dluga, za dluga: Saviola, Ezquerro, Giuly, Motta, Gio, Gudjohsen i to byc moze jeszcze nie koniec. A 3 zawodnikow czyli dwa wspomniane wyzej nabytki i byc moze Chivu to troche malo. Nie wiem jak to widzi zarzad, ale kadra bedzie za waska. Kasy tez nie mamy nie wiadomo ile zeby kupic nowych zmiennikow. Zrobi sie miejsce dla Bojana i Dos Santosa, ale to wciaz nie bedzie to. W ataku zostaje nam R-E-M plus Henry i mlodziutki Bojan :|. Poczatek sezonu z glowy ma Puyol, Edmilson ma nie grac do grudnia. Ciekawe jak to sie potoczy.

Odnośnik do komentarza

Z ostatnich wypowiedzi Gudiego wynika, że nigdzie się nie wybira. Mówi, że już się zaaklimatyzował i teraz będzie grał lepiej. Myślę, że zarząd nie skreśli go po jednym średnio udanym sezonie.

 

Jestem sceptyczny jeżeli chodzi o Toure. Nie wątpię w jego umiejętności, jednak nie tacy się nie sprawdzali w Katalonii.

Zastanawia mnie też profil tego zawodnika. IMHO trzeba nam dmc, ale tarczy dla obrońców typu: Edmilson, Marquez. Toure będzie raczej konkurował z Iniestą, Xavim i Deco. Widać, że lubi rajdy, dryblingi i strzelanie bramek.

 

Gra obronna wyglądała lepiej, kiedy w bardzo dobrej formie był Edmilson, który czyścił wszystkie główki przed linia obrony, miał dużo przechwytów i odbiorów. Podobnie w wypadku Marqueza.

Odnośnik do komentarza

Dawiz, mam podobne odczucia co do Toure. Rzadko miałem okazję go oglądać, ale z tego co widzę, to lubi on grać bardziej ofensywnie, trochę jak Deco lub Iniesta. Świadczy też o tym liczba asyst w tym sezonie. Niepokoi mnie to, bo wolałbym, żeby ściągnięto kogoś, kto preferuje grę w obronie. Szkoda, że pozbyliśmy się Pique.

Z drugiej strony Toure ma dobre warunki fizyczne i przy tym jest dość szybki. Nie ma co teraz osądzać, ocenimy go po sezonie. Na razie należy życzyć mu jak najlepiej.

 

Ciekawa sytuacja jest z Henrym. Teraz ewentualna kontuzja kogoś z trójki REM nie będzie aż tak bolesna. Nie możemy jednak od razu zakładać, że ktoś złapie kontuzję. Nie wyobrażam sobie, żeby Eto'o lub Henry mieli siedzieć na ławce. Zastanawiam się, czy to nie jest koniec Kameruńczyka w Barcelonie. Na razie wszyscy temu zaprzeczają, ale bardzo często takim plotkom się zaprzecza, a potem dochodzi do transferu. Jeśli Eto'o by został, czego chyba wszyscy kibice Barcelony pragną, to zespół czeka zmiana ustawienia. Raczej nie na 4-4-2, mamy zbyt wielu środkowych pomocników. Może Rijkaard będzie próbował 3-5-2? Już miał takie pomysły. IMO to zbyt ofensywna taktyka. Z taką dziurawą obroną, przez pewien czas bez Puyola, z normalnym bramkarzem (a u nas potrzeba by cyborga, jak Czech czy Casillas ;) ), zapewne zakończyłoby się to fiaskiem. Jestem bardzo ciekawy, w jakim składzie będziemy występować we wrześniu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...