Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2017]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 9.02.2018 o 22:18, stilonowiec123 napisał:

Pierwszy raz mam tak, iż w terminarzu pokazuje mi 2 mecze pod rząd z drużyna Swansea, rozgrywanymi w lidze.. Odpowiednio: 27.04 i 01.05... Miał ktoś już tak?

 

Bywa, mi trafiło się swego czasu 4 z rzędu - 2 w lidze i puchar wraz z rewanżem :) 

Odnośnik do komentarza

Ależ burdel jest w przepisach albo w samej grze jeśli chodzi o zawieszenia w Hiszpanii.

Gość, który nigdy nie grał w La Liga okazuje się zawieszony na 1 mecz. 

Następny kwiatek to piłkarz z drużyny B na co dzień występującej w rozgrywkach 3 klasy rozgrywkowej. Zagrał w pucharze króla mecz w poprzednim sezonie gdzie wyłapał czerwo. Od tego czasu minęło jakieś 15 spotkań tegoż pucharu a on nadal jest zawieszony w nim na 1(!) mecz...

Odnośnik do komentarza

Panowie jak wygląda u was podział newgenów ze względu na pozycje? Mam dziwne wrażenie że FM17 generuje dziwną nadreprezentację ofensywnych graczy. Nie chodzi mi o ilość a o jakość. U mnie w kolejnym savie pojawia się podejrzanie dużo graczy określanych jako wielki talent na pozycji napastnika, skrzydłowego czy OPS. Wiem że FM ma spory problem z generowaniem bramkarzy-libero a to może być kolejny problem przy dłuższej rozgrywce. 

Zbliżam się do naboru do szkółki i zastanawiam się czy nie zapisać gry i nie spróbować tak ze 100 razy przejść tego dnia sprawdzając ile i jakich zawodników wyprodukuje klub. Jakim narzędziem sprawdzę najszybciej PA zawodników w real time?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...