Skocz do zawartości

Wspólny wypad na mecz?


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

@klinsmann Na pewno w weekend 25-27 października jest mecz Hertha - Hoffenheim. To taki wstępny termin, o którym pisaliśmy, nic wiążacego jeszcze, ale  np. @wwosik pisał chyba, ze to pierwszy termin jaki może. Mnie osobiście tez by wtedy pasowało. 

Dokładne dni i godziny rozpoczęcia meczów w Bundeslidze na razie są ustalone do końca września. Z tego co widzę mecze są: piątek 20:30, sobota 25:30, niedziela 15:30, 18:00. Gdyby to był wyjazd samochodowy to dokładne terminy nie są już tak istotne jak przy samolocie.

 

Widżę, że me who to elegancko rozpisał. Ja na pewno bym odpadał w tym terminie 19.10. Pozostałe wszystkie by mi pasowały, ale chyba najbardziej ten 26.10

Odnośnik do komentarza
Teraz, Mauro napisał:

@klinsmann Na pewno w weekend 25-27 października jest mecz Hertha - Hoffenheim. To taki wstępny termin, o którym pisaliśmy, nic wiążacego jeszcze, ale  np. @wwosik pisał chyba, ze to pierwszy termin jaki może. Mnie osobiście tez by wtedy pasowało. 

Dokładne dni i godziny rozpoczęcia meczów w Bundeslidze na razie są ustalone do końca września. Z tego co widzę mecze są: piątek 20:30, sobota 25:30, niedziela 15:30, 18:00. Gdyby to był wyjazd samochodowy to dokładne terminy nie są już tak istotne jak przy samolocie

Do Berlina w cztery osoby to jednak lepiej autem. Raczej taniej, a czasowo niewielka różnica, jak wliczy się czasy oczekiwania i transferów.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, klinsmann napisał:

@Mauro spoko, idźmy w tę stronę... mamy termin, mamy mecz... ktoś wcześniej pisał, żeby szukać drugie spotkanie - rozumiem, że to bliżej końca września jak bedzie znany terminarz? 

 

zakładając, że mecz jest w sobotę o 15:30 - jedziemy w piątek rano w noc z piątku na sobotę? 

Dobrze pewnie  by było nie stracić dnia w pracy, bo może być tak, że ktoś będzie miał problem z urlopem (ja zakładam, że nie będę raczej miał). Myślę jednak, że decydujące  zdanie w tej sprawie powinni mieć kierowcy(a) :) 

 

Jeżeli dobrze mi sie zdaje to na razie z Warszawy chęć wyjazdu wyrazili: @Mauro @tio @Pulek @wwosik @klinsmann. Z tego jak dobrze zrozumiałem Wojtek i Smętek byliby skłonni wziąć auta. Oprócz tego o wyjeździe pisali @Misiek (gdybyś jechał to pewnie z ekipą warszawską?), @lad i @jmk @kolek23. A co z Tobą @me_who, bo nie widziałem jakiejś jasnej deklaracji? ;) Kogoś pominąłem, ktoś jeszcze, kogoś niepotrzebnie wpisałem? 

wiadomo, ze nie chodzi o to żeby już dziś bukować wyjazd, ale dobrze by się było rozeznać już mniej więcej się policzyć

 

 

 

Praga zajebista, ale mecz ligi czeskiej to jakoś słabo. Osobiście wolałbym jakąś topową ligę, ale też jestem w stanie się dostosować i pojechać jak tak będzie wola ludu.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, me_who napisał:

Serio bym rozważył jeszcze te derby Pragi, o których Wam pisałem jakiś czas temu ;) W obecnym rozkładzie jest pociąg za Wawy o 23cośtam w piątek, 7 rano w Pradze. Hotel, drzemka, mecz, balet, spanie, niedziela 14:24 pociąg powrotny, 22 z hakiem w Wawie.

Zdaje się, że jest też powrotny o 21 i w Warszawie o 7:00, zakładając, że śpi się po dwie osoby w sypialnym przedziale. Super wycieczka to była. A do pracy w poniedziałek poszliśmy zupełnie wyspani.

