Skocz do zawartości

Wspólny wypad na mecz?


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Rozklad jazdy dla dwuosobowej ekipy GO Wroclaw:

 

Cytat

Twoja rezerwacja (nr 1059488842) obejmuje następujące przejazdy:

Linia 1361A, kierunek Berlin central bus station 26.10.2019 07:00 Wrocław, dworzec autobusowy → Berlin ZOB (główny dworzec autobusowy)

Linia 1361A, kierunek Wrocław DA 27.10.2019 17:35 Berlin ZOB (główny dworzec autobusowy) → Wrocław, dworzec autobusowy

 

W Berlinie jestesmy w sobote o 12.00, a we Wroclawiu w niedziele o 23.00.

 

Czy reszta juz wie o ktorej mniej wiecej moze byc w sobote w centrumie?

Odnośnik do komentarza
W dniu 18.10.2019 o 22:35, lad napisał:

@wwosik jak jest z tym hotelem? Miejsce Senseia jest wolne? Bo mógłbym wziąć szwagra ze sobą pewnie.

Jeżeli jest wolne, to na pewno będzie miejsce. Nie sądzę też, by był większy problem z noclegami.

W dniu 18.10.2019 o 19:55, jmk napisał:

Dla chętnych akurat w ten weekend jest zlot kibiców Barcy.... w Szczecinie :D

 

Z pochodniami?

Odnośnik do komentarza

Jeżeli mamy się spotkać na lotnisku to chyba jakoś ok. 7.30. Ewentualnie 7:45, ale nie wiem czy to nie będzie już za późno.


Rozmawialiśmy wczoraj chwile po piłce. Wydaje nam się, że najlepszą opcją dla Warszawy będzie pojechać z lotniska prosto do hotelu, zostawić tam gdzieś torby/plecaki i ruszyć na zwiedzanie, a z centrum już bezpośrednio na stadion. @wwosik prośba do Ciebie, czy mógłbyś ustalić z hotelem żeby udostępnili nam jakieś miejsce na na przechowanie rzeczy? wiadomo, że każdy szanujący się hotel powinien mieć takie miejsce, ale myślę, że lepiej to ustalić żeby nie było rozczarowania i nerwów na miejscu. Też pewnie różne ekipy będą w różnych godzinach przybywały żeby zostawić bagaż. 

 

Tylko jedna uwaga do wszystkich. Myślę, że ok. 11-12 to będzie opcja jedynie zostawienia bagażu, a nie zameldowania w pokoju. Zameldowanie to myślę, że po meczu trzeba będzie zrobić. Ze stadionu do hotelu, na spokojnie się zameldować, chwile może nawet odpocząć i ruszyć już na opcje Berlin by night. Wojtek mówił, że centrum rozrywkowe jest niedaleko hotelu :) 

 

Wracając do soboty rano. Lądujemy 10:05, nie nadajemy bagażów, wiec myślę, ze mamy szansę zdążyć na autobus 109 o 10: 31. wtedy wg. Google Maps powinniśmy być na 10:50 w hotelu. Nawet jak nie zdążymy to te autobusy chyba co 10 minut jeżdżą. Link do trasy z lotniska: https://bit.ly/2W4vebK

 

 

W hotelu powinno nam jakieś 15 minut nam powinno wystarczyć. Widzę, że z hotelu mamy metro bezpośrednio na Potsdamer Platz. Wydaję mi się,  że to będzie dobra baza do zwiedzania centrum. To pytanie do osób znających Berlin, czy zacząć od tego miejsca? Tam z hotelu jedziemy 23 minuty. Czyli jakoś 11:30 powinniśmy zacząć zwiedzanie. Link do trasy hotel-centrum https://bit.ly/31wpyIQ

 

Potem, tak jak pisał Wojtek wcześniej. Myślę, że 15:03 przyjazd na stację koło stadionu w zupełności wystarczy. 

Cytat

 

Pytanie teraz o inne ekipy. Myślę, że każdy po swoim przyjeździe zostawi torby w hotelu i połączymy się już gdzieś w centrum. Nasz rozkład godzinowy jest znany więc zastanówcie się, kiedy połączyć siły.

 

Ramowy plan na sobotę dla  więc tak (na początek dla Warszawy):

10:05 Lądowanie

10:30-10:50 Przejazd do hotelu, zostawienie bagażu

11:10-11:35 Przejazd do centrum na Potsdamer Platz

11:35-14:36 Zwiedzanie, kebab, wurst, połączenie się z innymi ekipami - od tej pory już wspólny plan dla wszystkich:

14:36-15:05 Przejazd na stadion

15:30-17:30 Mecz

17:30:--18:15 Powrót do hotelu

18:15-20:00 Zameldowanie, czas wolny w hotelu

20:00 wypad na miasto

00:00-05:00 Powroty do hotelu :D 

 

Co o tym sądzicie?

  • Lubię! 3
  • Dzięki! 3
Odnośnik do komentarza

@Mauro, w mojej opini: plan idealny. Naprawdę, szacun za takie ogarnięcie wycieczki :)

 

Uważam też, że o 7.30 na lotnisku będzie spoko. Ci, co będa mieli ochotę na śniadanie ( :> ) po przejściu bramek też powinni być zadowoleni. 

 

Edit: tylko błąd godzinowy Ci się wkradł już w podsumowaniu. O 11:10 pewnie wyjdziemy z hotelu w kierunku Potsdamer Platz :)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
29 minut temu, Pulek napisał:

@Mauro, w mojej opini: plan idealny. Naprawdę, szacun za takie ogarnięcie wycieczki :)

 

Uważam też, że o 7.30 na lotnisku będzie spoko. Ci, co będa mieli ochotę na śniadanie ( :> ) po przejściu bramek też powinni być zadowoleni. 

 

Edit: tylko błąd godzinowy Ci się wkradł już w podsumowaniu. O 11:10 pewnie wyjdziemy z hotelu w kierunku Potsdamer Platz :)

Faktycznie, poprawiłem. 

Jeszcze obczaiłem, że nasza dziesiątka po wylądowaniu  może sobie kupić bilet grupowy na komunikację za 20 euro, co wychodzi na cały dzień 4 euro na głowę https://shop.bvg.de/index.php/tickets#  

 

Do ustalenia jeszcze niedziela, ale wtedy to już będzie chyba podział na grupę meczową i zwiedzającą. Czyli na miejscu pewnie się coś ustali. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...