Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2017]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

Grupowy drugi remis i 120 tys. € do kasy.

PlLVKC9.jpg

 

W LE gramy jeszcze 19.10.2017, 2.11.2017 oraz 23.11.2017 a mi pół składu właśnie ogłosiło, że odchodzą na emeryturę LOL :lol: 

Trzech kopaczy już odeszło, bo nie chcieli przedłużyć kontraktów:

Lasse Rise (napastnik)

Beitir Olafsson (bramkarz)

Gudmundur Magnusson (napastnik)

 

W kolejce są: Gudjohnsen- choć tego poprosiłem, żeby się wstrzymał, pomocnik Johann Gudmonsson, defensywny pomocnik Runarsson.

Porażka :/ 

Zaraz będę musiał wystawiać jakiś młodzików ze składu U-19.

Odnośnik do komentarza

W FMie jak w prawdziwej piłce - jeden celny strzał i gol oraz wygrana :keke:

 

He4NOa0.png

 

Dzięki tej wygranej mamy 5 punktów i wskakujemy na drugie miejsce w grupie. Dostajemy 360 tys. €.

 

Przyszła już spora grupka zawodników młodych, same jakieś Rumuny ;) :

Balan, Zamernik, Serban, Valeri, Anglescu, Blazek, Einarsson, Mina, Ragnarsson, Megic.

Odnośnik do komentarza

Te twarze wyglądają ogólnie strasznie. Zwłaszcza Serban zdecydowanie nigdy z inteligencją pewnie nie miał po drodze. Czy w nowym FMie też takie mordy zakazane generuje? 

Swoją drogą czemu większość nie ma wcześniejszego klubu podanego? Wszak to nie są twoi juniorzy nie?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, z0nk napisał:

Te twarze wyglądają ogólnie strasznie. Zwłaszcza Serban zdecydowanie nigdy z inteligencją pewnie nie miał po drodze. Czy w nowym FMie też takie mordy zakazane generuje? 

Swoją drogą czemu większość nie ma wcześniejszego klubu podanego? Wszak to nie są twoi juniorzy nie?

Mordy zakazane. Ale oni mają się mnie słuchać a nie bić z facjat ynteligencjom, więc... :D 

W sumie mi przypomniałeś i zdaje się, iż można wyłączyć te generowane pyski. Mi to zbędne jest. W nowym to nie wiem, ale chyba tak.

 

To nie są moi juniorzy. A czemu nie mają podanych klubów to nie wiem. 

Odnośnik do komentarza

Jak tak porównuję te facjaty z Twojego posta z tymi tu 1, 2, 3 to zaczynam się martwić. Ja jakoś lubię grać z wygenerowanymi mordami, dodaje mi to ciut immersji, ale w życiu nie chciałbym immersji z Serbanem! :keke:

Rzuciłem okiem do kariery Pulka, nie ma tam wiele screenów z mordami, ale jak już jakaś się trafiła, nie była tak kryminalna. Uf. Trzymam się z dala od FM17, mam za słabe serce na to.

 

W ogóle jak to wygląda? W lidze masz przerwę, a w LE dalej mecze? Od kiedy do kiedy są te sezony?

Odnośnik do komentarza

To znaczy z tymi mordami to jest też tak, że można wgrać jakiś tam plik czy coś i generują się normalne. Ja u siebie po prostu zapomniałem tego wyłączyć, ale już poprawiłem :)

 

Liga krajowa zakończona. W grudniu startuje Puchar Wyższych Lig. Sama liga rusza w maju. W LE dalej mecze. Tak jak ten poniżej :D :

iZwSEHU.jpg

Dostajemy 360 tys. €.

