Skocz do zawartości

Wspólny wypad na mecz?


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, Buffu napisał:

My o 11 jesteśmy na Berlin ZOB, pójdziemy zostawić torby do hotelu i pewnie ok.12-12:15 możemy się spotkać. Chyba, że spotkamy się wszyscy w hotelu i z niego ruszymy dalej 

My o 11 planujemy wydostać się z hotelu i już iść na miasto. Najlepiej by było, gdybyście do nas dołączyli już na mieście :) zresztą będziemy w kontakcie jak coś.

 

Ja również planuje być około 7.30/40 na lotnisku. 

 

@Mauro, czym jedziesz na lotnisko? Busem? Może jakiś uber? :D

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Pulek napisał:

My o 11 planujemy wydostać się z hotelu i już iść na miasto. Najlepiej by było, gdybyście do nas dołączyli już na mieście :) zresztą będziemy w kontakcie jak coś.

 

Ja również planuje być około 7.30/40 na lotnisku. 

 

@Mauro, czym jedziesz na lotnisko? Busem? Może jakiś uber? :D

Pewnie Uber, ew. taxi. Też planuję dotrzeć na 7.30/7.40

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Buffu napisał:
7 minut temu, Pulek napisał:

My o 11 planujemy wydostać się z hotelu i już iść na miasto. Najlepiej by było, gdybyście do nas dołączyli już na mieście :) zresztą będziemy w kontakcie jak coś.,


Mamy 15 minut pieszo do hotelu z dworca, zakładając ze przyjedzie terminowo. 

No i elegancko, dlatego bądźmy w kontakcie :) 

 

2 minuty temu, Mauro napisał:

Pewnie Uber, ew. taxi.

Nie chcesz kawałka nadrobić trasy i podjechać po mnie? Pewnie wyjdzie nam taniej we 2 osoby uberem :) ale to już jak tam uważasz

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Pulek napisał:

No i elegancko, dlatego bądźmy w kontakcie :) 

 

Nie chcesz kawałka nadrobić trasy i podjechać po mnie? Pewnie wyjdzie nam taniej we 2 osoby uberem :) ale to już jak tam uważasz

Boję się, że pewnie będę na ostatnią chwilę wychodził i jak jeszcze na Bemowo bym podjechał to finalnie byśmy późno zajechali. Z powrotem tak  można zrobić, nawet we trójkę, bo  jeszcze @tio w pobliżu mieszka przecież. 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

My jeszcze nie wiemy o której będziemy, bo kurwa strona PKP to jakiś kosmos, a przez remonty podstawiają jakiegoś busa do Tantow, stamtąd do Angermunde i z Angermunde do Berlina :D 

 

O 9:15 mamy bezpośredni pociąg (który chyba jest busem), a powroty tylko bezpośrednio :crazy: 

 

Kurła, kedyś było łatwiej.

 

W każdym razie z Gesundbrunnen na Potsdamer Platz mamy 15 minut SS-Bahnem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...