Skocz do zawartości

Wspólny wypad na mecz?


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

44 minuty temu, wwosik napisał:

Wczoraj nie dodzwoniłem się, a potem dzień był zakręcony.

 

Natomiast dzisiaj tak i po kilku minutach rozmowy po niemiecku przeszliśmy na polski :)

 

Miła pani powiedziałą, że będzie taniej niż na bookingu, więc wysłałem maila, na którego mają wkrótce odpowiedzieć.

Ja wcześniej dzisiaj tez wyslalem maila wiec dostali dwa z taka sama prośba :D 

Odnośnik do komentarza

Jadę z Ernim Flixbusem, będziemy o 11:00 na Berlin ZOB. Wy lądujecie ok 10:00, więc na 11 też dojedziecie gdzieś tam. Dla znawcy terenu: gdzie ustawkę robimy i o której?

Odjazd mamy z Berlin Hbf, o 16:43. Jakby ktoś chciał się podłączyć pod GO Pyry to ma podane czym jedziemy (koszt 113zł w obie strony z miejscami VIP we flixbusie). 

Wir fahren nach Berlin!

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Seju napisał:

Dwie kwestie:

1) Czy lista jest juz zamknieta?

2) Wszedlem na 21. strone tematu nie widzac go wczesniej wiec prosze o lagodne potraktowanie. Jest gdzies podsumowanie? Co, gdzie, za ile?

Czekamy na szczegóły od wwosika. Na tę chwilę jednak:

- mamy zarezerwowane bilety na mecz (chyba 20 miejsc, czyli dla wszystkich chętnych)

- mamy jakąś rezerwację hotelu (ale to właśnie trzeba poczekać na te szczegóły od Wojtka)

- Warszawa ma kupione bilety na samolot do Berlina

 

Koszt biletu to 26€, hotel to coś około 150 PLN.

 

A tu temat organizacyjny:

 

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Jest też opcja "Szczecińska bieda", czyli wyjazd bez meczu Herthy ale za to z jakimiś niemieckimi kartofliskami w towarzystwie najznamienitszym na świecie czyli Szu(staroświecki jestem, bardzie mi odpowiada niż lad), jmk i żemła.

 

Oczywiście potem mamy zamiar dołączyć do tej bardziej burżujskiej strony wyjazdu.

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Pulek napisał:

Czekamy na szczegóły od wwosika. Na tę chwilę jednak:

- mamy zarezerwowane bilety na mecz (chyba 20 miejsc, czyli dla wszystkich chętnych)

- mamy jakąś rezerwację hotelu (ale to właśnie trzeba poczekać na te szczegóły od Wojtka)

- Warszawa ma kupione bilety na samolot do Berlina

 

Koszt biletu to 26€, hotel to coś około 150 PLN.

 

A tu temat organizacyjny:

 

 

Mała poprawka. Biletów na mecz jest 16.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 7.09.2019 o 11:15, Mauro napisał:

Dzwoniłeś może, czy zamawiać na bookingu? Tylko, że trzeba będzie kombinować konfugurację chyba, bo ktoś nam sprzątnął jedną trójkę. Może bezpośrednio w hotelu by mieli.

 

@Marvin Ty jedziesz w końcu, czy nie?

Przepraszam za zamieszanie, ale miałem dosyć intensywny weekend. Ostatecznie nie jadę

Odnośnik do komentarza

Wreszcie jestem w Warszawie. Wesela z poprawinami nie sprzyjają organizowaniu się :)

 

Hotel:

6 pokoi 3-osobowych po 94,5 EUR, czyli 31,5 EUR na głowę. Jedynkę zatrzymuję dla siebie, żeby nikt mojego chrapania nie słyszał :P

 

Mecz:

16 biletów po 26 EUR.

 

Na głowę 57,50 EUR ~= 250 zł. Można mi dać w Berlinie do ręki, albo przelewami:

konto PLN: 50 1160 2202 0000 0002 2302 1722

konto EUR: 54 1160 2202 0000 0002 1712 4826

 

Bilety na mecz na razie są do odebrania w biurze w Berlinie, ale poprosiłem, żeby je może do Mannheim wysłali, to odbiorę w październiku.

  • Lubię! 8
Odnośnik do komentarza
W dniu 7.09.2019 o 21:35, Seju napisał:

Dwie kwestie:

1) Czy lista jest juz zamknieta?

2) Wszedlem na 21. strone tematu nie widzac go wczesniej wiec prosze o lagodne potraktowanie. Jest gdzies podsumowanie? Co, gdzie, za ile?

Mecz jest 26. października o 15:30 w Berlinie. Mamy porezerwowane hotel i bilety na mecz, ale mogę jeszcze napisać do hotelu i do klubu, czy mogą nam dodać jedno miejsce. Transport musisz załatwić we własnym zakresie.

2 minuty temu, Misiek napisał:

@wwosik poszedł przelew. Nie mam konta walutowego, więc w PLN. Ten sam bank, więc chyba już doleciało.

Tak, doszło.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...