 

Sytuacja w grupie wygląda następująco:

CPW3cqP.jpg

 

Teraz mecz gramy na wyjeździe z Fiorentiną. Później ze Spartakiem u siebie. Możemy mieć więc wszystko albo nic. Zobaczymy, co wyjdzie. Jedyne pocieszenie to to, że Gudjohnsen przesunął zakończenie kariery :) 

Odnośnik do komentarza

No więc z Fiorentiną dostaliśmy baty 1-4 :/ 

Aby wyjść z grupy musimy w ostatniej kolejce pokonać Ruskich. Sytuacja w tabeli:

1. Fiorentina 10 pkt.

2. Spartak 10 pkt.

3. Keflavik 8 pkt.

4. Trabzon 0 pkt. 

 

Teraz trochę lepsze wiadomości: stajemy się klubem zawodowym. W końcu. Dwa- nasza sieć scoutnigu została zwiększona na cały świat. Będziemy wyławiać perełki. 

Odnośnik do komentarza

I kończymy na ten sezon i rok przygodę z Ligą Europy:

vFzSu9H.jpg

 

Zajmujemy trzecie miejsce w grupie. Takimi chłopcami do bicia nie byliśmy, jak niektórzy myśleli. 

Ładnie było, trochę zarobiliśmy. W kolejnym sezonie powalczymy o grupówkę w Lidze Mistrzów. 

Odnośnik do komentarza

Sprzedałem drugiego w hierarchii prawego obrońcę więc awaryjnie ściągnąłem z wypożyczenia młodego utalentowanego Marokanczyka. Chłopak zagrał dwa mecze w pierwszym składzie. W pierwszym (remis 3-3 z ostatnim zespołem w tabeli:/) dostał ocenę 6.20, w drugim natomiast wyleciał z boiska w pierwszej połowie po otrzymaniu drugiej żółtej kartki (dostał ja za narzekanie po tym jak walcott sfaulowal w naszym polu karnym). Jednym słowem dwa wspaniałe występy. Co zrobił Marokanczyk? Przylazl do mnie i zaczął się zalic oraz narzekać, że nie gra w pierwszym składzie...no kurwa ciekawe dlaczego nie gra? 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Lucifer Morningstar napisał:

Co zrobił Marokanczyk? Przylazl do mnie i zaczął się zalic oraz narzekać, że nie gra w pierwszym składzie...no kurwa ciekawe dlaczego nie gra? 

Czasem ta gra mogłaby wykazać trochę logiki. Irytuje mnie jak koleś odstawia mi 5 spotkań z piachem totalnym i średnią 6.00 i sapie, że stracił miejsce w składzie, albo obraża się za krytykę ^^

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Lucifer Morningstar napisał:

@z0nk się tak przyczepiles do tych mord i nie wiedziałem o co ci chodzi...ale jak tak popatrzyłem na twoje screeny to rzeczywiście jakoś u ciebie te gęby lepiej wyglądają. Ale za brzydote przecież nie będę z klubu wywalal;) 

Przecie można je albp wyłączyć albo wgrać moda poprawiającego to.

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Lucifer Morningstar napisał:

@z0nk się tak przyczepiles do tych mord i nie wiedziałem o co ci chodzi...ale jak tak popatrzyłem na twoje screeny to rzeczywiście jakoś u ciebie te gęby lepiej wyglądają. Ale za brzydote przecież nie będę z klubu wywalal;) 

No nie jest to parada piękności, ale dzieciom bym tych zawodników nie pokazał xD

 

3 minuty temu, Makk napisał:

Przecie można je albp wyłączyć albo wgrać moda poprawiającego to.

mod to jeszcze, ale wyłączać? Gra się robi taka ponura po paru sezonach jak nie ma żadnych facjat tam :D

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Makk napisał:

Przecie można je albp wyłączyć albo wgrać moda poprawiającego to.

@Makk ja mam grafikę na najniższym poziomie, lapek ledwo chodzi a ty chcesz abym im mordy pudrowal;). Mi to nie przeszkadza tylko dostrzegam spadek jakości w stosunku do starszej wersji pod tym wzgledem

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...