Skocz do zawartości

Po lepsze życie


Jahu

Rekomendowane odpowiedzi

Luty 2016

 

 

Na początku Lutego podejmowaliśmy Arsenal. Źle graliśmy w tym meczu od 33. Minuty przegrywaliśmy. Jednak przed przerwą zdołaliśmy jeszcze wyrównać a gola zdobył Mata. W drugiej połowie jednak zostaliśmy kompletnie zmiażdżeni przez Arsenal, który zdobył jeszcze trzy gole nas było stać tylko na trafienie na 2-4 a gola strzelił Kane. Przegrywam spotkanie ligowe po 68 meczach bez porażki...

 

W kolejnym meczu mierzyliśmy się w derbach z Liverpoolem. To było nudne spotkanie oba zespoły w nim się szachowały. Zarówno my jak i goście mieli swoje sytuacje, ale nie wiele z nich wynikało. Nudne 0-0 na OT.

 

W pucharze Anglii w rezerwowym składzie graliśmy z Cardiff. Dobrze weszliśmy w to spotkanie, bo piękną akcję całego zespołu zakończył golem w 7. minucie Nani. 13. Minut później prowadziliśmy już 2-0 a bramkę po rogu głową zdobył Papadopoulos. W 44. Minucie goście wyszli z kontrą i zdołali zdobyć kontaktową bramkę. W drugiej części jednak przeważaliśmy. 64. Minuta wychodzimy z piękną akcją piłkę w pole karne wrzuca Moses wprost na nogę Hernandeza a ten z zimną krwią ustala wynik meczu. Koniec spotkania w kolejnej rundzie pucharu Anglii zagramy z Evertonem.

 

Przyszedł czas na spotkanie 1/8 finału Ligi Mistrzów z Szachtarem na naszym boisku. Długo w tym meczu goście dzielnie się bronili przez pierwsze 45. Minut nawet remisowali 0-0. W drugiej połowie nasza przewaga była jednak, co raz bardziej widoczna. 77. Minuta mamy wolny na 20 metrze piłkę ustawia, Mkhitaryan i cudownym strzałem pod poprzeczkę wyprowadza nas na prowadzenie! Do końca meczu Szachtar próbował jeszcze coś zdziałać, ale nie wiele im się udawało. Wygrywamy 1-0 i na Donbas Arenę pojedziemy z małą zaliczką.

 

W lidze mierzyliśmy się ze Swansea. To było zacięte spotkanie oba zespoły grały w nim dobry futbol. Po pierwszej połowie przegrywaliśmy nawet z Łabędziami 1-2 a gola dla nas zdobył Mata. W drugiej części jednak ciągle dążyliśmy do remisu. Udało nam się to w 88. Minucie, gdy po podaniu Pogby wynik meczu wyrównał Kane. Do końca spotkania wynik nie uległ już zmianie i mecz skończył się remisem.

 

W ostatnim meczu miesiąca graliśmy z Middlesbrough. To był mecz do jednej bramki! Strzelanie w tym meczu w 17. Minucie zaczął już Vela strzałem z najbliższej odległości. 3. Minuty później prowadziliśmy już dwoma golami a wynik podwyższył Aubameyang po akcji całego zespołu. Po pierwszych 45. Minutach, więc 2-0. 54. Minuta mamy wolny z 20 metra piłkę ustawia Pogba i fenomenalnym strzałem w okienko podwyższa wynik meczu!

 

 

Wynik meczu w 72. Minucie ustala super rezerwowy Hernandez, który po świetnym podaniu Shawa ze swojej połowy z łatwością pokonuje bramkarza gospodarzy. Wygrywamy pewnie to spotkanie 4-0 i dobrze kończymy miesiąc Luty!

 

Arsenal 2-4 ( Mata,Kane )

Liverpool 0-0

Cardiff 3-1 ( Nani,Papadopoulos, Hernandez )

Szachtar 1-0 ( Mkhitaryan )

Swansea 2-2 ( Mata, Kane )

Middlesbrough 4-0 ( Vela, Aubameyang, Pogba,Hernandez )

 

W tabeli walka o mistrza będzie już:

 

Cięzka...

