Skocz do zawartości

Wspólny wypad na mecz?


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, beeres napisał:

A jednak nie :D post do usunięcia. Pulek możesz cofnąć plusa.

czemu jednak nie?

47 minut temu, kolek23 napisał:
2 godziny temu, beeres napisał:

A jednak nie :D post do usunięcia. Pulek możesz cofnąć plusa.

 

Ale co się dzieje :D ? widzę jakieś oznaczenie w powiadomieniach, a tu nic nie ma :D

beeres podpowiedział, że miałbyś bliżej do Gdańska i stamtąd do Berlina :>

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, demrenfaris napisał:

W sumie. :D Myślałem, że jedziecie we wrześniu, ale jak październik to chętnie się piszę.

Dem, wpisuję cię na listę. Jest tylko jedna rzecz. Przy wyjeździe samochodowym mamy zadeklarowane wstępnie 2 auta i 9 miejsc, a jesteś 10 chętnym z Wawy. Myślę jednak, że jakoś sobie poradzimy, jest jeszcze opcja pociągu.W każdym razie  jesteś na liście i będziemy mysleć co zrobić żeby wszyscy chętni się zmieścili.

 

Zobaczymy jeszcze ile osób faktycznie pojedzie, jak przyjdzie do konkretów, ale to juz chyba ten moment żeby zacząć serio mysleć o wynajęciu busa z kierowcą jako opcji dojazdu z Warszawy :D

Ktoś wie, ile to kosztuje? Ja trochę nie ogarniam tych cenników, np tutaj https://www.przewozy-osob-busami.pl/cennik-wynajmu-busa.html.

 

Jest mowa o ryczałcie dziennym 864 zł. Czyli jak byśmy jechali piątek-niedziela to by trzeba było zapłacić 864x3 plus nocleg kierowcy? To wychodzi po jakieś 260-270 zł na głowę. Czyli cena zbliżona do pociągu. Tylko nie wiem, czy dobrze interpretuję ten ryczałt dzienny .Jeżeli to by liczyli od przejechanego kilometra to przestaje to być opłacalne przy 10 osobach.

 

To tak tylko informacyjnie na razie, że jest taka opcja.

 

EDIT: przypomniałem sobie, że pojawiła się też opcja samochodu @kolek23 z @klinsmann jako drugim kierowcą. Czyli w ostateczności moglibyśmy dać radę pojechać 10 z Warszawy.

Odnośnik do komentarza

Tak pobieżnie patrząc to np.

 

Piątek 19:30

Tenis Borussia Berlin - CFC Hertha (V liga)

 

Niedziela 13:30

Lichtenberg - Viktoria Berlin (IV liga)

 

Jakbyśmy mieli ochotę na bardziej wysublimowane rozgrywki to w niedzielę gra też Berlin-Liga, czyli 6 poziom rozgrywek, składający się tylko z klubów berlińskich.

 

W sobotę o 11 jest jednak prawdziwy hit. Polonia Berlin gra na wyjeździe z HFC Berlin. To chyba 11 liga :D 

  • Lubię! 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza

Niedziela 13:30 gra też chyba Dynamo Berlin. Regionalliga. To chyba IV liga. Średnia widzów tam to 2 tys. na mecz więc może być ciekawie. Ja maksymalnie na jeszcze jeden mecz oprócz Herthy mogę się wybrać. Na więcej mi szkoda będzie czasu, wolę zobaczyć Berlin. Ale to najwyżej bym się odłączył od grupy lub zrobiłyby się podgrupy. Jedna na 11 ligę, druga pod Bramę Brandenburską :D

 

Chociaż ta Polonia Berlin brzmi zachęcająco.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...