Skocz do zawartości

Wspólny wypad na mecz?


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, kolek23 napisał:

@Pulek @Brudinho jak coś możecie mi podrzucić info na FB jak już wiadomo będzie co i gdzie wpłacać? Nie wiem czy akurat będę miał czas na czytanie forumka

Napiszę co i jak, luz.

 

4 minuty temu, wwosik napisał:

F1 i F2 są po 26 EUR. Bardziej do środka boiska E.2 za 42 EUR. Na balkonie na środku boiska (28.1) są po 39 EUR. Najlepsze miejsca na dole i na środku są po 60 EUR

 

a gdzie siedzi te towarzystwo, co drze japę? na jakiej trybunie?

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Pulek napisał:

Napiszę co i jak, luz.

 

a gdzie siedzi te towarzystwo, co drze japę? na jakiej trybunie?

O to to trzeba by zawodowca spytać. @me_who ?

 

 

Ale

Cytat

Hertha's ultra fans are at Ostkurve, blocks 34-41 in the upper, Q-T in the lower stands. Even though Olympiastadion is the only all-seater among the Bundesliga stadiums people will stand there anyway.

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 22.08.2019 o 15:46, me_who napisał:

Widok na stadionie jest imo poprawny z każdego miejsca, także sensowne są bilety np. na łuku po 27 euro. I jeśli mogę coś zasugerować to wybierałbym bilety bliżej trybuny "zamkniętej" (na planie stadionu po prawo) bo to za tą bramką jest miejsce ultrasów i innych zagorzałych kibiców miejscowych, więc lepiej się chłonie atmosferę. Goście są po przeciwnej stronie i w sektorach obok zazwyczaj jest pusto, smutek i nostalgia ;)

@Pulek z tego co pisał me_who za bramka po prawej stronie.

Odnośnik do komentarza
Teraz, Mauro napisał:
W dniu 22.08.2019 o 15:46, me_who napisał:

Widok na stadionie jest imo poprawny z każdego miejsca, także sensowne są bilety np. na łuku po 27 euro. I jeśli mogę coś zasugerować to wybierałbym bilety bliżej trybuny "zamkniętej" (na planie stadionu po prawo) bo to za tą bramką jest miejsce ultrasów i innych zagorzałych kibiców miejscowych, więc lepiej się chłonie atmosferę. Goście są po przeciwnej stronie i w sektorach obok zazwyczaj jest pusto, smutek i nostalgia ;)

@Pulek z tego co pisał me_who za bramka po prawej stronie.

no to jak dla mnie F1 jest idealnie :) F2 bliżej murawy też spoko. Widok powinien być ok, cenowo też spoko.

Odnośnik do komentarza

Tu jest widok stadionu w panoramie:

 

https://www.eventimsports.de/ols/hbsctk/de/tk/channel/shop/areaplan/venue/event/112371

 

Jak dla mnie miejscówki spoko F1 i F2, ale znowu, dopasuje się do większości. Aczkolwiek myślę, że 30 euro na mecz drużyny której nawet nie mam szalika to cena jest idealna :D 

9 minut temu, Misiek napisał:
12 minut temu, wwosik napisał:

F1 i F2 są po 26 EUR. Bardziej do środka boiska E.2 za 42 EUR. Na balkonie na środku boiska (28.1) są po 39 EUR. Najlepsze miejsca na dole i na środku są po 60 EUR

Ten balkon na środku spoko :-k 

tylko do tego może być potrzebna lornetka :D 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, wwosik napisał:

NB - dziś jest czwartek. Dobrze by było tego maila wysłać dzisiaj / jutro rano. Żeby się ludziska w weekend nie zleciały.

Tylko czy wysłanie maila=wpłata? Pytam, bo jak dziś do końca dnia się maja ludzie zadeklarować  to znając życie nie uda się zrobić tak żeby kilkanaście osób  od razu wpłaciło hajs. Oczywiście możemy być brutalni i postawić warunki. Deklaracja wyjazdu dziś do 23:39, wpłata jutro do godz. 10. biorąc poprawkę na sejse wychodzące i przychodzące w bankach to powiedzmy, ze najpóźniej o 15 jutro by była wpłacona całość kwoty. Kto nie zdąży, ten kupuje bilet na własna rękę.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Mauro napisał:

Tylko czy wysłanie maila=wpłata? Pytam, bo jak dziś do końca dnia się maja ludzie zadeklarować  to znając życie nie uda się zrobić tak żeby kilkanaście osób  od razu wpłaciło hajs. Oczywiście możemy być brutalni i postawić warunki. Deklaracja wyjazdu dziś do 23:39, wpłata jutro do godz. 10. 

Nie widzę większego problemu - zakładam, że deklaracja jest wiążąca i ci co się zadeklarują, faktycznie wpłacą, czy jutro czy w czasie tygodnia. Do tego czasu ja mogę założyć.

  • Lubię! 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, wwosik napisał:

Nie widzę większego problemu - zakładam, że deklaracja jest wiążąca i ci co się zadeklarują, faktycznie wpłacą, czy jutro czy w czasie tygodnia. Do tego czasu ja mogę założyć.

Podziwiam tę wiarę w ludzkość, FYM też by na pewno dał serduszko temu postowi ;)

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...