Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2017]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

Liga Mistrzów. 5. kolejka fazy grupowej.

Polonia - Manchester United 2:2

Yakovenko, Bakasetas - Berardi, Grynszpan

http://imgur.com/a/DyFzA

 

Miał być remis i jest remis :D Wychodzimy z grupy :D

Póki co, dwie wygrane z PSV, dwa remisy z MU i jeden remis z Dortmundem. W ostatnim meczu nie musimy się wysilać, ale remis będzie sympatyczny. Zawsze 500 tysięcy euro wpadnie na konto :)

Dzięki transferom i LM mamy na koncie 23 miliony euro :D

Odnośnik do komentarza

Jak to jest we Włoszech, można w jednym sezonie sprowadzić tylko dwóch grajków spoza UE, to jak sprowadzę więcej to będzie blokada czy po prostu ich nie zarejestruje? Chodzi mi o to czy mogę ich wypożyczyć.

Możesz sprowadzić, zarejestrować możesz dopiero w nowym sezonie lub po zwolnieniu miejsca dla piłkarza z poza UE.

Odnośnik do komentarza

 

Jak to jest we Włoszech, można w jednym sezonie sprowadzić tylko dwóch grajków spoza UE, to jak sprowadzę więcej to będzie blokada czy po prostu ich nie zarejestruje? Chodzi mi o to czy mogę ich wypożyczyć.

Możesz sprowadzić, zarejestrować możesz dopiero w nowym sezonie lub po zwolnieniu miejsca dla piłkarza z poza UE.

 

 

Tu nie chodzi o miejsce tylko o ilość sprowadzonych w sezonie, nie da się jej zmniejszyć. No i lipa - nie da się takiego gostka oddać do filialnego :/.

Odnośnik do komentarza

 

 

Jak to jest we Włoszech, można w jednym sezonie sprowadzić tylko dwóch grajków spoza UE, to jak sprowadzę więcej to będzie blokada czy po prostu ich nie zarejestruje? Chodzi mi o to czy mogę ich wypożyczyć.

Możesz sprowadzić, zarejestrować możesz dopiero w nowym sezonie lub po zwolnieniu miejsca dla piłkarza z poza UE.

 

 

Tu nie chodzi o miejsce tylko o ilość sprowadzonych w sezonie, nie da się jej zmniejszyć. No i lipa - nie da się takiego gostka oddać do filialnego :/.

 

 

A może pomyliłem z ziomkiem co na testy wziąłem :D.

Odnośnik do komentarza

Kilka ostatnich meczów ligowych :)

 

Polonia - Zagłębie Sosnowiec 2:1

Yakovenko, Wilson

Asysty: Roberts

 

Górnik Zabrze - Polonia 0:2

Duda, Yakovenko

Asysty: Lowton, Roberts

 

Polonia - Zagłębie Lubin 3:0

Quiles x2, Gabriel sam.

Asysty: Barreca x2

 

Lech Poznań - Polonia 1:3

Quiles x2, Lawrence

Asysty: Wilson

 

Wisła Kraków - Polonia 0:3

Quiles, Yakovenko, Soumah

Asysty: Barreca, Lawrence, Yakovenko

 

Yako systematycznie, Quiles wrócił po kontuzji i też git malina :)

Polubiłem grę w polskiej lidze, ale ciągle myślę o przejęciu jakiegoś angielskiego klubu :)

Odnośnik do komentarza

Ilu masz Polaków w drużynie oprócz Kownackiego ? :)

 

Bramka: rezerwowy Kamil Grabara

Obrona: Paweł Bochniewicz

Pomoc: Robert Gąsiorowski (newgen), Patryk Gąska (newgen)

Atak: Zbigniew Duda (newgen), Gracjan Jarocki, Przemysław Witkowski (newgen), Dawid Kownacki

 

Plus z musu kilku zawodników U-18 :D

Odnośnik do komentarza

Grabara i Bochniewicz są wypożyczeni, czy nie ? Ten pierwszy miał być w przyszłości "jedynką" w Liverpoolu, a drugi od paru lat grał we Włoszech

 

Grzeją ławę :D

Grabara gra czasami w PP, a Bochniewicz w lidze :)

 

Do reprezentacji łapie się newgen Gąsiorowski. Gra czasami w lidze i LM :) Spory talent :)

Na plus Kownacki. Nie jest to supersnajper, ale strzela w sezonie kilkanaście bramek :)

 

Na marginesie. Yako strzelił już dla nas 134 bramki, 102 w lidze :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...