Skocz do zawartości

FC Barcelona


Rekomendowane odpowiedzi

Nikt nie mówi, żeby płakał bo akurat miał szczęście, że sędzia ręki nie widział i rozumiem, że podczas meczu można się nie przyznać sędziemu ale już po meczu powinien przeprosić rywali i kibiców za to. Nie był to mecz towarzyski tylko ligowy i to nie byle jaki tylko derby i myślę, że dla kibiców Espanyolu ma to duże znaczenie czy mieli 3 punkty czy tylko jeden. Powinien okazać trochę pokory, a nie nic się nie stało bo i tak zremisowaliśmy tylko. Messi takim zachowaniem psuje sobie opinię na świecie i chyba ktoś bardziej doświadczony powinien mu to uświadomić.

Co do dodatkowego motywowania to jeżeli to nie jest płacenie własnym rywalom to myślę, że można to jeszcze przeżyć. Pieniądze klubu i niech robi sobie z nimi co chce. Nie sądzę by miało to już jakiś wpływ na wynik rywalizacji o mistrzostwo.

Odnośnik do komentarza
Co do dodatkowego motywowania to jeżeli to nie jest płacenie własnym rywalom to myślę, że można to jeszcze przeżyć. Pieniądze klubu i niech robi sobie z nimi co chce. Nie sądzę by miało to już jakiś wpływ na wynik rywalizacji o mistrzostwo.

Ja również. Często mówi się, że kluby oferują innym pieniądze za zwycięstwo, ale raczej mało kiedy oddaje to stan rzeczywisty. To raczej ma na celu tylko podgrzanie atmosfery przed spotkaniami decydującymi o zdobyciu mistrzostwa. Mnie osobiście mówienie o tym (czy też nawet praktykowanie) ani ziębi ani grzeje.

Odnośnik do komentarza

Widzę, że Barca jest jak tonący, który chwyta się brzytwy, chcąc pieniędzmi zmobilizować Mallorke. Wątpię żeby dzięki temu nasz najbliższy rywal zagrał jakoś fantastycznie i urwał Los Blancos punkty. Sytuacja jest trochę niesmaczna, ale w zasadzie mnie to nie rusza, niech robią ze swoimi pieniędmi co chcą. A my i tak zrobimy swoje.

Za to zachowanie Leosia (który stwierdził iż nie ma znaczenia, że strzelił gola ręką i liczy się to, że FCB ma nadal szanse na majstra) jest niestosowne. Do niedawna go nawet lubiłem (nawet mimo strzelonych 3 goli Blancos), ale teraz budzi u mnie jedynie politowanie, powinienem nawet chyba zacytować znane słowa Miliera skierowana do Ziobry przed pewną komisją śledczą. Zapewnie przez to straci wielu fanów. I on śmie nosić koszulkę z logo UNICEF-u! Mes que un club :wacko:

Odnośnik do komentarza

Wnioskuję, że zawodnicy powinni przepraszać za nieczyste zagrania. Czy Del Horno przeprosił?

Czemu Gattuso nie przeprasza mnie i moich kolegów za to, że musimy oglądać pomocnika, który jako Mistrz Świata i zdobywca Ligi Mistrzów ma problemy z rozegraniem piłki czy czystym odbiorem? Czemu Roy Keane nie przeprosił za celowe złamanie nogi przeciwnikowi? Czemu Inzaghi nie przeprasza mnie za każdą próbę oszukania sędziego?

 

Może zaczynajmy mecze od przepraszania prewencyjnego? Wtedy wrażliwi ludzie będą mogli w spokoju oglądać "czysty" futbol, przecież gol ręką Maradony od razu lepiej wyglądał, kiedy ten przeprosił.

 

Ktoś mi kiedyś powiedział: my się tu nie przepraszamy, my gramy w piłkę. Jeżeli atakujemy Messiego, to należy oczekiwać przeprosin od wszystkich zawodników grających nieczysto, a nie tylko od piłkarzy największego rywala.

Odnośnik do komentarza
Wnioskuję, że zawodnicy powinni przepraszać za nieczyste zagrania. Czy Del Horno przeprosił?

Czemu Gattuso nie przeprasza mnie i moich kolegów za to, że musimy oglądać pomocnika, który jako Mistrz Świata i zdobywca Ligi Mistrzów ma problemy z rozegraniem piłki czy czystym odbiorem? Czemu Roy Keane nie przeprosił za celowe złamanie nogi przeciwnikowi? Czemu Inzaghi nie przeprasza mnie za każdą próbę oszukania sędziego?

 

Może zaczynajmy mecze od przepraszania prewencyjnego? Wtedy wrażliwi ludzie będą mogli w spokoju oglądać "czysty" futbol, przecież gol ręką Maradony od razu lepiej wyglądał, kiedy ten przeprosił.

 

Ktoś mi kiedyś powiedział: my się tu nie przepraszamy, my gramy w piłkę. Jeżeli atakujemy Messiego, to należy oczekiwać przeprosin od wszystkich zawodników grających nieczysto, a nie tylko od piłkarzy największego rywala.

 

 

Przyznać się do czegoś, a za coś przeprosić, to są dwie kompletnie różne sprawy ...

