Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2017]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczynam karierę od 0 do bohatera ;) Takie oderwanie od Wisły,nie wiem ile będę nią grać.Licencja itd. na najniższym poziomie.Pierwsze zatrudnienie na rok to rezerwy Las Palmas.

Super kierunek jak na początek :) Ja rozpocząłem nową rozgrywkę Herculesem, w pierwszym sezonie pewnie zdobyliśmy mistrzostwo, ale jeszcze nie awansowaliśmy (przy okazji poznałem, jak zawiłe są zasady awansu do 2. ligi hiszpańskiej) - trafiliśmy do baraży pierwszego stopnia, tam odpadliśmy, ale była jeszcze szansa - w barażach drugiego stopnia wygraliśmy 2 dwumecze, a ten decydujący golami na wyjeździe :D Na początku nowego sezonu zaplecza La Ligi jesteśmy jej rewelacją, zajmując miejsce promowane grą w barażach. Ale jeszcze ponad pół sezonu, więc nie ma co popadać w hurraoptymizm, tylko wziąć się w garść i dalej wygrywać! :D

Odnośnik do komentarza

Co 3 dni dostaję nowe zaproszenia na rozmowy kwalifikacyjne, wow. Najciekawsze propozycje to Marsylia, Genoa, Stoke czy Las Palmas - ale wszystkie konsekwentnie odrzucam, co zachwyciło zarząd i zdobyłem osiągnięcie na Steam dotyczące pewności posady powyżej 90% :P

 

A w międzyczasie graliśmy dwumecz w 4. rundzie Copa del Rey - najpierw podejmowaliśmy u siebie Real Sociedad - tutaj bez zaskoczenia, mieliśmy swoje sytuacje, ale zespół z San Sebastian był po prostu lepszy. Ale rewanż... Gramy cudnie, odpieramy wszystkie ataki gospodarzy, a wprowadzony po przerwie Asier Villalibre strzela 2 bramki i doprowadza do dogrywki, i ostatecznie karnych. W serii jedenastek nie mamy jednak szczęścia i odpadamy, ale z taką grą jak na Anoeta jestem spokojny o ten zespół, możemy jeszcze wiele zwojować! :profesor:

Odnośnik do komentarza
Co 3 dni dostaję nowe zaproszenia na rozmowy kwalifikacyjne, wow. Najciekawsze propozycje to Marsylia, Genoa, Stoke czy Las Palmas - ale wszystkie konsekwentnie odrzucam, co zachwyciło zarząd i zdobyłem osiągnięcie na Steam dotyczące pewności posady powyżej 90%

 

Jak to lojalność popłaca :) Ale z pewnością dużo większa satysfakcja jest wtedy, gdy odniesie się sukces z drużyną pokroju Herculesa (np. awans do pierwszej ligi, potem przykładowo środek tabeli) niż gdyby miało się walczyć z taką Marsylią o mistrzostwo, co przecież byłoby pewnie traktowane jako plan minimum.

Odnośnik do komentarza

Hej Kto mi powie co jest z tą ligą Polską w FM17?

Wszyscy ciekawi zawodnicy odchodzą za śmieszne pieniądze a kluby są bierne na rynku transferowym nawet Lech/Legia/Lechia nikogo nie kupują

Czym to jest spowodowane ?

Nie widziałem podobnych komentarzy. Wujek sprowadza sporo (szrotu ;) ) i nic nie pisał o tym.

Odnośnik do komentarza

 

Hej Kto mi powie co jest z tą ligą Polską w FM17?

Wszyscy ciekawi zawodnicy odchodzą za śmieszne pieniądze a kluby są bierne na rynku transferowym nawet Lech/Legia/Lechia nikogo nie kupują

Czym to jest spowodowane ?

Nie widziałem podobnych komentarzy. Wujek sprowadza sporo (szrotu ;) ) i nic nie pisał o tym.

 

 

U mnie nie ma z tym problemu :) Legia/Lech/Lechia co roku kogoś sprowadzają i niektórzy piłkarze są ciekawi :)

Teraz to już nie szrot. 3/4 zawodników gra w reprezentacjach :D Się wypromowali :D

Odnośnik do komentarza

Coś tam się ruszyło Lech sprzedaje 4 kupuje 1 i zmienia Trenera, Legia,Pogoń,Lechia nic ale za to Wisła i Jaga szaleją w tym Jevtic za 3 miliony złotych tylko.

Ale za to u mnie po dobrym sezonie z 3 ligi do 2 ligi :) 3/4 drużyny chce odchodzić nawet to słabych drużyn :/ jak ja tego nienawidzę .

Odnośnik do komentarza

Jednak zacząłem karierę Tottenhamem na dodatku od sortitoutsi.Chcę grać tylko Anglikami :D W pierwszym oknie ściągnięci :Lewis Baker(przychodzi w 2018) + Ross Barkley + Lewis Cook + Gustavo Gomez z Milanu.Będę szukał jeszcze jakiegoś GK na przyszłość i młodszych Angielskich ŚO :D

Z solidnym (minimum) angielskim GK to może być problem. Sam mam takowy w Nottm Forest.

Odnośnik do komentarza

 

Jednak zacząłem karierę Tottenhamem na dodatku od sortitoutsi.Chcę grać tylko Anglikami :D W pierwszym oknie ściągnięci :Lewis Baker(przychodzi w 2018) + Ross Barkley + Lewis Cook + Gustavo Gomez z Milanu.Będę szukał jeszcze jakiegoś GK na przyszłość i młodszych Angielskich ŚO :D

Z solidnym (minimum) angielskim GK to może być problem. Sam mam takowy w Nottm Forest.

 

No jest tylko Pickford i Butland.A ,że Llorisa raczej nie sprzedam to i nie ma sensu ich kupować.Gustavo Gomeza jednak nie kupiłem bo odrzucili odwołanie z pozwoleniem na prace.Byłem pewnym ,że je zaakacpetują bo facet ma 21 występów w kadrze.

Odnośnik do komentarza

Football Manager to wyjątkowa gra - przez kilka godzin naszukałem się po twitterach i instagramach zawodników z trzeciej ligi hiszpańskiej, a nawet ich znajomych i dziewczyn, żeby mieć dobre zdjęcia do facepacka. Naprawdę wyjątkowa gra :D

Ewentualnie Ty jesteś wyjątkowy :)

 

Na Sortitoutsi jak się zarejestrujesz to masz całkiem pokaźną bazę zdjęć (cut-out) które można wyszukiwać po numerze ID gracza. Sprawdzałeś tam? Jak mi jakiejś mordy brak w zespole to zawsze tam zaglądam

 

https://sortitoutsi.net/search/cutout

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...