Skocz do zawartości

Wspólny wypad na mecz?


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 18.08.2019 o 18:33, wwosik napisał:

Inna sprawa, że nie jestem pewien czy akurat do UK chcemy lecieć w tym okresie, kiedy można sie odrobiny zamieszania Brexitowego spodziewać :)

Jakie zamieszanie może być wtedy? Wczoraj czytałem, że jest koncepcja żeby od 1 listopada nie można było wjeżdżać do UK na dotychczasowych zasadach. Choc to podobno mało prawdopodobne, ale może 25.10 to ostatni termin żeby pojechać bez przeszkód na Wyspy.

 

Dla fanów młócki alternatywą dla Premier League może być mecz Leyton Orient w Division Two :D Cena 18-20 funtów 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, kolek23 napisał:

 

A na jakiej podstawie jeśli nie będzie umowy o ruchu bezwizowym między UK i UE? :)

Na podstawie tego, na co wszyscy się szykowali na wiosnę :) Trąbiły o tym media i lotniska, że jeśli wyjeżdża się z UK przed Brexitem, to żeby brać ze sobą paszport, bo inaczej może być problem z powrotem.

 

 

Odnośnik do komentarza
3 minutes ago, Reaper said:

Na podstawie tego, na co wszyscy się szykowali na wiosnę :) Trąbiły o tym media i lotniska, że jeśli wyjeżdża się z UK przed Brexitem, to żeby brać ze sobą paszport, bo inaczej może być problem z powrotem.

 

Chodzi mi o to, że w przypadku no-deal Brexit do wjazdu może być potrzebna wiza :)

Odnośnik do komentarza

wiem, że trollujesz, ale raczej bym się nie martwił o taki scenariusz i tak ;) 

 

https://www.gov.uk/visit-europe-brexit?fbclid=IwAR240qiEF1pRUtKrknZURb2G3Gd0jZFsMqAlFlBPHOPMVtKkWsaZXfqBHu4

 

Visas: you should not need one for short trips

If there is a deal, there will be no changes to how you enter the EU or Iceland, Liechtenstein, Norway and Switzerland until at least 31 December 2020. You will continue to be able to travel or work without a visa during this time.

If there’s no deal, you will not need a visa for short trips, according to European Commission proposals. You could stay for up to 90 days in any 180-day period. You may need a visa or permit to stay for longer, or to work or study.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Prawo prawem, ale ja się cokolwiek obawiam zamieszania i chaosu w jakiego stosowaniu w dniach okołobrexitowych oraz zwiększonego ruchu jeszcze przed 1 listopada.

 

NB - zauważ, że ten tekst odnosi się do "proposals" i do obywateli UK wjeżdżających do UE. Tymczasem pani Patel chce od 1. listopada na granicy ostro traktować Johny Foreigner z UE.

Odnośnik do komentarza

Kurde, mówcie co chcecie, ale ja na pierwszy wyjazd wybrałbym się samochodem. No nie wiem, wydaje mi się, że będzie to łatwiejsze do zorganizowania, tańsze i ogólnie bardziej 'na wyciągnięcie ręki'.

 

Inna sprawa, że z wszelkimi decyzjami ja muszę się chwilowo wstrzymywać, na pewno do końca tego tygodnia. Tak jak wcześniej maksymalnie mi pasował wrzesień, tak teraz skłaniam się ku październikowi... ale ja to ja. Jak się ogarnie inna delegacja, chętna lecieć do Londynu, no to ja proposuję i też będę kombinował, jak się dołączyć :)

Odnośnik do komentarza

Ja odwrotnie niż Pulek. Najbardziej mi pasi ten Londyn. Premier League i West Ham bym zobaczył chętniej niż Bundesligę i Herthę. Ale nie mam też żadnego problemu żeby jechać  autem do Berlina. Też będzie fajnie, zajebiste miasto, dojedzie Szczecin, może jeszcze ktoś z zachodu Polski :)

 

Zasadnicze pytanie, czy ktoś jest chętny żeby wziąć samochód na taki wyjazd?

 

 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Mauro napisał:

Ja odwrotnie niż Pulek. Najbardziej mi pasi ten Londyn. Premier League i West Ham bym zobaczył chętniej niż Bundesligę i Herthę. Ale nie mam też żadnego problemu żeby jechać  autem do Berlina. Też będzie fajnie, zajebiste miasto, dojedzie Szczecin, może jeszcze ktoś z zachodu Polski :)

 

Zasadnicze pytanie, czy ktoś jest chętny żeby wziąć samochód na taki wyjazd?

 

 

Ja mogę wziąć, ale mam tylko 4-osobowy.

Odnośnik do komentarza

Znaczy żeby była jasność: ja na Premiership BARDZO chciałbym pojechać, ale nie wiem, czy to odpowiedni kierunek na nasz pierwszy raz :D

 

Berlin dla mnie bardzo spoko, ale nie musi być. Może być Drezno czy inny Lipsk. Od Berlina tylko trochę odrzuca mnie ten stadion Herthy, który jest wielgachny :-k ale to w sumie żaden wielki powód. 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Pulek napisał:

Znaczy żeby była jasność: ja na Premiership BARDZO chciałbym pojechać, ale nie wiem, czy to odpowiedni kierunek na nasz pierwszy raz :D

 

Berlin dla mnie bardzo spoko, ale nie musi być. Może być Drezno czy inny Lipsk. Od Berlina tylko trochę odrzuca mnie ten stadion Herthy, który jest wielgachny :-k ale to w sumie żaden wielki powód. 

Byłem na Hercie dwa razy i stadion jest bardzo przyjemny. Owszem, jest bieżnia, która trochę kradnie klimatu, ale absolutnie bym się nie przejmował rozmiarami obiektu. Ponadto jest ideolo dojazd Sbahnem i knajpki w okolicy.

 

Godzinę temu, Mauro napisał:

A na Union da się bilety kupić? Wie ktoś?

Pewnie się da, ale za odpowiednią cenę. I raczej prędzej na jakiś mecz typu Paderborn czy Freiburg.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...