Skocz do zawartości

Wspólny wypad na mecz?


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, szramek napisał:

Ja jestem do niedzieli poza miastem więc mam ograniczony dostęp do internetu. Moge mieć problem żeby coś napisać. W każdym razie ja chciałbym w piątek ruszyć pociągiem. Na miejscu jest jakoś po południu. Powrót w niedzielę chyba rowniez pociągiem. Bilety na mecz nie robią mi różnicy, jeśli chodzi o te 10 czy kilkanaście euro więcej. Nocleg - byle by było w miarę blisko do fajnych pubów i na stadion. 

Zapisałem Cię, z tym, że chyba wszyscy jadą w sobotę. Ustalcie sobie z @beeres wszystko i dajcie znać do końca dnia co postanowiliście. 

 

Beeres, skoro Szramek ma utrudniony dostęp do internetu, to czy możesz się z nim skontaktować. No i nie mam od ciebie ostatecznego potwierdzenia, że jedziesz.

Odnośnik do komentarza

Hej, @Mauro, u mnie się trochę zmieniło, bo ogłoszono oficjalnie, że Fame MMA odbędzie się w Gdańsku i niestety, ale to w TEN weekend, w który będzie mecz. Ze względu na głównego sponsora gali, moją pracę i wszelkie spotkania z tym związane na 99% będą musiał w tym uczestniczyć (ale nie w oktagonie ;) ). Także biznesy wygrały w tym przypadku. Gdyby to było w innym mieście to pewnie udało by mi się z tego wymiksować.

 

Dlatego odpadam z wypadu do Berlina na koniec października. Szramek już wie.

  • Smutny 1
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, beeres napisał:

Hej, @Mauro, u mnie się trochę zmieniło, bo ogłoszono oficjalnie, że Fame MMA odbędzie się w Gdańsku i niestety, ale to w TEN weekend, w który będzie mecz. Ze względu na głównego sponsora gali, moją pracę i wszelkie spotkania z tym związane na 99% będą musiał w tym uczestniczyć (ale nie w oktagonie ;) ). Także biznesy wygrały w tym przypadku. Gdyby to było w innym mieście to pewnie udało by mi się z tego wymiksować.

 

Dlatego odpadam z wypadu do Berlina na koniec października. Szramek już wie.

Szkoda. Czy w takim razie @szramek jedzie? możesz się z nim skontaktować, jakby nie przeczytał tego?

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, kolek23 napisał:

 

Rozumiem, że pieniądze doszły :)

 

Moje złotówkowe konto wyczyszczone, @Mauro @wwosik Revolutem przyjmiecie za nocleg i bilety, czy mam gonić mamę do banku :D ?

Niech mama sobie spokojnie siedzi w fotelu i  ogląda M jak Miłość, nie zamierzam jej nigdzie ganiać ;) nie wiem tylko jaki mam numer konta na Revolucie, ale liczę, że mi powiesz gdzie go szukać, jak przyjdzie do płatności :D Chociaz mam tez konto w euro, ale nie wiem szczerze mówiąc gdzie bym wolał. 

 

Ogolnie, jeżeli będę zbierał hajs,  to wolałbym  na konto w złotówkach, ale dopuszczam wyjątkowe sytuacje. 

 

W sumie od północy już można szukać noclegów :) 

 

 

1 minutę temu, Reaper napisał:

Jak cos to mi przelej Revolutem, a ja im puszcze w zlotowkach ;)

 

Zreszta przelewy revolutem na polskie konta chyba dobrze ida, bez wiekszych limitow? :-k

Jak widać opcji jest sporo, problemów mało :D 

Odnośnik do komentarza
24 minutes ago, Reaper said:

Jak cos to mi przelej Revolutem, a ja im puszcze w zlotowkach ;)

 

Zreszta przelewy revolutem na polskie konta chyba dobrze ida, bez wiekszych limitow? :-k

 

Tak do tygodnia by szło, także wolałbym Mauro nie stresować ;) 

 

23 minutes ago, Mauro said:

nie wiem tylko jaki mam numer konta na Revolucie, ale liczę, że mi powiesz gdzie go szukać, jak przyjdzie do płatności :D

 

Tylko numer telefonu na który rejestrowałeś Revolut będzie potrzebny ;)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, laki napisał:

Niestety odpadamy. Akurat w ten weekend nasze żony mają swój wyjazd i pilnujemy dzieci. Do końca myśleliśmy, że uda się to jakoś zmienić, ale siła wyższa. Pozostał duży niedosyt, bo jednak mocno nastawilismy się na ten wypad.. 

Szkoda. Poszukam niemieckiej Lyly bez Was ;) 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...