Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2017]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

@Wujek Przecinak łubu dubu, łubu dubu, niech żyje nam prezes naszego klubu, niech żyje nam!

 

Te życzenia nagrywałem ja, Maciek, który nie jest kibicem Polonii, ale kibicuje wynikom osiąganym przez naszego prezesa/trenera.

 

Za chwilę ja zacznę nawiązywać do osiąganych tu wyników. Tzn. mam taką nadzieję :D 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
[mention=10]Wujek Przecinak[/mention] łubu dubu, łubu dubu, niech żyje nam prezes naszego klubu, niech żyje nam!
 
Te życzenia nagrywałem ja, Maciek, który nie jest kibicem Polonii, ale kibicuje wynikom osiąganym przez naszego prezesa/trenera.
 
Za chwilę ja zacznę nawiązywać do osiąganych tu wyników. Tzn. mam taką nadzieję  
Tylko, żeby Prezes nie szedł w ministry bo straci.

No i jeszcze nie oddał mi 5 zł za tą szklankę co zbił w zeszłym tygodniu.


1000000 lat Prezesowania@Wujek Przecinak
@Brudinho

1000 lat
Odnośnik do komentarza
W dniu 17.04.2018 o 11:51, Makk napisał:

@Wujek Przecinak łubu dubu, łubu dubu, niech żyje nam prezes naszego klubu, niech żyje nam!

 

Te życzenia nagrywałem ja, Maciek, który nie jest kibicem Polonii, ale kibicuje wynikom osiąganym przez naszego prezesa/trenera.

 

Za chwilę ja zacznę nawiązywać do osiąganych tu wyników. Tzn. mam taką nadzieję :D 

Dzięki :*

Odnośnik do komentarza

Pierwszy sezon grania w FM17 za mną.

Na tapetę poszło Nottingham Forest. Prognoza przed sezonem- mieliśmy zająć 15 miejsce w Championship. No i nie wyszło to. Co zrobić! Teraz będziemy musieli dzielnie powalczyć w Statku Premiera ;)  

30 raz było S&L i jakoś poszło :keke: 

Początek był trudny, bo bawiłem się i próbowałem taktyk. Spodziewałem się trudności, gdyż sparingi za dobrze poszły :D Odwieczne prawo, haha. Puchary krajowe w sumie olałem, na to przyjdzie czas pewnie. Chciałem się rozegrać troszkę. Skończyło się dobrze. Nie powalają wyniki, wiem. Na swoje usprawiedliwienie mogę dodać tylko, iż nie dokonywałem transferów do klubu. Grałem tym co było, a skład naprawdę dobry jest. Sprzedałem tylko Nicklasa Bendtnera do RB Salzburg za 4 mln € i skrzydłowego Carayola do Ipswich za 325 tys. €. Ci gracze nie pasowali mi.

Taktykę obrałem sobie 4-1-2-2-1: czterech obrońców w linii, jeden def pom, dwóch środkowych pomocników, dwóch ofensywnych pom i napadzior. 

 

Zobaczymy zaraz jak taxa sprawdzi się w Norwegii (Aalesund - prognoza to 13. miejsce) i na Węgrzech (Ujpest FC - 6. miejsce) oraz w Urugwaju (Atletico Penarol - 2. miejsce). 

  • Lubię! 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza

Ok, 3 zespoły na raz odkładam na chwilę, znudziły mnie sparingi :P 

Zrobimy coś innego- ładuję Szkocję, Hiszpanię. Symulowanie będzie do 1 grudnia. Wezmę się za klub, który po tym czasie będzie tuż nad strefą spadkową. Czyli w La Liga to będzie miejsce 17., a w Scottish Premiership miejsce 10.

Będzie wyzwanie i od razu w boju zobaczymy taktykę. 

  • Lubię! 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W dniu 12.05.2018 o 03:23, Lucifer Morningstar napisał:

Na 7 kolejek przed końcem sezonu mialem 8 punktów przewagi... ostatecznie mistrzostwo przegrałem gorsza różnica bramek. W tym czasie odpadlem też w 1/4 LM i 1/2 pucharu Francji. W życiu nie mialem tak dramatycznej serii. A to co robił Lopes w bramce to prawdziwy kryminał. 

Lech Poznań simulator :kekeke: 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...