Skocz do zawartości

Wspólny wypad na mecz?


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, schizzm napisał:

Viagogo nalicza Ci gigantyczną prowizję. Na El classico ceny normalne na Camp Nou z reguły zaczynają się od ~70/80  (pewnie w tym roku cena i tak skoczy do 90/100) euro za najwyższe trybuny. Poza tym sprzedaż poza socios na tego typu mecz uruchomią kilka dni przed spotkaniem.

o kurde, aż taka prowizja?

Odnośnik do komentarza

dzięki @tio w zasadzie jeśli nie piątek to ja bym wchodził w te bilety, w sboote mozemy poszukac jakiegos dojazdu kolejka na inny mecz albo po prostu pozwiedzac berlin

 

pytanie z innej beczki, nie wiem jak z platnoscia karta (revolut), ile fizycznie euro wypadaloby miec w kieszeni? turbo cole sobie zaladuje do luku bagazowego ;) wiec ten case mi odpada

Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, schizzm napisał:

Zapytaj @Hidalgoo, kupował przez nich bodaj na mecz Realu ;) 

potwierdzam. Przez viagogo zapłaciłem 100 euro za bilet, który był wart połowę tego w kasach dzień przed meczem. Ta prowizja jest głównie właśnie za pewność, że na mecz wejdziesz, chociaż wg mnie i tak jest zbyt wysoka.

Odnośnik do komentarza
W dniu 25.08.2019 o 22:59, tio napisał:

Tymczasem lot do Berlina: easyJet, wylot w sobotę o 8.55, powrót w niedzielę o 17.15 lub w poniedziałek o 6.00 lub o 12.45 za 121 zł w obie strony

Sprawdziłeś cenę dla 1 biletu czy 12? Bo często jest tak że w najtańszej puli masz np 3 bilety a pozostałe za pincet

Odnośnik do komentarza
W dniu 26.08.2019 o 09:36, lad napisał:

Ale co? Pytasz czy w Berlinie, stolicy Niemiec, można płacić kartą?

NIe jestem pewien, czy to było żartobliwie czy nie, ale choć Niemcy trochę idą do przodu z kartami, to nadal jest to kraj pod tym względem zacofany. Ostatnio naciąłem się, że w restauracji nie można było zapłacić i musiałem nagle bankomatu szukać.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, wwosik napisał:

NIe jestem pewien, czy to było żartobliwie czy nie, ale choć Niemcy trochę idą do przodu z kartami, to nadal jest to kraj pod tym względem zacofany. Ostatnio naciąłem się, że w restauracji nie można było zapłacić i musiałem nagle bankomatu szukać.

potwierdzam, Berlin pod tym względem to zadupie.

Odnośnik do komentarza
52 minuty temu, Pulek napisał:

Hmm, tak na zdrowy rozsądek, to terminarz powinien pojawić się max po tym weekendzie, bo dzisiaj jest losowanie grup LE :-k 

Pisałem, że sprzedaż na Hoffenheim jest od poniedziałku od 10, więc myślę, że maksymalnie niedziela. Normalnie to tam nikt nie pracuje w weekendy, ale liga gra w weekend, więc pewnie siedzą jakieś ludki w związku.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...