Skocz do zawartości

Piłkarski livescore późnojesienny i zimowy


Hawkeye

Rekomendowane odpowiedzi

 

PSG - Monaco 0-0 po 33 minutach, Krycha poza składem, Glik gra i to całkiem nieźle, sporo odbiorów. Ogółem dobry żywy mecz.

Krychowiak powinien uciekać z PSG jeszcze w tym okienku. Ja bym go chętnie na te runde przygarnąl w City.

 

Już wydawało się że zaczyna łapać rytm, zaczął grać częściej ale przyszła kontuzja i wypadł ze składu na dobre, chociaż ponoć już zdrowy.

 

 

Polecam na marginesie zobaczyć co zrobił bramkarz Palermo:

http://www.flashscore.pl/mecz/8dbAKK4t/#wideo

Karny dla PSG, głupie zachowanie Sidibe, chyba był faul, chociaż Draxler i tak nie mial szans dojść do podania.

CAVANI! 1-0

Guedes zmienia Draxlera, debiut Portugalczyka

Bernardo Silva w ostatniej minucie na 1-1 :|

Odnośnik do komentarza

 

PSG - Monaco 0-0 po 33 minutach, Krycha poza składem, Glik gra i to całkiem nieźle, sporo odbiorów. Ogółem dobry żywy mecz.

Krychowiak powinien uciekać z PSG jeszcze w tym okienku. Ja bym go chętnie na te runde przygarnąl w City.

 

To musisz wybitnie nie rozumieć w jaki sposób chce grać trener twojej ulubionej drużyny xD

 

Chyba, że grałby na stoperze co nie byłoby takie nieprawdopodobne przy Guardioli.

Odnośnik do komentarza

 

Cholera, nie do obrony :(

Przy takiej koncentracji GK to na pewno ;)
odbił od słupka, nie wiem, jak musiałby się skoncentrować, by to wyjąć :/

A tak btw, to będzie kolejny sezon bez ligi mistrzów, ale spoko, już się przyzwyczaiłem, może i lepiej, upokorzeń z Realem nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...