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

No pierwszy odcinek z nowego kompa czas zacząć :D

 

Marzec 2016

 

 

Na pierwszy mecz Marca udałem się do Australii aby w meczu z Tajlandią skończyć drugą rundę eliminacji. Pokazaliśmy w tym meczu że słusznie rządziliśmy w tej grupie. Po cudownym wspaniałym widowisku rozgromiliśmy gości! Hat ricka w tym spotkaniu zdobył McDonald dwie bramki dorzucił Cahill a Tajlandię w ostatnich minutach meczu pogrążył Antelmi. Gromimy słusznie Tajlandię i z łatwością wygrywamy tą grupę!

 

W lidze czekało nas stracie z Hull. Długo męczyliśmy się z gospodarzami tego meczu. Dopiero w drugiej połowie swój kunszt pokazał Ibra i zapewnił nam 3 punkty w tym meczu.

 

W następnym meczu w pucharze Anglii podejmowaliśmy w rezerwowym składzie Everton. To było zacięte widowisko dwa razy w tym meczu wychodziliśmy na prowadzenie po bramkach Pogby i Vestergaarda ale też dwa razy goście doprowadzali do remisu. I niestety ten mecz będzie powtórzony.

 

Przyszedł czas na mecz Ligi Mistrzów i pojedynek z Szachtarem. graliśmy w tym meczu swoje od pierwszej minuty. W ogóle nie było widać że przeciwko nam stanął mistrz Ukrainy. Wynik meczu po akcji całego zespołu w 16. minucie napoczął Hernandez. W drugiej połowie nasz worek z bramkami rozwiązał się jeszcze bardziej a do siatki trafiali Aubameyang, Ibra oraz cudownym strzałem z wolnego Pogba. Wygrywamy to spotkanie i pewnie awansujemy do ćwierćfinału Ligi Mistrzów!

 

W lidze mierzyliśmy się z Cardiff. To nie było porywające spotkanie w naszym wykonaniu. Po pierwszych 45. minutach utrzymywał się bez bramkowy remis. W drugiej połowie też nie było szału. Aż nadeszła 74. minuta Mata wrzucił piłkę w pole karne idealnie na głowę Papadopoulosa a ten z zimną krwią pokonał bramkarza Walijskiej drużyny zapewniając nam 3 punkty w tym meczu.

 

Po tym spotkaniu cały ŚWIAT został przez mnie zadziwiony. Za 237 mln Euro ( płacone w ratach ) Na OL trafił geniusz Belgijskiej piłki tak to on proszę państwa:

 

EDEEEEEN HAAAAZARD!!!

 

Mam nadzieje że mnie nie zawiedzie!

 

Po tej wiadomości graliśmy derby Manchesteru. Tak nudnych derbów nie pamiętam w całej swojej karierze. Oba drużyny grały "wyrafinowany" futbol który nie dawał wiele sytuacji bramkowych. Nudne 0-0 w derbach Manchesteru.

 

W lidze mierzyliśmy się z Newcastle. To było spotkanie jednego aktora. Grał on w tym meczu wspaniale. Zaczął on to wszystko w 8. minucie gdy po szaleńczym kontrataku i podaniu od Ibry napoczął rywala. Kolejnego gola zdobył w minucie 16 a tym razem asystę przy jego golu zaliczył Vela. Hat ricka zdobył jeszcze przed przerwą a bramka była bliźniacza jak pierwsza a asystę znowu zaliczył Ibra. W drugiej połowie ciągle ten zawodnik grał świetnie. 66. minuta wychodzi sam na sam z bramkarzem i strzela swojego 4 GOLA w tym meczu! Radości z tego meczu nie zepsuł mu nawet gol honorowy strzelony przez Sroki w 88. minucie. I NIE WIEM NAPRAWDĘ NIE WIEM DLACZEGO ZA TAKI MECZ TEN PIŁKARZ NIE DOSTAŁ OD FM

 

10!!!

 

W meczu towarzyskim z Australią podejmowałem Wybrzeże Kości Słoniowej. Nie graliśmy dobrze w tym meczu dwa błędy w tym spotkaniu zdecydowały że przegraliśmy to spotkanie. Gola honorowego dla nas zdobył Cahill. Australia- Wybrzeże Kości Słoniowej 1-2.

