Skocz do zawartości

Wspólny wypad na mecz?


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, me_who napisał:

Pisałem, że sprzedaż na Hoffenheim jest od poniedziałku od 10, więc myślę, że maksymalnie niedziela. Normalnie to tam nikt nie pracuje w weekendy, ale liga gra w weekend, więc pewnie siedzą jakieś ludki w związku.

jakoś to przeoczyłem :-k no ale to super wiadomość :) 

Odnośnik do komentarza
51 minut temu, me_who napisał:

HERTHA-HOFFENHEIM SOBOTA 26.10 15:30

 

Niestety Aue-FCN w piątek o 18:30, także z mojego wyjazdu nici. Potworne rozczarowanie :(

Nie ma tego złego...bedziesz mógł przesunąć środki na zlot w Berlinie ;)

 

Czyli co? Warszawka by leciała sob 8:55 - niedz. 17:15. Zdążymy coś zobaczyć Berlina poza meczem? Chyba tak,  więc ja raczej na tak. Można jeszcze popatrzeć na opcje pt-niedz i sb-pon, ale podejrzewam, ze ze względu na brak urlopu ta opcja będzie chyba odpowiadała największej liczbie osób.

 

@tio Ja widzę, że bilet na stronie Easyjet kosztuje 206 zł

 

A co na to reszta Polski?

Odnośnik do komentarza

No i klawo.

 

@Mauro, proponuję założyć nowy temat wyjazdowy żeby tam wszystko spiąć i potwierdzać chętnych ostatecznie. Trzeba przyznać, że trafiło się to idealnie, bo sobota, godzina 15:30... no nie mogło być lepiej. No, może oprócz wielkiego zawodu, że nie będzie Pana @me_who :(

 

Teraz kwestia czy rzeczywiście samolot czy bardziej klimatycznie pociąg? 

 

Edit:

 

Ja myślę, że kolejność powinna być taka:

 

1. Potwierdzenie ostateczne chętnych

2. Kupienie biletów na mecz

3. Ogarnięcie transportu (lot/pociąg/samochód)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Mauro napisał:

Nie ma tego złego...bedziesz mógł przesunąć środki na zlot w Berlinie ;)

Jeszcze gdzieś gdzie nie byłem to bym pojechał, ale na Herthę gdzie byłem dwa razy to meh :( 

Jaki jestem przybity, że mi nie wypali ten wyjazd do Aue. Wszystko miałem rozpisane, to czeskie miasteczko obcykane. I kutasiarze z DFB zrobili najgorszy możliwy termin.

Odnośnik do komentarza

Ja też jestem za samolotem. Pociag jest w piątek 16:20 i przyjeżdzą po 22 wiec juz i tak niewiele zobaczymy, tylko hotel i picie zostaje. Z kolei w sobotę trzeba by było jechac o 5 rano to  mi sie baaardzo nie che tak wstawać. Myślę, że ustalenia można równolegle robić, bo pewnie sa osboy, które podejma ostateczna decyzję po poznaniu kosztów,

U mnie dalej pokazuje 206 zł.

 

Pytanie, czy przenosimy dyskusje do nowego tematu, czy zakładamy nowy gdzie będą tylko podawane sprawdzone informacje, a ustalenia wszelkie będą dalej tutaj?

Odnośnik do komentarza

Gadajmy może tutaj, a w tamytym temacie będa tylko pisane ustalenia

24 minuty temu, Hajd napisał:

Za taki hajs to lepiej polecieć, więcej czasu na miejscu.

Ale zdecydujemy, jak już będziemy mieli wszystkich chętnych potwierdzonych.

Rozumiem, że mogę Cię już wpisać na listę potwierdzonych

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Cytat

Gruppen
Möchten Sie mit einer größeren Gruppe (ab zehn Personen) ein Heimspiel von Hertha BSC besuchen? Nutzen Sie die Möglichkeit, mit ihrer Fußballmannschaft, ihren Arbeitskollegen oder ihren Freunden einen Spieltag im Olympiastadion Berlin zu erleben. Haben wir Ihr Interesse geweckt? Dann kontaktieren Sie uns gerne unter (030) 300928-452 oder tickets@herthabsc.de. Gerne erstellen wir Ihnen ein verbindliches Angebot.

Btw, jak będzie Was wincy niż 10 osób, to można kupić bilet grupowy. Może kolega @wwosik to ogarnie bo pewnie z niemieckim za pan brat.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...