Skocz do zawartości

Wspólny wypad na mecz?


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie ;] był już taki topik na starym forum to i będzie na nowym.

Czy ktoś się wybiera na mecz Polska - Belgia na Stadionie Śląskim? My jedziemy mocną ekipą więc jeżeli ktoś również planuje wypad na to spotkanie to można się jakoś ustawić na kilka godzin przed rozpoczęciem. Ostatnio na meczu z Portugalią byliśmy ja i Brudas ale za późno się zgadaliśmy i nie było możliwości niczego łyknąć razem przed meczem ;)

Odnośnik do komentarza

ADR > http://www.90minut.pl/news.php?id=608130 Mecz z Belgią gramy na Śląskim a z Kazachstanem na WP.

 

pawoj > ceny biletów poznamy (tak jak zawsze zresztą) na jakieś dwa miesiące przed meczem, więc gdzieś w połowie września. Ale już teraz mogę powiedzieć, że przewiduję następujące ceny biletów:

Opcja 1 (droższe): 50 złotych za bilet na trybuny za bramkami, 80 zł na łuku, 120 na trybunie obok wieży, 200 na nowej trybunie, 250 na loży.

Opcja 2 (tańsze, tak jak to miało miejsce w meczu z Portugalią): 30 złotych za bilet na trybuny za bramkami, 40 zł na łuku, 60 na trybunie obok wieży, 120 na nowej trybunie, 180 na loży.

 

Na mecz z Portugalią PZPN postanowił obniżyć ceny ze względu na słabe wyniki reprezy i w obawie o niską frekwencję (w Warszawie z Sebią było niecałe 5000 ludzi...) co było strzałem w dziesiątkę bo stadion zapełnił się do ostatniego miejsca. Teraz jesteśmy liderami naszej grupy, idzie nam nieźle i wcale bym się nie zdziwił gdyby miśki z miodowej dowalili cennik droższy.

Odnośnik do komentarza
Trochę dziwne, że niby 2m-ce przed... Zdaje mi się, że PZPN zmieniał, np ceny biletów po pierwszych słabych meczach kadry w eliminacjach, były zmieniane na max tydzień przed meczem.

 

Tak przez całe 2 miesiące sprzedają bilety za 50 zł żeby na tydzień przed meczem spuścić cene do 30 :>:D Poprostu na 2 miechy zaczyna się przedsprzedaż :P Ja na 100% na meczu będe już jestem umówiony z Rafaelem :)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Guli będziesz w weekend w Gda na meczu z Lechią? :> Wydaje się głupie to pytanie, na pewno będziesz, tylko kiedy? :P Mnie niestety nie będzie na meczu z powodu zasyfionych wyborów :/ Muszę być w jakiejś komisji... Więc jeżeli byłbyś już w sobotę na jakimś grupowym .... to moglibyśmy się jakoś zgadać ;)

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

zapytanie do osob, ktore znaja dobrze realia meczow na Slaskim.

 

czy jak przybede na godzine 17:45 na PKP w Katowicach, to czy zdaze szybko (jak szybko) dotrzec na mecz?

czy udalo by mi sie po meczu dostac sie na PKP w Katowicach na godzine 23:55 ?

 

czy na ten mecz jedzie jakas ekipa z Poznania?

 

PS. ja tez mam bilet za 200zl :) sektor 29g, rzad 47, miejsce 13

Odnośnik do komentarza
czy jak przybede na godzine 17:45 na PKP w Katowicach, to czy zdaze szybko (jak szybko) dotrzec na mecz?

W zeszłym roku na Portugalię jechałem z centrum Katowic tramwajem około 40 minut - jechałem 6. Zakładając, że wsiądziesz na przystanek przy estakadzie, to będziesz parę minut dłużej najwyżej jechać. Zalecałbym jak najszybciej wsiadać do tramwaju i jechać, bo później mogą być kłopotu nawet z wejściem. Po jeździe tramwajem z przystanku masz już najwyżej 10 minut powolnym spacerkiem na stadion, kierować się powinieneś ruchem wszystkich ;) Więc łącznie jak zamknie się w godzinie przejazd, to będziesz miał pecha.

czy udalo by mi sie po meczu dostac sie na PKP w Katowicach na godzine 23:55 ?

Sprawdziłem tramwaje spod Stadionu i masz dwie 11 i dwie 41 (numery tramwajów) spod stadionu. Z tego jedna 41 jest ryzykowna - jedzie o 22:44, więc ciężko będzie na nią zdążyć. "6" już wtedy jeździ tylko do Zawodzia, a więc tylko ta o 23:02 nas interesuje... Czyli masz 5 tramwajów i do któregoś musisz zdążyć - jak dla mnie to będziesz musiał natychmiast wychodzić i lecieć na tramwaje. Jeśli Ci się chce i nie będziesz oglądał świętowania, to powinieneś zdążyć. Jeśli chcesz dokładniejsze godziny tramwajów i dojście na dworzec z nich, to wal na PW.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...