Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2017]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

Po wczorajszym meczu naszła mnie niebywała ochota zagrania na Islandii. Dzięki @Szymon Kąkol , który trochę podpowiedział, więc wziąłem sobie... Keflavik. II liga islandzka. 

Trzeba ich wyciągnąć di pierwszej ligi a później w górę.

Zacnie, iż klub ma imponujące obiekty treningowe, świetne obiekty młodzieżowe. Resztę się rozbuduje po dostaniu się do fazy grupowej LM ( :keke: ) i będą fajni wychowankowie. W dłuższej perspektywie pod wodzę wezmę ich kadrę narodową. 

 

Zespół jest pewniakiem do awansu. Później powalczymy o mistrza kraju, który ostatni raz trafił w ręce Keflavik w 1973 roku. Rok później oraz w 2008 zostali wicemistrzami. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, AeM_86 napisał:

Jaką takse zlozyles dla tych ogórków? :)

Bez napastników, bo miałem Dwóch- jeden dziadek 33 lata oraz Duńczyk całkiem szybki, więc ich przesunąłem do tyłu. Tzn tak naprawdę są napastnicy, ale z funkcją Fałszywy Napastnik. 

A cała taktyka to takie 3-4-3.

Odnośnik do komentarza

Po Euro miałem fazę na grę na Islandii. Kojarzę, że ogólnie mieli fajne obiekty treningowe, ale miałem problem z nazwiskami. Co bawiło moją dziewczynę która czasem była świadkiem mych pojedynków, bo w sumie grając Azjatami nie miałem tej przypadłości. Nawet Tajlandczykami!

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, z0nk napisał:

Po Euro miałem fazę na grę na Islandii. Kojarzę, że ogólnie mieli fajne obiekty treningowe, ale miałem problem z nazwiskami. Co bawiło moją dziewczynę która czasem była świadkiem mych pojedynków, bo w sumie grając Azjatami nie miałem tej przypadłości. Nawet Tajlandczykami!

Z mojego obecnego składu jestem w stanie wymienić... W sumie nikogo :D ach te przywiązanie do nazwisk :keke:

Patrzę po kondycji i statystykach na nich i moich zachciankach w składzie.

Sezon poszedł dalej i jest naprawdę ciekawie.

Odnośnik do komentarza

Więc...

Puchar Wyższych lig poszedł nam tak:

 

epLcseA.jpg

 

W lidze oraz pucharze krajowym też nie najgorsze wyniki osiągamy:

 

KULFntE.jpg

 

Trudno nie jest, ale przypomnę, iż to my zdecydowanym faworytem do wygrania II ligi, więc zaskoczenia raczej ni ma.

A to mój najlepszy strzelec- to właśnie ten myk FMa, że niby nikt by tego nie powiedział, a jednak. Gość strzelił na razie 17 bramek. 


5GD4nID.jpg

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...