Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2017]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

Myslalem, ze jak bd mial nowy sprzet to pogram klubem z mojej wioski, A klasa. Dałem symulacje i 3 dni mi szly z 10 min :(

 

Tylko 10 minut? Mało :D

FM to nie fifa, a mielenie to czesc tej gry i IMHO jeden z jej uroków.

 

Jeżeli nie możesz mnie znieść kiedy jestem najgorsza

Nie zasługujesz na mnie kiedy jestem najlepsza czy jak to tam teraz gimnazjalistki mówią :P

 

Buhahahhahahaha :D

 

Tylko 10 min to ironia ? Bo sam już nie wiem hehe

 

Przy i7 i 16gb ram powinno hulać aż miło. Może problem jest w zmodyfikowanej bazie, dodatku wprowadzającym niższe ligi w Polsce. Odpal sobie bez dodatkowych plików, wrzuć przynajmniej średnią wielkość bazy, z 10 krajów i 20 lig tak dla porównania i zobacz jak sprzęt chodzi. Powinno mielić szybciutko

 

Szczerze mowiąc to kupilem cos nowszego specjalnie dla grania w A-klase w Polsce i 22 lige angielska, no i troche sie zawiodłem hehe

Odnośnik do komentarza

 

No tak, to jest niewątpliwie piękno eFeMa - wciskasz spacje i w międzyczasie możesz zająć sie czymś innym :D A jeszcze w trybie borderless to juz w ogóle jak karta w przeglądarce xD

 

Ja tak gram :D FM sobie mieli, a ja oglądam telewizję lub ogarniam Wombaty :D

 

Żeby się nie rozbiegły z zagrody :kekeke:

Samo granie to nie wszystko. Ja tak nawet w Wieśka gram- chwila grania, nagle Alt+Tab i przeglądarka. Nie to że mnie coś nudzi, tylko takie przyzwyczajenie od FMa.

Odnośnik do komentarza

 

 

No tak, to jest niewątpliwie piękno eFeMa - wciskasz spacje i w międzyczasie możesz zająć sie czymś innym :D A jeszcze w trybie borderless to juz w ogóle jak karta w przeglądarce xD

 

Ja tak gram :D FM sobie mieli, a ja oglądam telewizję lub ogarniam Wombaty :D

 

Żeby się nie rozbiegły z zagrody :kekeke:

Samo granie to nie wszystko. Ja tak nawet w Wieśka gram- chwila grania, nagle Alt+Tab i przeglądarka. Nie to że mnie coś nudzi, tylko takie przyzwyczajenie od FMa.

 

 

Żebyś wiedział :D To o dziwo bardzo ruchliwe zwierzątka :D

 

Ja na kompie mam tylko FM-a, reszta gier o konsola :D TV, jakaś gra włączona na konsoli, FM - pełne multimedia buhahahaa :D

A nie, nie mam tableta i konsoli przenośnej, więc aż taki nowoczesny to nie jestem :/

Odnośnik do komentarza

Liga Mistrzów. 4. kolejka.

PSV - Polonia 0:2 :D

Mounie x2

http://imgur.com/a/xrzbR

 

Dwa razy wygraliśmy z PSV i mamy drugie miejsce w grupie. Do tego sześć punktów przewagi nad Holendrami.

Wystarczy, ze zremisujemy z MU lub Dortmundem i gramy dalej :)

Dortmund ma jeden remis i trzy przegrane, więc jest spora szansa :)

Odnośnik do komentarza

 

Timothée Kolodziejczak kto to jest? Właśnie widzę, że koleś występuje piąty raz w reprezentacji Polski, a debiutował w meczu przeciwko Rumuni. Urodzony we Francji.

Kojarzę go z Sevilli. O ile pamięć mnie nie myli, to jest obrońca.

 

Dokładnie, teraz gra w lidze RFN. Słaby w reprezentacji.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...