Skocz do zawartości

Wspólny wypad na mecz?


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, wwosik napisał:

OK, teraz jestem totalnie zakręcony. Ale moja wiedza to jest dokładnie to, co w arkuszu. Jeżeli kogoś tam nie ma, a być powinien, to proszę zgłosić.

Tylko zdaje się, że w arkuszu jest (bez Ciebie) 16 osób na mecz, a do hotelu (bez Ciebie) 19 osób. Czyli łącznie (z Tobą) jest nas 17 chętnych na mecz i  20 do hotelu. Mamy 16 biletów na mecz i 19 miejsc w hotelu.

Czyli brakuje biletu na mecz i hotelu dla jednej osoby.

Rozwiązaniem byłoby wzięcie dwójki zamiast jedynki. Kto chce być w dwójce bedzie musiał dopłacic pewnie. mogę to być ja, jeśli nikt nie będzie chciał dopłacić

 

W arkuszu są wszyscy, ale są źle policzeni. 

Odnośnik do komentarza
Teraz, Mauro napisał:

Tylko zdaje się, że w arkuszu jest (bez Ciebie) 16 osób na mecz, a do hotelu (bez Ciebie) 19 osób. Czyli łącznie (z Tobą) jest nas 17 chętnych na mecz i  20 do hotelu. Mamy 16 biletów na mecz i 19 miejsc w hotelu.

Czyli brakuje biletu na mecz i hotelu dla jednej osoby.

Rozwiązaniem byłoby wzięcie dwójki zamiast jedynki. Kto chce być w dwójce bedzie musiał dopłacic pewnie. mogę to być ja, jeśli nikt nie będzie chciał dopłacić

 

W arkuszu są wszyscy, ale są źle policzeni. 

Jak coś to ja mogę być bez spania, żeby nie robić zbędnego zamieszania. I tak jeszcze nie zapłaciłem. 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, lad napisał:

Jak coś to ja mogę być bez spania, żeby nie robić zbędnego zamieszania. I tak jeszcze nie zapłaciłem. 

Chyba da się jeszcze ogarnąć temat bez zamieszania. Na bookingu jest jeszcze dwójka, którą pewnie można wziąć zamiast jedynki

 

1 minutę temu, wwosik napisał:

Ha racja Mauro. Brakuje biletu na mecz. Podałeś 16 biletów i tak rezerwowalem

Tak, to moja wina, przepraszam. Jest też o jeden nocleg za mało imho

Odnośnik do komentarza

Dobra, bilet na mecz dla siebie dokupiłem. @lad- zdecyduj się, bo na pewno jeszcze mogę zmienić rezerwację w hotelu.

 

Z innych wieści - przypadkowo musiałem pojechać dzisiaj do Mannheim i okazało się, że bilety papierowe przyszły tutaj 10 minut przed moim przybyciem i teraz mam je w teczce.

 

Dostałem też parę przelewów, które wpisałem do arkusza.

  • Lubię! 3
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, wwosik napisał:

Dobra, bilet na mecz dla siebie dokupiłem. @lad- zdecyduj się, bo na pewno jeszcze mogę zmienić rezerwację w hotelu.

 

Z innych wieści - przypadkowo musiałem pojechać dzisiaj do Mannheim i okazało się, że bilety papierowe przyszły tutaj 10 minut przed moim przybyciem i teraz mam je w teczce.

 

Dostałem też parę przelewów, które wpisałem do arkusza.

Dobra, to zmieniaj. Przekimam się z wami.

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...