Odnośnik do komentarza
Teraz, Mauro napisał:

A co z Tobą @me_who, bo nie widziałem jakiejś jasnej deklaracji? ;) Kogoś pominąłem, ktoś jeszcze, kogoś niepotrzebnie wpisałem? 

Ja póki co czekam na kalendarz 2. BuLi bo mam w planach wyjazd na mecz Aue-FCN w październiku. Do tego mam wyjazd na żagle do Chorwacji we wrześniu i nie uciągnę finansowo kolejnej wycieczki na randomowy mecz. Ponadto ja w Niemczech na mecze się nachodziłem i nie mam jakiejś specjalnej zajawy iść na drużyny, które mnie nie interesują ;)

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, wwosik napisał:

Zdaje się, że jest też powrotny o 21 i w Warszawie o 7:00, zakładając, że śpi się po dwie osoby w sypialnym przedziale. Super wycieczka to była. A do pracy w poniedziałek poszliśmy zupełnie wyspani.

Się bym nie przywiązywał do godzin pociągów, bo 1.09 wchodzi nowy rozkład jazdy.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Przydałaby się jedna osoba, która by to wszystko jakoś ogarniała w całość :D @Mauro, podejmiesz się? 

 

Podsumowując, ja jestem chętny na wyjazd forumowy na mecz. W punktach:

 

1. Preferuję jechać na mecz do Niemiec.

2. Preferuję jazdę samochodem. ALE. Pociąg też jest spoko (to w kwestii ewentualnej Pragi).

3. Idealnie byłoby bez brania dnia wolnego (ale to nie jest mus).

4. Co do terminu, to będę mógł się wypowiedzieć na sto procent do końca tygodnia. WSTĘPNIE pasuje mi data, która tu padła, czyli weekend 25-27 października (mecz Hertha - Hoffenheim).

Odnośnik do komentarza

Ja jadę w październiku wszędzie z braniem urlopu lub bez. We wrześniu też pojadę, ale nie mogę wziąć urlopu.

 

Co do brania fury, to ja odpadam. Nie chce mi się bawić w papierologię z leasingiem. Mam jakiś zapis w umowie, że muszę chyba wystąpić o pozwolenie odnośnie wyjazdu za granicę, czy coś takiego. Nie pamiętam dokładnie.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

A czemu nie pociąg? Tzw. Terespol to popularne połączenie WWA- Szczecin ;) Chociaż teraz mniej jest połączeń :/ Jak tanim kosztem to weekendowy bilet - 80 coś złotych na TLK lub 104 i można intercity też śmigać cały weekend. Szczecin - Berlin tak jak pisałem chyba 10 euro kosztuje bilet, są też bilety na 5 osób jeszcze tańsze (chyba 25 ojro) i to obejmuje pociąg Szczecin - Berlin plus komunikacja w Berlinie.

 

Piątek wieczór/noc WWA - Szczecin, rano Szczecin - Berlin, mecz,  Berlin - Szczecin i znowu wieczorny do WWA, niedziela rano w domu :>

 

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, jmk napisał:

A czemu nie pociąg? Tzw. Terespol to popularne połączenie WWA- Szczecin ;) Chociaż teraz mniej jest połączeń :/ Jak tanim kosztem to weekendowy bilet - 80 coś złotych na TLK lub 104 i można intercity też śmigać cały weekend. Szczecin - Berlin tak jak pisałem chyba 10 euro kosztuje bilet, są też bilety na 5 osób jeszcze tańsze (chyba 25 ojro) i to obejmuje pociąg Szczecin - Berlin plus komunikacja w Berlinie.

 

Piątek wieczór/noc WWA - Szczecin, rano Szczecin - Berlin, mecz,  Berlin - Szczecin i znowu wieczorny do WWA, niedziela rano w domu :>

 

Ile czasu jedzie ten pociąg? To też do przemyślenia w sumie, bo kierowca nie będzie poszkodowany ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...