Skocz do zawartości

Wspólny wypad na mecz?


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie generalnie pasuje opcja sobota - niedziela ale do ogarnięcia będzie też dzień wolny typu piątek czy poniedziałek. Jakby co to mam auto 5 osobowe. Trasa do Berlina to wg googla 5,5 godz.

I chyba zamiast jechania do Berlina przez Szczecin lepszą opcją jest po prostu spotkanie się na miejscu w Berlinie.

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza

No to są szczegóły, które moglibyśmy ustalić po decyzji, na jaki konkretny mecz jedziemy. Wtedy rozwiąże się kwestia daty.

 

I jak już będzie wiadomo jaki mecz, to kupi się bilety i wtedy to już z górki pójdzie. Niech się wypowiedzą wszyscy zainteresowani. Właśnie, @Perez, jesteś w tym?

Odnośnik do komentarza

Panowie ja właśnie sprawdziłem grafik mojej narzeczonej iiiii.... akurat w tamten weekend pracuje, więc deklaruję chęć wyjazdu do Berlina :)

 

W moim przypadku są 4 opcje:

1) poranny lot do Warszawy (ok 6.30-7 byłbym na Lotnisku Chopina) w piątek i podpięcie się pod forumkowe auto.

2) jazda autem do WWA (4-5h) i wtedy podpięcie się pod forumkowe auto. Moje jest małe. Realnie komfortowo jedzie się tylko z przodu, ale jeśli nie byłoby innej opcji to można je wykorzystać. Tylko ktoś musiałby podzielić się ze mną czasem za kierownicą, bo Kowno-Berlin to już dosyć spora odległość :D

3) sprawdzę na dniach loty Kowno-Berlin, ale chyba skłaniałbym się ku wycieczce samochodowej :keke: 

  • Lubię! 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

To wydaje się, że termin i miejsce się juz wyklarowało. Wygląda na to, że opcja, która pasuje największej liczbie osób to: Berlin, 25-27 października, mecz Hertha-Hoffenheim. Poczekajmy jeszcze na @Pulek, bo to pomysłodawca całej akcji, ale spróbuj ogarnąć wszystko sobie tak żebyś mógł wtedy pojechać.

 

Jeżeli będzie Ci to pasowało, to chyba nie ma co się co zastanawiać, robić ankiet głosowań, bo zaraz będzie tak, że temu pasuje wtedy, temu kiedy indziej, miasto nie to, mecz nie ten i wszystko się rozmyje. Mecz trochę może paździerzowy, ale fajne miasto, topowa liga, będzie fajnie. Na tę chwilę jest chyba 10 osób chętnych więc mini zlot może być :) Z samej Warszawy, okolic i przylatujących mamy w tej chwili 8 osób (liczę też @Perez) i dwa samochody na 9 miejsc, więc tak naprawdę ze stolicy już tylko jedno wolne miejsce jest :P

 

Zdaję sobie oczywiście, że to się pewnie może zmienić, bo jest ponad 2 miesiące i różne zdarzenia po drodze mogą się wydarzyć, ale też chyba dobrze termin już teraz ustalić, bo jest czas żeby załatwić sprawę z żoną, szefem itp.

 

Czyli czekamy do końca tygodnia i wybieramy już datę i mecz, ale wszystko wskazuje na to, ze będzie to ostatni weekend października i stolica Niemiec. Jak Bundesliga ustali dokładny terminarz to będziemy wtedy planować, kiedy jechać i cąłą logistykę. Ktoś ma inne zdanie na ten temat? ;)

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, kolek23 napisał:

Panowie ja właśnie sprawdziłem grafik mojej narzeczonej iiiii.... akurat w tamten weekend pracuje, więc deklaruję chęć wyjazdu do Berlina :)

 

W moim przypadku są 4 opcje:

1) poranny lot do Warszawy (ok 6.30-7 byłbym na Lotnisku Chopina) w piątek i podpięcie się pod forumkowe auto.

2) jazda autem do WWA (4-5h) i wtedy podpięcie się pod forumkowe auto. Moje jest małe. Realnie komfortowo jedzie się tylko z przodu, ale jeśli nie byłoby innej opcji to można je wykorzystać. Tylko ktoś musiałby podzielić się ze mną czasem za kierownicą, bo Kowno-Berlin to już dosyć spora odległość :D

3) sprawdzę na dniach loty Kowno-Berlin, ale chyba skłaniałbym się ku wycieczce samochodowej :keke: 

 

ad1 

mozesz przyleciec w piatek wieczorem, mieszkam kolo lotniska

ad2

moge jechac z tylu, moje jechac jako kierowca

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
42 minuty temu, Mauro napisał:

To wydaje się, że termin i miejsce się juz wyklarowało. Wygląda na to, że opcja, która pasuje największej liczbie osób to: Berlin, 25-27 października, mecz Hertha-Hoffenheim. Poczekajmy jeszcze na @Pulek, bo to pomysłodawca całej akcji, ale spróbuj ogarnąć wszystko sobie tak żebyś mógł wtedy pojechać.

Tak jak mówiłem, jestem w tym pierwszy, ale muszę poczekać do końca tego tygodnia z ostatecznym potwierdzeniem. No i później byłoby spoko, gdyby władze BuLi sobie nie wymyśliły tego meczu w niedzielę o 18 :roll: 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Pulek napisał:

Tak jak mówiłem, jestem w tym pierwszy, ale muszę poczekać do końca tego tygodnia z ostatecznym potwierdzeniem. No i później byłoby spoko, gdyby władze BuLi sobie nie wymyśliły tego meczu w niedzielę o 18 :roll: 

Wtedy urlop w poniedziałek ;)

 

A z Warszawy już 9 chętnych na wyjazd :)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Brudinho napisał:

bankomat w mieszkaniu i prysznic w kuchni :D ? 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...