 

W ostatnim meczu miesiąca w Lidze Mistrzów mierzyliśmy się z Schalke. Cudownie zagraliśmy ten mecz z Niemcami rządziliśmy w nim cały czas! Wynik meczu w 8. minucie napoczął Vela po pięknym strzale w długi róg. Na 2-0 jeszcze przed przerwą podwyższył Hernandez strzałem głową. W drugiej części ciągle rządziliśmy. 63. minuta kolejna nasza akcja skrzydłem Vela do Maty Mata do Hernandeza i jest 3-0. Schalke budzi się w 74. minucie i po kontrze strzela gola. To do nas należy jednak ostatnie słowo. 89. minuta piłkę dostaje Mata i pięknym strzałem ustala wynik meczu! Na rewanż u siebie pojedziemy z przewagą trzech goli!

 

Tajlandia 6-0 ( McDonald X3, Cahill X2, Antelmi )

Hull 1-0 ( Ibrahimovic )

Everton 2-2 ( Pogba, Vestergaard )

Szachtar 4-0 ( Hernandez, Aubameyang, Ibrahimovic, Pogba )

Cardiff 1-0 ( Papadopoulos )

M. City 0-0

Newcastle 4-1 ( Mata X4 )

WKS 1-2 ( Cahill )

Schalke 4-1 ( Vela, Hernandez X2, Mata )

 

W tabeli jeszcze nie wszystko

 

stracone

Odnośnik do komentarza

@Zonk ale przecież to raty :D
@Morpheus Old Trafford literówka

@Makk może i tak ale mam nadzieje że zostanie gwiazdą tej drużyny na lata :)

 

Kwiecień 2016

 

W pierwszym spotkaniu Kwietnia podejmowaliśmy w rewanżu pucharu Anglii w rezerwowym składzie Everton. W tym meczu pokazaliśmy już nasz poziom graliśmy miły dla oka futbol a pierwszą bramkę w 7. minucie po rogu zdobył Papadopulos. Długo jednak nie cieszyliśmy się z prowadzenia bo Everton jeszcze w pierwszej połowie zdołał wyrównać i do przerwy było 1-1. W drugiej połowie graliśmy już lepiej i po golach Naniego oraz Hernandeza awansowaliśmy do półfinału FA CUP.

 

W kolejnym meczu w rewanżowym meczu Ligi Mistrzów graliśmy z Schalke. Graliśmy w tym spotkaniu na luzie wysoka wygrana w pierwszym spotkaniu dawała nam ten komfort. Po pierwszych 45. minutach było 0-0. W drugiej części podkręciliśmy trochę tempo bo Niemcy zaczęli przeważać. 73. minuta piękne podanie od Maty dostaje Aubameyang i pewnie pokonuje bramkarza. Do końca meczu nic ciekawego się już nie wydarzyło i meldujemy się w półfinale Ligi Mistrzów. A w tym półfinale zmierzymy się z Bayernem.

 

Półfinał FA CUP na Wembley komplet widzów na trybunach a my tradycyjnie w rezerwowym składzie mierzymy się z Newcastle. Szybko pokazaliśmy Srokom komu należy się finał tego pucharu po pierwszej połowie i bramkach Vestergaarda i Veli prowadziliśmy pewnie 2-0. W drugiej części nie spuszczaliśmy z tonu. Drugiego gola pod koniec spotkania dołożył Vela i pewnie zameldowaliśmy się w finale FA CUP! W nim czeka nas stracie z Chelsea.

 

W następnym meczu podejmowaliśmy w lidze Tottenham. Długo nic w tym spotkaniu się nie działo. Aż nadeszła 44. minuta mamy wolny 18 metrów od bramki piłkę ustawia sobie Pogba i pięknym strzałem w okienko pokonuje Llorisa! W drugiej połowie staraliśmy już się grać mądrze i trzymać wynik i to się nam udało! 3 punkty jadą do Manchesteru.

 

Wreszcie przyszedł ten mecz. Lider tabeli kontra nasz skromny zespół czyli derby Manchesteru! Wygrana w tym meczu dawała nam jeszcze nadzieje na tytuł strata punktów sprawiała że mogliśmy walczyć tylko o vice mistrza. Wychodzę na ten mecz oczywiście w najmocniejszym składzie. Komplet widzów na City of the Manchester Stadium. Od początku spotkania zaczynamy przeważać. 14 minuta Aubameyang zostaje wypuszczony pięknym podaniem i pędzi na bramkę Bravo jest przed nim sam strzela i wyprowadza nas na prowadzenie! 38. minuta kontra gospodarzy Augero ma piłkę oddaję atomowy strzał i jest remis! Po 45 minutach więc 1-1. W drugiej części oba zespoły szalenie walczą o 3 punkty. 76. minuta Mata do Veli Vela do Aubameyang ten wpada w pole karne strzela i GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL GOL! GOL! Czerwona część trybun szaleje. Do końca meczu gramy już zachowawczo i derby są dla nas! A TO OZNACZA ŻE CIĄGLE LICZYMY SIĘ W WALCE O MISTRZA!!!

