Skocz do zawartości

Kwestia lajfskora


  

84 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ale Gawędy w HP i Livescore to są tematy tak dynamiczne, tak specyficzne, że nawet swojego czasu były wyłączone z normalnego moderowania

Zgoda. Odnosiłem się jednak do bagatelizowania problemu scrollowania - z perspektywy Twojego słusznego powyższego wniosku spójrz na to z perspektywy np. mojej, czyli osoby niezainteresowanej sportami amerykańskimi. Przychodzi niedziela/poniedziałek i przeglądam livescore pod kątem wydarzeń piłkarskich, których harmonogram znam i patrząc na godzinę posta wiem i bez szczegółowego wyjaśnienia do czego jego treść się odnosi. Sporty amerykańskie to inna bajka i zachodzi wtedy potrzeba przewinięcia ściany postów (bo nie tekstu, to taki temat), co może, jak słusznie wskazał jmk, sprawiać problemy w pewnych sytuacjach. Kiedyś zostały te wątki wyrzucone z Maryni do osobnego kącika i uważam, że to rozwiązanie jest słuszne.

 

 

 

Oj kilka razy coś podobnego padło (co prawda w Maryni) :>

To specyfika Maryni, ja tego nie widziałem i odnosiłem się tak czy owak do dyskusji prowadzonej w tym wątku. Swoje zdanie o tych sportach mam, dalekie od pogardy zresztą, i właśnie z uwagi na to należy to oddzielić od livescore'a piłkarskiego. To w końcu nie tak, że gadacie o zawodach w rzucie gównem, tylko o popularnych sportach na tyle, że znajdują się ich amatorzy tutaj i są widoczni, ale też nie na tyle, by porwać wszystkich, co w konsekwencji prowadzi do tego, że niektórym (widzę, że nie tylko mnie) te posty przeszkadzają. Dlatego IMO jest dla nich miejsce gdzie indziej.

 

I mówiąc szczerze nie widzę powodu do dyskusji na ten temat, bo co to za problem założyć osobny temat i sobie w nim pisać? Przecież to nie tak, że postuluje się kilkadziesiąt livescorów dla kilkudziesięciu dyscyplin sportu. I o ile jeszcze byłbym w stanie zaakceptować livescore esportowy jako element ogólnego, bo tych postów jest malutko i nie sprawiają problemów + dyskusja w nim dotyczy tychże sportów, a nie pokonania kolegi z forum w fantasy, o tyle IMO livescore sportów amerykańskich znajduje swoją zasadność właśnie w jego względnej popularności.

 

Finalnie, bo mi to umknęło wcześniej: ktoś pisał, że brak osobnego livescora wpłynie na zarażanie zajawką innych użytkowników i czemu to utrudniać. Otóż jeśli w takim livescore (w mojej opinii) dyskusja o MLB/NBA/itd. dotyczy w 99% fantasy, a w 1% samego sportu, to jakim cudem ktokolwiek ma się tym zarazić? Dostrzegam z innych tematów osoby ogarniające bardzo dobrze tematy, jak np. beeres, ale jakoś w livescore nie dostrzegam ich wpisów, tylko młóckę o fantasy.

Odnośnik do komentarza

Dostrzegam z innych tematów osoby ogarniające bardzo dobrze tematy, jak np. beeres, ale jakoś w livescore nie dostrzegam ich wpisów, tylko młóckę o fantasy.

 

No bo livescore nie został stworzony po to, żeby w nim pisać merytoryczne posty, tylko żeby można było z kolegami z forum obejrzeć mecz :) Przy okazji nie zaśmiecając innych tematów dwuwyrazowymi postami i nie zdradzając wyników meczów tym, którzy nie chcą ich znać.

 

Dlatego też nie rozumiem burzy ideologicznej nad tym, które wydarzenia w livescorze mają być, a których nie, bo to z definicji miał być temat ulotny. I dlatego też, mimo że zagłosowałem nad wydzieleniem e-sportu do oddzielnego tematu, po zastanowieniu uważam że livescore powinien być jeden, na wszystko - żeby nie musieć zastanawiać się, w którym temacie mogę coś napisać (tym bardziej,że nie wiadomo, czy kolejne podziały nie będą miały miejsca, bo niektórzy nie lubią ligi angielskiej, a inni NBA ;)).

 

Chciałem też zauważyć, tak poza kamerą, że specjalne livescore'y na igrzyska czy mistrzostwa były tworzone z tego powodu, że normalny temat był co jakiś czas kasowany, a te miały być zachowane ku potomności, a nie dlatego, że komuś się posty mieszają ;)

Odnośnik do komentarza

Ja tylko dodam, że dyskusje o footballu amerykańskim są wyłącznie w niedzielę w godz. 19-1/2. (z tym, że po 22:30 pojawia się z 10 postów max) W tym samym czasie nie dzieje się nic innego. Zastanówcie się więc czy jest sens tworzyć osobny temat dla 3-godzinnych dyskusji raz w tygodniu przez 5 miesięcy (od lutego do września nie ma meczów). Mi to jest obojętne.

Odnośnik do komentarza

Na chwilę obecną 62% jednak uważa, że jest sens, just sayin' ;)

 

Generalnie nie zawsze oglądam regularnie wszystkie mecze w weekend i lubię sobie spojrzeć oprócz suchych wyników, na to co się działo faktycznie w trakcie meczu. Może jest coś wartego obejrzenia, czego akurat serwisy sportowe nie wrzuciły na główną w nagłówkach. A zwyczajnie przeskrolowywanie się przez posty, które mnie kompletnie nie interesują jest nie tyle męczące, co pomiędzy nimi mogę coś przegapić, co mi się parę razy zdarzało, ktoś cytował wpis, który właśnie przeskrolowałem bo był pomiędzy wpisami dotyczącymi sportów amerykańskich.

 

Czemu macie ból dupy o ten osobny livescore dla piłki nożnej, skoro robimy dla igrzysk na przykład?

Odnośnik do komentarza

 

Ja tylko dodam, że dyskusje o footballu amerykańskim są wyłącznie w niedzielę w godz. 19-1/2. (z tym, że po 22:30 pojawia się z 10 postów max)

 

Niestety tak sie sklada, ze wlasnie wtedy mam najwieksza ochote poczytac o pilce noznej.

 

To chyba nie bardzo będziesz miał co czytać, bo za dużo osób w tych godzinach o piłce nożnej nie pisze ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...