Skocz do zawartości

Piłkarski livescore późnojesienny i zimowy


Hawkeye

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie wyczytalem ze karny dla psg tez powinien byc za ta kontre DiMarii, ma ktoś vid do trzezwej ocrny sytuacji?

 

Tam Mascherano wjezdzał wślizgiem od tyłu i fakt Di Maria się zwijał, ale w przypływie emocji, że nie strzelił nawet nie obczaiłem powtórki.

Brudi jak tak wygląda karny jak chuj...

 

KindlyAggressiveEyra-size_restricted.gif

 

...to ja nie mam pytań.

 

No spoko skoro nie widzisz jak Marquinios sciaga ręke a w tym samym momencie spotykają się nogi to ja Ci nie wytłumacze dlaczego masz problemy ze wzrokiem. Jest kontakt z nogami?

Odnośnik do komentarza

Ale generalnie (ubóstwiany przeze mnie) Ludwik Wielki to nawet początkowo nie wiedział, w co został trafiony, najpierw chce chwycić się za masakrowaną głowę, pół sekundy później orientuje się, że to jednak było duszenie :keke:

Odnośnik do komentarza

Barca dokonała niezwykłej rzeczy i jestem w szoku, że zamiast się cieszyć, Brudiemu chce się tu siedzieć i bronić tych wszystkich sytuacji ;)

 

Moim zdaniem 1. karny był (rzucił mu się pod nogi), 2. karnego nie było (Suarez nawet przez sekundę nie próbuje przyjmować piłki, skupia się na tym, żeby upaść do jakiegokolwiek kontaktu). Co nie zmienia faktu, że po tym karnym musiały paść jeszcze dwie bramki ;]

 

PSG powinno zapaść się ze wstydu pod ziemię. Myślałem, że jak Real wczoraj odpadłby to byłby wstyd, ale to była żenada kompletna z ich strony. Drużyna z takimi piłkarzami, a nie potrafiła wymienić 2 podań na swojej połowie bez straty piłki. Nie wspominając o takiej głupiej rzeczy, jak wykorzystywanie 1 na 1 :roll: Pomijając już co się wydarzyło przy sytuacji Di Marii (na skrócie nie było powtórek dobrych), to i tak on MUSIAŁ tę piłkę oddać do Cavaniego na pustą, a z jakiegoś durnego powodu chciał to sam kończyć.

Odnośnik do komentarza

Barca dokonała niezwykłej rzeczy i jestem w szoku, że zamiast się cieszyć, Brudiemu chce się tu siedzieć i bronić tych wszystkich sytuacji ;)

 

Moim zdaniem 1. karny był (rzucił mu się pod nogi), 2. karnego nie było (Suarez nawet przez sekundę nie próbuje przyjmować piłki, skupia się na tym, żeby upaść do jakiegokolwiek kontaktu). Co nie zmienia faktu, że po tym karnym musiały paść jeszcze dwie bramki ;]

 

PSG powinno zapaść się ze wstydu pod ziemię. Myślałem, że jak Real wczoraj odpadłby to byłby wstyd, ale to była żenada kompletna z ich strony. Drużyna z takimi piłkarzami, a nie potrafiła wymienić 2 podań na swojej połowie bez straty piłki. Nie wspominając o takiej głupiej rzeczy, jak wykorzystywanie 1 na 1 :roll: Pomijając już co się wydarzyło przy sytuacji Di Marii (na skrócie nie było powtórek dobrych), to i tak on MUSIAŁ tę piłkę oddać do Cavaniego na pustą, a z jakiegoś durnego powodu chciał to sam kończyć.

 

Reaper wiesz, że to uwielbiam :keke: Jeszcze się dziwisz xD

No a to właśnie nie z tego powodu Di Maria został odpalony z Realu czy United? Zawodnikiem jest dobrym, ale załącza mu się Robben dosyć często

Odnośnik do komentarza

Tylko, że ta powtórka pokazuje, że....Suarez pięknie poczekał żeby był kontakt z nogami przeciwnika, dodatkowo ręka na ramieniu.

Przecież to karny jak chuj dla mnie. Suarez miał zawodnika na plecach i nie mógł przegrać pozycji

Brudi, kurwa, nie można za każdy kontakt ciało-ciało dawać jedenastek, bo mecz będzie tylko z nich się składał, pierdolę takie mecze :/

 

karny z dupy i tyle, od straty bramki piłkarze Barcy szukali karnego i sędzia po prostu powinien bardziej na to zwracać uwagę, aby takie kwiatki nie miały miejsca

Odnośnik do komentarza

No spoko skoro nie widzisz jak Marquinios sciaga ręke a w tym samym momencie spotykają się nogi to ja Ci nie wytłumacze dlaczego masz problemy ze wzrokiem. Jest kontakt z nogami?

Ręka Marquiniosa ani przez chwilę nie powstrzymuje Suareza przed kontynuowaniem akcji. Podobnie jak ten kontakt. Jakby każdym kontakt pomiędzy piłkarzami był faulem, to sędziowie by musieli gwizdać co 5 sekund.

Odnośnik do komentarza

Gwoli ścisłości to karny był na 5-1 i było potrzeba jednej bramki. Ale faktem jest tez, ze PSG straciło od 88' trzy gole i tylko jeden był z niesłusznego karnego. I Reaper ma rację, że takiej drużynie jak mistrz Francji nie przystoi taki zonk w końcówce meczu.

Nie wiem kiedy wszedł Krychowiak, ale obawiam sie, ze go zrobią kozłem ofiarnym. Już nie miał dobrych notowań, a teraz może być w Paryżu polowanie na czarownice.

Odnośnik do komentarza

Tylko, że ta powtórka pokazuje, że....Suarez pięknie poczekał żeby był kontakt z nogami przeciwnika, dodatkowo ręka na ramieniu.

Przecież to karny jak chuj dla mnie. Suarez miał zawodnika na plecach i nie mógł przegrać pozycji

:rotfl::rotfl::rotfl:

Odnośnik do komentarza

W ogóle abstrahując od tego czy był czy nie było tego karnego (nie było) to pisanie "pieknie poczekał na kontakt z nogami" - to jest wg ciebie piękno futbolu? Chyba zakochiwaliśmy się w innych sportach, no ale widzę że teraz to jest pięknem i niestety dlatego co raz mniej oglądam.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...