 

W półfinale Ligi Mistrzów graliśmy w Monachium z Bayernem. Od początku źle weszliśmy w ten mecz głupie straty piłki nie potrzebna nerwowość. 38. minuta Bayern ma róg piłka zostaje wrzucona przez nasze pole karne Alaba strzela piłka odbija się przed De Geeą i go myli 1-0 dla gospodarzy tego meczu. W drugiej połowie Niemcy ciągle prą do przodu. 73. minuta Robben biegnie prawym skrzydłem wrzutka w pole karne Muller przystawia nogę i stawia nas w bardzo trudnej sytuacji przed rewanżem...

 

Przed tym rewanżem w lidze mierzyliśmy się jeszcze z Crystal Palace. Szybko objęliśmy prowadzenie w tym meczu bo już w 14. minucie a gola po samotnym rajdzie zdobył Aubameyang. Jeszcze przed przerwą było 2-0 a po prawie identycznej akcji podwyższył Mata. Drugie 45. minut nie było już takie dobre w naszym wykonaniu. 54. minuta Mata do Veli a ten strzałem za pola karnego podwyższa wynik. Jednak po tej bramce za bardzo się rozluźniliśmy. 65. minuta kontra Orłów Benteke wychodzi sam na sam z De Geą i jest gol. 78. minuta tym razem Towsend jest sam na sam z naszym bramkarzem po błędzie Pogby i trafia. Ostatnie 10. minut to autobus w naszym wykonaniu. Na szczęście udaje nam się ten wynik dowieźć do końca...

 

W ostatnim meczu miesiąca na OT w rewanżowym meczu Ligi Mistrzów graliśmy z Bayernem. Od 9. minuty musieliśmy radzić sobie bez Jonesa który dostał wstrząsu mózgu. Jednak do przerwy jakoś wytrzymaliśmy. W drugiej części Bayern jednak już wrzucił 6 bieg. 53. minuta Robben pędzi skrzydłem wystawia piłkę na pustą bramkę do Lewandowskiego a ten tylko przystawia nogę i zabiera nam nadzieje na finał Ligi Mistrzów. 65. minuta De Gea do Carricka ten oddaje piłkę do Hiszpania on podaje pilkę wprost na nogę Lewego a ten podwyższa wynik meczu. 76. minuta w polu karnym zostaje sfaulowany Robben do karnego podchodzi Lewandowski i zdobywa Hat rick. Do końca meczu nic już się nie zmieniło a to oznacza że przygodę w tegorocznej Lidze Mistrzów kończymy na PÓŁFINALE!

 

Everton 3-1 ( Papadopulos, Nani, Hernandez )

Schalke 1-0 ( Aubameyang )

Newcastle 3-0 ( Vestergaard, Vela X2 )

Tottenham 1-0 ( Pogba )

M.City 2-1 ( Aubameyang X2)

Bayern 0-2

Crystal Palace 3-2 ( Aubameyang, Mata, Vela )

Bayern 0-3

 

W tabeli walka ciągle

 

trwa!

Odnośnik do komentarza

Maj 2016

 

W pierwszym meczu Maja graliśmy z Evertonem. Dobrze weszliśmy w to spotkanie, bo od 7. Minuty już prowadziliśmy a z gola mógł  cieszyć się Hernandez. Everton jednak w tej pierwszej połowie walczył i po walce udało mu się wyrównać w 38. Minucie. W drugiej części podkręciliśmy tempo. 63. Minuta wychodzimy z atakiem piłka do Ibry i Szwed ustala jak się później okazało wynik meczu. MU 2 Everton 1.

 

W kolejnym spotkaniu mierzyliśmy się z Fulham. To był prawdziwy pogrom w naszym wykonaniu. Do przerwy po trafieniach Ibry i dwóch Hernandeza prowadziliśmy z gośćmi 3-0. W drugiej części ciągle graliśmy dobrze. A najlepszym tego dowodem był gol Veli w 74. Minucie meczu, który jak się później okazało ustalił wynik spotkania. Po tym spotkaniu ciągle byliśmy w grze o mistrza, bo do naszego sąsiada M. City traciliśmy punkt...

