Skocz do zawartości

Wspólny wypad na mecz?


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

@wwosik dziś zrobię Ci przelew

Rozumiem że cała ekipa dociera do Berlina w sobotę rano? 

Ja jeszcze się zastanawiam bo w sobotę jest lot o 7:45 z Gdańska, ale z Berlina do Gdańska chyba nie ma nic w niedzielę. Rozważam w takim razie żeby jechać w obie strony pociągiem, ale wtedy musiałbym wyruszyć już w piątek. Ta opcja chodzi mi po głowie bo przy okazji wpadł bym do Spielbank Berlin w piątek wieczorem na pokerka. Muszę jeszcze zbadać ile kosztują bilety na pociąg. 

W każdym razie widzimy się w sobotę. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 25.09.2019 o 19:12, wwosik napisał:
W dniu 25.09.2019 o 17:45, Pulek napisał:

No dobra, mecz Herthy zaczyna się o 15.30, a o godzinie 13 jest mecz Barcelony z Realem. Może jakaś rezerwacja w pubie gdzieś nieopodal stadionu....? @wwosik

Jeżeli znajdziecie to mogę tam zadzwonić. Ja do poniedziałku jestem jeszcze trochę nieogarnięty.

Hmm, powiem tak: poszukałem trochę takiego lokalu, co to by zmieścił ze 20 osób, był otwarty przed 13, był niedaleko stadionu (<30 min piechotą) i żeby jeszcze były tam transmisje meczów... no i szału nie ma. aczkolwiek w ogóle nie potrafię się poruszać po niemieckich stronach, jedynie tych anglojęzycznych. ktoś, coś? czy osrywamy Gran Derby i nie wiem, łazimy po mieście?

 

edit: chyba jedyne, co w sumie MOGŁOBY się nadawać, to to: https://berliner-krug.hpage.com/galerie413628.html

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Sensei napisał:

Ah, zapomniałem. Sorry, nie pyknie mi ten wyjazd. Macie wolne łóżko zatem :).

Kurczę, może ktoś znajdzie się chętny na Twoje miejsce? Co do hotelu pewnie byś się dogadał, a i bilet na mecz można pewnie załatwić. Kwestia transportu, no ale to i tak ludzie jadą z rożnych miejsc Polski :-k 

Odnośnik do komentarza

Szczecińska ekipa była za opcją bieda, czyli zamiast Herthy, to kartofliska 9 ligi niemieckiej :). Także problemu z biletem na mecz nie ma. Hotel, rzeczywiście możecie spokojnie oddać moje miejsce, nie ma potrzeby rozliczania się finansowo.

 

Kiepsko wyszło, ale przed kupnem miejsca w hotelu liczyłem się z tym że będę miał w tym terminie delegację i może to nie wypalić. Także serio, jak znajdziecie kogoś na moje miejsce w hotelu to niech łóżko będzie mu ciepłe :D.

Odnośnik do komentarza
57 minut temu, Pulek napisał:

Hmm, powiem tak: poszukałem trochę takiego lokalu, co to by zmieścił ze 20 osób, był otwarty przed 13, był niedaleko stadionu (<30 min piechotą) i żeby jeszcze były tam transmisje meczów... no i szału nie ma. aczkolwiek w ogóle nie potrafię się poruszać po niemieckich stronach, jedynie tych anglojęzycznych. ktoś, coś? czy osrywamy Gran Derby i nie wiem, łazimy po mieście?

 

edit: chyba jedyne, co w sumie MOGŁOBY się nadawać, to to: https://berliner-krug.hpage.com/galerie413628.html

Ja bym jednak bardzo chetnie GD obejrzal, ale to nie jest tak, ze bede rozrywal szaty :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...