Jump to content

KONKURS "CM FORUM - KARIERA FOOTBALL MANAGERA" WYSTARTOWAŁ!

Do wygrania 2 egzemplarze gry FOOTBALL MANAGER 2020!

REGULAMIN KONKURSU

Icon

Wspólny wypad na mecz?

Recommended Posts

Godzinę temu, Pulek napisał:

ooo właśnie miałem dzisiaj do Ciebie pisać w tej sprawie :D

kuuuuurde niech podają ten terminarz :> to trochę by się rozjaśniała sytuacja

Obserwuje temat na bieżąco, na razie muszę poczekać jak wyklarują mi się pewne tematy, ale jak tylko wszystko zakończy się pozytywnie, to jestem chętny :)

11 minut temu, laki napisał:

Obserwuje temat na bieżąco, na razie muszę poczekać jak wyklarują mi się pewne tematy, ale jak tylko wszystko zakończy się pozytywnie, to jestem chętny :)

Na razie Was nie wpisuje, podobnie jak @BartuS, ale będę pamiętał o Was. A jak nie to się przypomnijcie ;)

• Like 1

Chętny - obserwuje temat - czekam na terminarz i opcje dojazdu. Wierze w Erniego i bilet grupowy na PKP ;) Sprawdzałeś Erni? Np naszymi kolejami do granicy i dalej DB na grupowym jakimś? Ja mogę być opiekunem grupy nazwijmy jej operacyjnie "kulturalnych turystów" za wyjątkiem Dema - który wysiądzie w Kutnie na fajce i mu pociąg ucieknie.  Wyobrażacie sobie naście osób z Warszawy w PKP i dosiada do tego kilka w POZ? Wagon nasz :) Pod kątem kierowców, bramek Kulczyka, parkingów, problemów z %, atmosfery - PKP zdecydowanie milszą opcją niż auta, niekoniecznie tańszą, ale chyba "ciekawszą".  Z Poznania i tak autem pewnie nikt by nie śmigał, chyba, że Beata nas zawiesie i odbierze ;) 

Tak czy siak obserwuje - dostosuje w miarę możliwości.

• Like 4
  • Haha 1

Też byłbym za pociągiem i to nie (tylko) dlatego że nie ma dla mnie miejsca w samochodzie :D

1 godzinę temu, Qcz napisał:

Chętny - obserwuje temat - czekam na terminarz i opcje dojazdu. Wierze w Erniego i bilet grupowy na PKP ;) Sprawdzałeś Erni? Np naszymi kolejami do granicy i dalej DB na grupowym jakimś? Ja mogę być opiekunem grupy nazwijmy jej operacyjnie "kulturalnych turystów" za wyjątkiem Dema - który wysiądzie w Kutnie na fajce i mu pociąg ucieknie.  Wyobrażacie sobie naście osób z Warszawy w PKP i dosiada do tego kilka w POZ? Wagon nasz :) Pod kątem kierowców, bramek Kulczyka, parkingów, problemów z %, atmosfery - PKP zdecydowanie milszą opcją niż auta, niekoniecznie tańszą, ale chyba "ciekawszą".  Z Poznania i tak autem pewnie nikt by nie śmigał, chyba, że Beata nas zawiesie i odbierze ;) 

Tak czy siak obserwuje - dostosuje w miarę możliwości.

Z biletem grupowym po stronie polskiej w relacji międzynarodowej nie ma opcji, nie oferują czegoś takiego. Po niemieckiej stronie jest, ale droższy niż indywidualny (urok cen dynamicznych). Natomiast w relacji krajowej nie ma problemu z grupą, ale tu inny problem, bo wtedy trzeba szukać połączeń typu Warszawa/Poznań/Gdańsk - Szczecin/Kostrzyn i do Berlina na bilecie landowym, a to wydłuża czas przejazdu i do zastosowania tylko wtedy, gdy wyczerpałyby się bilety promocyjne z puli na pociągi bezpośrednie.