 

Ostatni mecz w sezonie miał zadecydować o wszystkim a podejmowaliśmy w nim Norwich na wyjeździe. Wygrana w tym meczu przy stracie punktów City dawała nam mistrzostwo każdy inny wynik zapewniał nam drugie miejsce. W pierwszej połowie tego spotkania nie wiele się działo aż do 40. Minuty wtedy to skrzydłem popędził Vela dograł po ziemi w pole karne do Ibry a Szwed z łatwością pokonał bramkarza Kanarków po pierwszych 45. Minutach, więc prowadziliśmy, Ale nie wiele nam to dawało po City też wygrywało  swoje spotkanie. W drugiej części Norwich chciało się dobrze pożegnać z ligą. 62. Minuta kontra gospodarzy błędy w naszej obronie i De Gea musi wyjmować piłkę z siatki... Po tym golu jednak szybko przejęliśmy kontrolę na boisku. 81. Minuta mamy wolny do piłki podchodzi Aubameyang i pięknym strzałem zdobywa gola. Do końca meczu wynik już nie uległ zmianie. Zebraliśmy się na środku boiska i czekaliśmy na wieści z Manchesteru. Niestety nie były one dla nas pomyślne, bo M.City wygrał swój mecz 3-0 i zdobył mistrzostwo Anglii w sezonie 2015/2016. MU VICE MISTRZEM ANGLII!!!

 

O mistrzostwie zdecydował:

 

jeden punkt...

 

Po sezonie przyznane zostały nagrody.

 

Piłkarzem roku został:

 

MATA!!!

 

Król strzelców trafił do:

 

GIROUD!

 

Młodym zawodnikiem został:

 

INSIGNE!

Złota rękawica trafiła do:

 

CECHA!

 

Menadżerem roku został:

 

GUARDIOLA!

A 11 Roku przedstawia się:

 

tak!

 

W tym sezonie czekało nas jeszcze jedno spotkanie finał pucharu Anglii na Wembley z Chelsea 90 tysięcy na trybunach czekało na widowisko. Od początku źle weszliśmy w to spotkanie jak byśmy źle wyszli z szatni. I The Blues nas za to skarciło w 38. Minucie Hazard idealnie podał na wolne pole do Mandzukica a ten będąc sam na sam z De Geą oddał atomowy strzał i do przerwy przegrywaliśmy. W drugiej części jednak wzięliśmy się do roboty i na rezultaty nie trzeba było długo czekać. 54. Minuta pędzi skrzydłem Mata wrzuca w pole karne a tam Ibrahimovic pięknym strzałem z głowy doprowadza do remisu! Do końca spotkania oba zespoły więcej goli już nie strzeliły i o tym, kto zdobędzie puchar Anglii musiała zdecydować dogrywka. 102. Minuta spotkania oba zespoły szykują się już na drugą część dogrywki The Blues mają róg piłka zostaje wrzucona w pole karne w nim najwyżej wyskakuje Luiz i zdobywa bramkę dla Chelsea... Mimo że w drugiej części dogrywki szalenie walczyliśmy nic nam to nie dało. FA CUP drugi rok z rzędu wędruje do Chelsea...

 

Everton 2-1 ( Hernandez, Ibrahimovic )

 

Fulham 4-0 ( Ibrahimovic, Hernandez X2, Vela )

 

Norwich 2-1 ( Ibrahimovic, Aubameyang )

 

Chelsea 1-2 ( Ibrahimovic )

 

 

 

Z moich 6 miesięcy sezonu w MU jestem średnio zadowolony. Jeszcze w Kwietniu mieliśmy szansę na 3 trofea a sezon skończyliśmy bez żadnego... No nic zostaje nam ciężko pracować w lecie i mądrze wprowadzić nowych zawodników do  składu. Piłkarze udali się już na urlopy a ja jeszcze przed swoim zasłużonym wypoczynkiem muszę polecieć do Australii na eliminacje MŚ w Rosji.

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Czerwiec- Lipiec 2016

 

Przed krótkim urlopem czekały mnie 3 spotkania eliminacji Mistrzostw Świata w Rosji.

W pierwszym z nich graliśmy z Katarem. To nie był nasz mecz graliśmy w nim bezbarwnie bez polotu i goli w tym meczu nie zdobyliśmy.