Odnośnik do komentarza

Wszyscy świętojebliwi z Realu się teraz znaleźli :sciana:

Czekam aż wasi piłkarze przeproszą za wszystkie wałkarskie bramki ze wszystkich lat :sciana: Inaczej będą zerami.

No nie popadajmy w paranoję. Zachowanie Leo jest może niesmaczne, ale piętnujecie go jakby był jakimś wyjątkiem w krystalicznie czystym świecie futbolu, a tu nagle wpadł Messi i go burzy swoim haniebnym zachowaniem. Oczywiście mieszacie do tego klub, jakby to oni mu kazali strzelić bramkę ręką :sciana:

Odnośnik do komentarza
Przyznać się do czegoś, a za coś przeprosić, to są dwie kompletnie różne sprawy ...

I co by to zmieniło w Waszym podejściu? Nic:

Jakby się przyznał, to byście się domagali żeby przeprosił, jakby się przyznał i przeprosił, to byście się domagali, żeby Barcelona go wyrzuciła bo "Mes que un Club" i UNICEF :roll:

Odnośnik do komentarza

Zmieniłoby, wiedziałbym, że żałuje swego zachowania, a tak się nim można powiedzieć szczyci. Nie oczekuję jego głowy na tacy, ale mógłby się wysilić i powiedzieć, że żałuje tego co zrobił. Ale mniejsza z tym, bo i tak tego nie zrobi, jakby miał taki zamiar to zrobiłby to zaraz po meczu. EOT z mojej strony.

Odnośnik do komentarza
Piłkarze Realu Mallorca mogą otrzymać wysoką premię od Barcelony za zwycięstwo w Madrycie nad Realem w ostatniej serii ligowych meczów, sugeruje Marca. Gazeta pisze, iż każdy piłkarz Mallorki w przypadku sukcesu jego drużyny może otrzymać od Barcelony premię dochodzącą do 50 000 euro.

 

W ostatniej kolejce rozgrywek ligowych Real Madryt podejmował będzie RCD Mallorca, a FC Barcelona spotka się na wyjedzie ze zdegradowanym już zespołem Gimnastic Tarragona. Jeżeli Real Madryt wygra - zdobędzie tytuł mistrzowski, bez względu na wynik meczu Barcelony. Przed ostatnią kolejką ligową Real Madryt i Barcelona mają po 73 punkty, a FC Sevilla - 71 pkt.

 

W ankiecie przeprowadzonej przez AS 75,46 procent respondentów uważa, iż tytuł mistrzowski zdobędzie Real, 17,17 proc. - Barcelona, a 7,34 proc. postawiło na piłkarzy Sevilli.

Jeśli Barca zdobędzie majstra, to będzie mogło tylko znaczyć że Bóg nad nimi czuwa :> w co jednak nie wierzę :keke:

Odnośnik do komentarza
Sprawa mistrzostwa moim zdaniem jest przesądzona na 80%. Real nie zmarnuje tej szansy.. Swoją drogą niezłe jaja by były, gdyby to Sevilla zdobyła majstra :]

biorąc pod uwagę, że w środku obrony Realu nie zagra ani Helguera ani Ramos, to ja bym się tak nie rozpędzał :>

kurde, przydałoby się wypozyczyć Etoo na jeden mecz do Mallorki :]

Odnośnik do komentarza

No i nareszcie koniec tego fatalnego sezonu. Zamknięcie nastąpiło efektownym 5-1 w Tarragonie, ale wobec wyniku w Madrycie nic to nie dało.

No cóż, mam nadzieję, że ten frajersko stracony tytuł pobudzi trochę gracy Barcy, a zarząd zmusi do zakupów jakiś dobrych piłkarzy.

Miejmy nadzieję, że Barca w przyszłym sezonie nie będzie tak głupio tracić punktów, a Realowi nie będzie dopisywało tyle szczęścia (tak wiem, walka do końca i w ogóle, ale wiele klubów tak gra, ale chyba żaden nie odwrócił kilku meczów z rzędu w ostatnich minutach).

No nic, zobaczymy co przyniesie sezon 07/08. Piłkarzom proponuję też niej szumnych zapowiedzi, a więcej skutecznej gry.

Odnośnik do komentarza
Gość Profesor
(tak wiem, walka do końca i w ogóle, ale wiele klubów tak gra, ale chyba żaden nie odwrócił kilku meczów z rzędu w ostatnich minutach).

 

Wiesz, Barcelonie też nikt nie bronił, a o ile pamiętam w paru ostatnich meczach to Barcelona traciła punkty w ostatnich minutach - Espanyol, Betis...

Odnośnik do komentarza

Oczywiście, dlatego napisałem, że to frajersko stracony tytuł. Nie ujmuje Realowi woli walki, bo tej mieli aż nadto, ale wiesz dobrze - choćby po Premiership, że tam każdy gra do końca, a nie odwraca kilku meczów z rzędu i to w ostatnich minutach. Oczywiście nie umniejsza to tytułu Realu, ale po prostu mam nadzieję, że tyle szczęścia już w najbliższej przyszłości mieć nie będą.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...