Jako, że Szczecin to prawie Niemcy to u nas jest tak ;)

https://polregio.pl/pl/oferty-i-promocje/oferty-miedzynarodowe/niemcy/

Cytat

Bilety niemieckie dla małych grup (do pięciu osób)

Przy przejazdach do lub od stacji granicznej w pociągach uruchamianych przez Spółkę ”Przewozy Regionalne” honorowane są również niektóre bilety niemieckie dla małych grup
(do pięciu osób):

Brandenburg-Berlin-Ticket - w Polsce ważny jest od granicy państwa do Szczecina Głównego (tylko kierunek Tantow), Słubic, Zasiek i Kostrzyna. Uprawnia do dowolnej liczby przejazdów w dniu oznaczonym na bilecie:

- od poniedziałku do piatku od godz. 9.00 do godz. 3.00 następnego dnia, a także dodatkowo przed godziną 9.00 w pociągu nr 5800 od Berlin Gesundbrunnen do Szczecina Gł. oraz w pociągu nr 5807 od Szczecina Gł. do Angermünde,

- w soboty i niedziele jak i dni świateczne obowiązujące w regionie Brandenburgia i Berlin od godz. 0.00 do godz. 3.00 następnego dnia.

Pociąg Warszawa - Berlin jedzie przez Poznań. Spotkanie grup warszawskiej i poznańskiej już w pociągu to na pewno byłaby dodatkowa atrakcja wyjazdu :D

• Like 1
  • I love it 2

Teraz sprawdziłem, ze tak jak pisął Erni, bilety są na dwa miesiące przed wyjazdem do kupienia. W tej chwili bilet na 21.10 kosztuje 109 zł. co ciekawe bilet na wyjazd miesiąc wczesniej, czyli 20.09 w piątek też jest taka cena. Czyli wygląda na to, że ta cena promocyjna dość długo się utrzymuje. @Ernie Souchak, a wiadomo ile jest biletów w tej puli najtańszych, czy to jakaś tajemnica i widzimisię PKP? Czy starczy dla wszystkich chętnych z forum :D Za 220 zł w obie strony ja jestem za pociągiem chyba.

• Like 1

Niestety nie ma informacji ogólnodostępnej o liczbie biletów z danego szczebla cenowego.

Spojrzałem na ceny biletów, bo nie wiem czy się tym zajmowaliście wgl :keke: Sprzedaż na Hoffenheim zacznie się 02.09 od 10:00. Przez Internet można kupić maksymalnie 10 w jednej paczce, nie mam pojęcia czy wysyłają na polski adres, np. Barcelona wysyła tylko na hiszpański. Są indywidualne miejsca do wyboru. Na najbliższy mecz z Wolfsburgiem są dostępne bilety od 15 do 64 euro. Widok na stadionie jest imo poprawny z każdego miejsca, także sensowne są bilety np. na łuku po 27 euro. I jeśli mogę coś zasugerować to wybierałbym bilety bliżej trybuny "zamkniętej" (na planie stadionu po prawo) bo to za tą bramką jest miejsce ultrasów i innych zagorzałych kibiców miejscowych, więc lepiej się chłonie atmosferę. Goście są po przeciwnej stronie i w sektorach obok zazwyczaj jest pusto, smutek i nostalgia ;)

• Like 1

Teraz, me_who napisał:

Spojrzałem na ceny biletów, bo nie wiem czy się tym zajmowaliście wgl :keke: Sprzedaż na Hoffenheim zacznie się 02.09 od 10:00.

Czyli moje przypuszczenie, że terminarz jest ustalany na miesiąc do przodu powinno sie sprawdzić. Zakładam, ze sprzedaż będzie, jak pojawi się termin. Czyli na początku wrzesnia powinniśmy już wiedzieć więcej, a nawet bardzo dużo :)

Znalazłem zdjęcia z zeszłego roku. Pierwsze to te bieda sektory obok gości, dwa sektor ultrasów Herthy i trzy widok z piętra na łuku.

B0D39E21-71AB-4950-A3E8-E270526671A8.jpeg

A0CB1E60-1229-4BAD-A9D3-BA726CD38EF3.jpeg

D215B3C6-F076-4F9B-B5FD-7108514CDE3D.jpeg

• Like 1

@me_who  Ty się zastanów dobrze, bo  to już przestaje być "kolejna wycieczka na randomowy mecz",  a zaczyna być "I Zagraniczny Zlot" ;) 

4 godziny temu, demrenfaris napisał:

Też byłbym za pociągiem i to nie (tylko) dlatego że nie ma dla mnie miejsca w samochodzie :D

spoko ... u mnie masz miejsce obok Miśka... w popielniczce :P 

Godzinę temu, Mauro napisał:

@me_who  Ty się zastanów dobrze, bo  to już przestaje być "kolejna wycieczka na randomowy mecz",  a zaczyna być "I Zagraniczny Zlot" ;) 

pierwszy był w styczniu w barcelonie ;)