 

W kolejnym meczu podejmowaliśmy Oman. Tym razem dobrze weszliśmy w ten mecz i po pierwszej połowie prowadziliśmy 2-0 a gole strzelali gracz Omanu oraz Bresciano. W drugiej części jednak coś nam zaczęło się w grze psuć. W 54. Minucie Oman zdobył kontaktową bramkę. A w 88. Minucie ku uciesze swoich kibiców zdołał wyrównać... Drugi mecz i drugi remis nasz w tej grupie.

 

Przed spotkaniem z Koreą przybyli do MU nowi zawodnicy.

 

I tak za darmo trafili do nas:

 

Ayew

 

Morrison

 

Schmeichel

 

W meczu z Koreą mieliśmy trochę więcej walki. To Korea jednak w 18. Minucie wyszła na prowadzenie i po pierwszych 45. Minutach prowadziła. W drugiej połowie zaczęliśmy grać jednak lepiej. 63. Minuta mamy kontrę piłka trafia do McKaya a ten wyrównuje! Do końca spotkania oba zespoły już kontrolowały grę i mecz skończył się remisem. Po 3 kolejkach, więc mamy 3 punkty i zajmujemy 4 miejsce w tabeli eliminacyjnej.

 

Po tych meczach wpadłem szybko na tydzień do Polski i po tygodniu byłem już na OT gdzie miałem porobić takie zakupy, które dadzą nam Mistrzostwo oraz Ligę Mistrzów!

 

I tak trafili do nas:

 

Z Szachtaru:

 

Bernard

 

Z Interu:

 

Murillo

 

Z Interu:

 

icardi

 

Z Basel:

 

Sommer

 

I z wolnego transferu:

 

Fernandes

 

W Lipcu rozegraliśmy 5 spotkań towarzyskich w każdym z nich błyszczał Ibrahimovic zdobył w tych pięciu meczach cztery bramki. To jest niesamowite gość ma już 36 lat a gra jak młody Bóg! Z tych 5 spotkań wygraliśmy wszystkie strzeliliśmy w nich 12 goli a straciliśmy tylko jednego! To prognozuje dobry początek ligi w naszym wykonaniu...

 

Katar 0-0
Oman 2-2 ( Bresciano, Holman )

Korea Południowa 1-1 ( McKay )

CSKA 4-1 ( Ibrahimovic, Horvath, sam, Jones )

Bordeaux 2-0 ( Ibrahimovic  X2 )

Birmingham 2-0 ( Vela, Ibrahimovic )

Le Havre 2-0 ( Papadopoulos, Ibrahimovic )

Vancouver 2-0 ( Aubameyang, Icardi )

 

 

Odnośnik do komentarza

Sierpień 2016

 

Przed startem sezonu rozegraliśmy jeszcze 3 mecze towarzyskie. We wszystkich z nich potwierdziliśmy swoją dominacje łatwo je wygrywając zdobywając w nich 12 goli a tracąc tylko 3.

 

Sezon zaczynaliśmy od meczu ze Stoke. Nie był to taki mecz, jaki mógłbym sobie wymarzyć nie byliśmy w nim tak skuteczni jak w sparingach. Po biciu głową w mur po 90 minutach wynik brzmiał 0-0...

 

W następnym meczu podejmowaliśmy Hull. Nasza gra była podobna jak w poprzednim meczu znowu długie utrzymywanie się przy piłce dużo strzałów, ale piłka jak na złość nie chciała wpaść do siatki... Drugi mecz w lidze w tym sezonie i kolejny nasz mecz kończy się remisem bezbramkowym.

 

Po tym spotkaniu rozlosowano grupy Ligi Mistrzów.

Nie trafiliśmy w nich:

 

źle

 

W ostatnim spotkaniu Sierpnia mierzyliśmy się z Middlesbrough. Długo w tym meczu biliśmy głową w mur po pierwszej połowie było 0-0. W drugiej części zaczęliśmy grać jeszcze bardziej ofensywnie. 75. Minuta przeprowadzamy kolejny atak piłka trafia do Maty a ten wreszcie przerywa nasz czas bez gola i zdobywa bramkę! Do końca meczu już kontrolowaliśmy spotkanie i nasze pierwsze zwycięstwo w tym sezonie stało się faktem!

