Skocz do zawartości

Wspólny wypad na mecz?


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, Mauro napisał:

Dla mnie ten od @wwosik też spoko. Tylko jak to podzieliłeś. Widzę, ze jest 5 pokoi 3 osobowych, jeden rodzinny pokazuje też 3 osobowy,. to 1 daje 18, a gdzie tego jednego człowieka umieściłeś? Ok, juz widzę, 1 pok. 1-os. :)

@BartuS wchodzicie w tę propozycję? To hotel ;) 

Możemy też po prostu wziąć 6 3-osobowych i podzielimy koszty po równo, jeśli ktoś się jeszcze zdecyduje. Jak nie, to ja wezmę jedynkę, bo pewnie będzie najdroższa :P

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, wwosik napisał:

Możemy też po prostu wziąć 6 3-osobowych i podzielimy koszty po równo, jeśli ktoś się jeszcze zdecyduje. Jak nie, to ja wezmę jedynkę, bo pewnie będzie najdroższa :P

Na bookingu jest tylko pięć trzyosobowych + jeden rodzinny na 3 osoby za tę sama cenę. Przy opcji 6x3 plus 1x1 z możliwością rezygnacji wychodzi 2893 co daje 152 zł na głowę. Mogę rezerwować, tylko nie mam teraz kredytówki, więc pewnie z domu. Chyba, że zwykła debetową można rezerwację na bookingu założyć, to mogę zaraz zrobić. A potem zobaczymy jak rozliczymy tę jedynkę.

4 minuty temu, kolek23 napisał:

 

 

ej, a ten lot to z Chopina :D

tak

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza

Myślę, że ta cena jest jak najbardziej okej.
 

Ogólnie przy poszukiwaniu hotelu kluczowa powinna być dla nas lokalizacja, bo tak naprawdę nie będziemy zbyt długo w samym Berlinie, więc szkoda byłoby tracić czas na różnego rodzaju wydłużone transporty. 

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
36 minut temu, Pulek napisał:

8 osób jest za hotelem od @wwosik, więc jeszcze dwa głosy i będzie większość ;) myślę, że nie ma co z tym czekać. @Mauro, dasz radę to ogarnąć?

 

Tak. Tylko tak jak napisałem zrobię to pewnie już po pracy, bo pewnie kartą debetową się nie da. Spróbuję zaraz, zobaczymy. Napisałem tez do hotelu bezpośrednio żeby przesłali ofertę dla takiej dużej grupy. 

 

Myślę, ze jak z booking to weźmiemy tę opcję z możliwością rezygnacji. Co ciekawe, jezeli z wyjazdu zrezygnuje jedna osoba to koszty nam się zmniejszą, bo odpadnie konieczność brania jedynki i bedzie równo na 3 pokoje po 6 osób. Jeżeli dwie osoby zrezygnują to będziemy mieli puste miejsce w jednym pokoju, ale koszty będą takie same jak z jedynką. Dopiero rezygacja 3 osoby nam zwiększy koszty.

 

Ale żeby zniechęcić do rezygnacji to możemy własny deadline ustalić na wpłaty, a po nim w przypadku rezygnacji przepadną pieniądze, tak żeby nie zwiększać kosztów innych.  Możemy zrobic tak, że przy dwóch rezygnacjach oddajemy kasę, od trzeciej już nie. 

 

Zakładam jednak, że pojadą wszyscy to mamy dodatkową jedynkę. Możemy wpłacić po równo i jakoś wylosować osobę, która dostąpi zaszczytu spania w pojedynkę. Albo faktycznie może jest ktoś, kto chce  więcej zapłacić za osobny pokój.  Zresztą widziałem, że ten pokój rodzinny ma podwójne łózko, wiec tak naprawdę jest 4 osobowe. tylko dwie osoby by musiały razem spać. może jakichś dwóch użytkowników zrobi coming out i będzie po kłopocie. Pamiętajcie, że co się dzieje w Berlinie, to zostaje w Berlinie :D  

 

Podsumowując: zaraz spróbuje zrobić rezerwację kartą debetową. Jak się nie uda to z domu już zrobię. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ja nie zakładam, że ktokolwiek się wysypie :> Ale najbardziej podobają mi się te dwa fragmenty:

 

12 minut temu, Mauro napisał:

Ale żeby zniechęcić do rezygnacji to możemy własny deadline ustalić na wpłaty, a po nim w przypadku rezygnacji przepadną pieniądze, tak żeby nie zwiększać kosztów innych. 

Tu pełna zgoda, tak powinniśmy zrobić.

12 minut temu, Mauro napisał:

Zresztą widziałem, że ten pokój rodzinny ma podwójne łózko, wiec tak naprawdę jest 4 osobowe. tylko dwie osoby by musiały razem spać. może jakichś dwóch użytkowników zrobi coming out i będzie po kłopocie. Pamiętajcie, że co się dzieje w Berlinie, to zostaje w Berlinie :D 

:kekeke: 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Mauro napisał:

Pytanie za 100 punktów.

Czekać na maila z hotelu, czy już próbować rezerwować na bookingu?

Najlepiej pewnie byłoby do nich przedzwonić, bo tak najłatwiej wyczuć opcję zniżki grupowej. No i hotelom też zazwyczaj opłaca się rezerwacja z ominięciem bookingu. @wwosik? :-k 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, wwosik napisał:

Hertha przysłała bilety. F1, 26 EUR za bilet (+5 EUR opłaty ogólnej). Zniżek grupowych nie ma.

 

Rzędy 29-32 miejsca 1-4, kolorowa grupa :)

 

Płacić?

Z ciekawości, przysłali (przyślą) Ci fizycznie bilety czy potwierdzenie, a bilety do odbioru w kasie? Pytam, bo bilety meczowe upoważniają do jazdy komunikacją miejską 5 godzin przed meczem i do 3 rano dnia następnego, więc mielibyście z bańki bilety na metro/S-bahn i do kupienia tylko jeden bilet na powrót na lotnisko.

  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza

@wwosik

Hotel: Cena na bookingu, przy opcjach z jedynką i możliwością rezygnacji cena wynosi 666, 75 euro. Niech przedstawią lepszą ofertę i też  elastyczną przez telefon

Hertha: Ja jestem za tym żeby brać te miejsca na stadionie, możesz jeszcze poczekać na wpłaty od wszystkich. A ta opłata ogólna 5 euro to od głowy czy za wszystkich?

Teraz, me_who napisał:

Z ciekawości, przysłali (przyślą) Ci fizycznie bilety czy potwierdzenie, a bilety do odbioru w kasie? Pytam, bo bilety meczowe upoważniają do jazdy komunikacją miejską 5 godzin przed meczem i do 3 rano dnia następnego, więc mielibyście z bańki bilety na metro/S-bahn i do kupienia tylko jeden bilet na powrót na lotnisko.

To by była mega opcja

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Mauro napisał:

@wwosik

Hotel: Cena na bookingu, przy opcjach z jedynką i możliwością rezygnacji cena wynosi 666, 75 euro. Niech przedstawią lepszą ofertę i też  elastyczną przez telefon

Hertha: Ja jestem za tym żeby brać te miejsca na stadionie, możesz jeszcze poczekać na wpłaty od wszystkich. A ta opłata ogólna 5 euro to od głowy czy za wszystkich?

To by była mega opcja

5 EUR za calość, nie od łebka.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...