Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2017]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

 

Mam pytanie, da się coś zrobić aby nie ustawiać przed każdym spotkaniem od nowa tych poleceń hak pressing czy gra słabsza noga? Wiem, że kiedyś był taki moment gdzie z urzędu już miałem zaznaczone np ze PO przeciwnika był zmuszany do gry słabsza noga, ale nie wiem czy nie było to zaznaczone dzięki umiejętnościom mojego ówczesnego asystenta

 

W zakładce Taktyka na tym pasku gdzie są m. in. polecenia indywidualne dla zawodników, wykonawcy stałych fragmentów gry, "Analiza" itp. obok są "Instrukcje dot rywali"

dzięki. Nie mogłem tego znaleźć. Niestety dalej przed meczem nie jest to oznaczone. Może to faktycznie zależało od asystenta...

 

Ukipuki doskonale to rozumiem. Sam miałem okazję do zmiany klubu na dużo większy a jednak dalej siedzę w jadze:).

Odnośnik do komentarza

:D:D:D

4 kolejka grupowa lm:

Borussia-jagiellonia 1-3:D

 

Wczesniej: gandawa-jaga 0-0, jaga-chelsea 1-0, jaga-borussia 2-0. Tak więc po czterech kolejkach 10 punktów :). Myślałem, że będzie dużo gorzej biorąc pod uwagę wielka wyprzedaż z początku sezonu a tu niespodzianka. Gorzej tylko że po kolejnym świetnym sezonie znowu będzie exodus do reali i innych :/

Odnośnik do komentarza

 

 

Mam pytanie, da się coś zrobić aby nie ustawiać przed każdym spotkaniem od nowa tych poleceń hak pressing czy gra słabsza noga? Wiem, że kiedyś był taki moment gdzie z urzędu już miałem zaznaczone np ze PO przeciwnika był zmuszany do gry słabsza noga, ale nie wiem czy nie było to zaznaczone dzięki umiejętnościom mojego ówczesnego asystenta

W zakładce Taktyka na tym pasku gdzie są m. in. polecenia indywidualne dla zawodników, wykonawcy stałych fragmentów gry, "Analiza" itp. obok są "Instrukcje dot rywali"
dzięki. Nie mogłem tego znaleźć. Niestety dalej przed meczem nie jest to oznaczone. Może to faktycznie zależało od asystenta...

 

Zobacz jakie zadania ma asystent. Może kazałeś mu się tym zająć.

Odnośnik do komentarza

 

Zwolnili mnie z FC Hollviken za interesowanie się innymi posadami.Jako cel sezonu miałem uniknąć spadku,w przewidywaniach klub był na ostatnim miejscu w tabeli.Po 14 kolejkach zdobyłem 23 pkt-4 miejsce ,2 pkt straty do baraży o awans a 4 do bezpośredniego awansu.Kolejnym moim klubem jest 2 ligowa Fc Nitra(Słowacja) cel to awans z 1 miejsca.

Jak się gra słowackim klubem? Sam się zastanawiałem, ale chyba jak na razie bardziej Czechy mnie przekonują.

 

Jeszcze nie wiem bo dopiero przejąłem ten klub.Na plus na pewno ,że z najwyższej ligi spada tylko jeden zespół więc raczej zawsze się znajdzie ktoś kto będzie słabszy od nas :D Dopiero zagrałem 1 mecz w 2 ligowym klubie więc nie pomogę.Szkoda ,że update od soir eee macarena tak słabo i jak dla mnie mało realistycznie odzwierciedla umiejętności min.nowych nabytków Wisły Kraków.

Odnośnik do komentarza

Taki tam fajny meczyk ligowy z Sosnowcem :D

 

Polonia - Zagłębie Sosnowiec 7:0

http://imgur.com/a/0KaBJ

 

Cieszą trzy bramki Yakovenki, który nauczył się wykonywać rzuty karne (zaaplikowany trening indywidualny) i trzy asysty Robertsa :)

 

W pierwszej rundzie fazy pucharowej LM trafiliśmy na PSG. Nie jest źle. W PSG nie ma Neymara :D

Odnośnik do komentarza

Taki tam fajny meczyk ligowy z Sosnowcem :D

 

Polonia - Zagłębie Sosnowiec 7:0

http://imgur.com/a/0KaBJ

 

Cieszą trzy bramki Yakovenki, który nauczył się wykonywać rzuty karne (zaaplikowany trening indywidualny) i trzy asysty Robertsa :)

 

W pierwszej rundzie fazy pucharowej LM trafiliśmy na PSG. Nie jest źle. W PSG nie ma Neymara :D

Ile bramek w historii ma już Yakovenko?

Odnośnik do komentarza

Mistrzostwa Świata 2022 odbędą się w Kanadzie zdaniem mojego FM.

 

U mnie w Argentynie. Biorąc pod uwagę, że mundial w 2014 roku odbył się w Brazylii, to trochę dziwne, że po zaledwie ośmioletniej przerwie mistrzostwa świata znów odbędą się w Ameryce Południowej :) Ech, żeby tak w rzeczywistości chcieli zmienić gospodarza ;p

Odnośnik do komentarza

 

Taki tam fajny meczyk ligowy z Sosnowcem :D

 

Polonia - Zagłębie Sosnowiec 7:0

http://imgur.com/a/0KaBJ

 

Cieszą trzy bramki Yakovenki, który nauczył się wykonywać rzuty karne (zaaplikowany trening indywidualny) i trzy asysty Robertsa :)

 

W pierwszej rundzie fazy pucharowej LM trafiliśmy na PSG. Nie jest źle. W PSG nie ma Neymara :D

Ile bramek w historii ma już Yakovenko?

 

 

Liga: 134

Wszystkie oficjalne rozgrywki: 181

 

U mnie mistrzostwa świat w 2022 odbędą się w Chinach :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...