Skocz do zawartości

Wspólny wypad na mecz?


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Mauro napisał:

 

Co wybieramy? Ja bym chyba był za F2.

Może być F2, może być F1.

 

Tylko jeśli F2, to gdzieś na środku sektora, a nie najbliżej boiska, bo są osłony które będą utrudniały oglądanie meczu. @wwosik, zwróć na to uwagę proszę przy ewentualnej rezerwacji.

raSPOh9.png

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ja jestem do niedzieli poza miastem więc mam ograniczony dostęp do internetu. Moge mieć problem żeby coś napisać. W każdym razie ja chciałbym w piątek ruszyć pociągiem. Na miejscu jest jakoś po południu. Powrót w niedzielę chyba rowniez pociągiem. Bilety na mecz nie robią mi różnicy, jeśli chodzi o te 10 czy kilkanaście euro więcej. Nocleg - byle by było w miarę blisko do fajnych pubów i na stadion. 

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, me_who napisał:

Moim skromnym zdaniem im wyżej tym lepiej widać. Oczywiście nie mówię o miejscach na dachu ;) 

To może jednak F1 :D

 

Mam wyniki głosowania na wylot z Warszawy. Wygrała sobota 7:3. Ja myślę, że można już wpłacać hajs i najpóźniej jutro rano robic rezerwację. Poczekajmy Czekamy jeszcze na deklaracjęPereza na wieczór i co z Marvinem @tio czy ty byś był w stanie zebrać hajs za samolot i zrobić rezerwację?

 

Co z @wwosik, @Misiek i @klinsmann którzy byli za piątkiem? Rozumiem, że też lecicie w sobotę :)

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Mogę ogarnąć samolot. 

Cena jeszcze wynosi 135 zł. 

Proszę o maila: berlin@doradca-podatkowy.net.pl z informacją: imię, nazwisko, wiek i nr telefonu i nick z forum. No i proszę o wpłatę 135 zł na rachunek:

Mariusz Makowski: 46 1030 0019 0109 8518 0455 4417

Możemy przyjąć, że nie wiem, czekam na wpłaty do północy i kupuję bilety

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, wwosik napisał:

Dobra, ja jestem za F1. @Mauro - możesz mi podać liczbę osób? Wtedy piszę maila. Ja mogę i w sobotę i w piątek, ale preferuję sobotę. Jeżeli będzie więcej osób w piątek to się przyłączę, a jeśli nie to sobota.

Większość jest na sobotę. W tej chwili 8 osób na samolot. wliczając @Perez, który da znać wieczorem. 

 

Z biletami to poczekajmy dziś do końca dnia. W tej chwili na 100% pewne jest 11 osób. Nie wiem co uradził Szczecin. rozumiem, że @Sensei i @lad jadą, ale nie idą na mecz? A co z @jmk Panowie zastanówcie się, czy jedziecie z noclegiem i czy idziecie na mecz.

 

Pozostałe osoby, które wyrażały chęć wyjazdu, a jeszcze nie potwierdziły proszę o potwierdzenie dziś do 23:59 :D W piątek rano chcemy już rezerwować miejsca

 

 

  1. @beeres
  2. @Ernie Souchak
  3. @Marvin
  4. @laki
  5. Pucek, brat lakiego

 

 

Odnośnik do komentarza

Jedziemy z Ernim PKP (niech potwierdzi). 

Panowie o której lądujecie w Berlinie? Rozumiem, że do centrum musicie jeszcze  jakieś ubanem dojechać? Na którą mniej więcej? Dopasujemy pociąg do tego. Powrót w nd o której macie? Trza dojechać na lotnisko plus odprawa to z centrum pi oko o której się zmywacie?

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Pulek napisał:

Jeśli chodzi o mnie, to mogą być miejsca piknikowe (no na pewno nie będę stał cały mecz i darł japę), cena też bez szaleństw (nie wiem, do 30€? ale mogą być też najtańsze, dopasuję się). 

dokladnie najtansza opcja :) byleby byl dostep do piwa i wurstów ;)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...