 

W tym okienku transferowym zrobiłem jeszcze jeden transfer, ale ten zawodnik dołączy do nas za rok a będzie nim:

 

Papadopoulos

 

Fiorentina 4-1 ( sam, Aubameyang, Papadopoulos, Ibrahimovic )

Everton 3-0 ( Aubameyang X2, Ibrahimovic )

Zenit 5-2 ( Vela X3, Morrison, Mata )

Stoke 0-0

Hull 0-0

Middlesbrough 1-0 ( Mata )

 

W tabeli na razie

 

średnio...

 

W tym okienku trochę się

 

wzmocniliśmy

 

A skład, którym powalczymy o mistrza prezentuje się

 

  następująco!

Odnośnik do komentarza

Wrzesień 2016

 

W pierwszym meczu miesiąca podejmowaliśmy Wigan. To był dobry mecz w naszym wykonaniu wynik pod koniec pierwszej połowy otworzył Bernard i do przerwy prowadziliśmy. W drugiej połowie ciągle graliśmy dobrze a wynik meczu w 76. Minucie ustalił super rezerwowy Lavezzi.

 

Ligę Mistrzów zaczynaliśmy od pojedynku z Guimaraes. Po pierwszej połowie nie mogliśmy być z naszej gry zadowoleni, bo prowadziliśmy zaledwie 1-0 a bramkę w 33. Minucie po rogu zdobył Papadopoulos. W drugiej połowie zaczęliśmy grać już jednak o wiele lepiej. W 64. Minucie rezerwowy Hernandez zdobył gola po asyście Hazarda. Wynik tego spotkania w 81. Minucie ustalił Bernard, który wykorzystał sytuacje sam na sam z bramkarzem. Wygrywamy pewnie ten mecz i obejmujemy prowadzenie w tabeli.

 

W kolejnym meczu mierzyliśmy się z Crystal Palace. nie był to dobry mecz w naszym wykonaniu. Przegrywaliśmy w nim do 74. Minuty wtedy to jednak Ibra dostał piłkę zrobił jeden zwód drugi i zapewnił nam punkt w tym meczu.

 

W pucharze Ligi w rezerwowym składzie podejmowaliśmy Aston Villę. 17. Minuta Vela do Aubameyanga ten strzela w długii róg bramki i prowadzimy! W drugiej połowie nasza gra jednak jakoś siadła. 54. Minuta Aston Villa wyprowadza kontrę i niestety wyrównuje... 90 Oraz 120 minut nie przyniosły rozstrzygnięcia i o awansie do kolejnej rundy musiały zdecydować karne. W nich nikt się nie mylił do 6 serii wtedy to jednak gracz Aston Villi nie trafił u nas do piłki podszedł Aubameyang i pewnym strzałem zapewnił nam awans do kolejnej rundy pucharu Ligi! A w niej zagramy z Forest.

 

W lidzie przyszedł czas na derby z Liverpoolem. Cudownie weszliśmy w ten mecz! 3 Minuta gry piłka trafia do Aubameyanga ten strzela pewnie w krótki róg i Mignolet nie ma szans! W pierwszej połowie jeszcze dużo razy strzelaliśmy na bramkę, ale więcej goli w pierwszej połowie nie było. W drugiej części ciągle robiliśmy swoje. Niestety w 81. Minucie The Reds wyprowadziło kontrę, która nas ukarała piłka trafiła do Insigne, który był kompletnie nie pilnowany a ten z łatwością strzelił gola. Do końca spotkania wynik już się nie zmienił derby na remis...

 

W ostatnim meczu Września w Lidze Mistrzów mierzyliśmy się z Napoli. Fatalnie weszliśmy w to spotkanie po 33. Minutach przegrywaliśmy dwoma golami. Najpierw do siatki trafił Bony a potem cudownym strzałem z wolnego gola zdobył Hamsik. W drugiej połowie nie zostało nam nic innego jak się odsłonić. Próbowaliśmy coś zdziałać, ale cuda w bramce Napoli wyczyniał Reina. Napoli mogło nas też dobić, ale szczęście nam dopisywało. Przegrywamy to spotkanie i tracimy prowadzenie w tabeli...

 

Wigan 2-0 ( Bernard, Lavezzi )

Guimaraes 3-0 ( Papadopoulos, Hernandez, Bernard )

Crystal Palace 1-1 ( Ibrahimovic )

Aston Villa 1-1 karne 7-6 ( Aubameyang )

Liverpool 1-1 ( Aubameyang )

Napoli 0-2

 

A w tabeli ligowej też nie jest za

 

dobrze

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...