Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2017]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

Znajde gdzies jakis dodatek zeby byla druzyna narodowa Kraju Baskow i grala w rozgrywkach miedzynarodowych ?

Nie znalazłem nic takiego. Musiałbyś sam pogrzebać w edytorze.

 

 

Ale znalazłem inny ciekawy dodatek- Celtic i Rangers w Anglii, w Vanarama North. Tylko trzeba by było pograć dwoma na raz i je wyciągnąć co najmniej do Championship.

http://www.fmscout.com/a-england-old-firm-fm17.html

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich :D

 

Mam prośbę i w sumie potrzebuje pomocy :) Gram w FM 2017 przez Steama i było wszystko ładnie pięknie aż do czasu gdy uruchomiła mi się aktualizacja związana ze zdjęciami piłkarzy. Nie ma oczywiście w tym nic dziwnego jak to że jak chce zacząć nową grę to nagle w opcji gdzie mam wybrać aktywne ligi to praktycznie całą Europę mam zablokowaną (wyświetla mi się czerowny trójkącik przy danej lidze i informacja że np. rozgrywki wymagają 16 zespołów a znaleziono tylko 10) i nie wiem co z tym fantem zrobić. Bawiłem się w ustawieniach żeby to wyprostować ale nie potrafię... Proszę o pomoc gdyż już nie mam pomysłów co z tym zrobić :(....

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich :D

 

Mam prośbę i w sumie potrzebuje pomocy :) Gram w FM 2017 przez Steama i było wszystko ładnie pięknie aż do czasu gdy uruchomiła mi się aktualizacja związana ze zdjęciami piłkarzy. Nie ma oczywiście w tym nic dziwnego jak to że jak chce zacząć nową grę to nagle w opcji gdzie mam wybrać aktywne ligi to praktycznie całą Europę mam zablokowaną (wyświetla mi się czerowny trójkącik przy danej lidze i informacja że np. rozgrywki wymagają 16 zespołów a znaleziono tylko 10) i nie wiem co z tym fantem zrobić. Bawiłem się w ustawieniach żeby to wyprostować ale nie potrafię... Proszę o pomoc gdyż już nie mam pomysłów co z tym zrobić :(....

Jakiś dodatek masz z ligą, która gryzie się z resztą. Usuń wszystkie dodatki i będzie ok.

Odnośnik do komentarza

Ja pewnie do ostatniej kolejki będę walczył o utrzymanie w duńskiej superlidze.

 

Co ciekawe jednak, po zaledwie kilku sezonach w których tak naprawdę póki co jedynie wygrałem 3 lige oraz 2...Zaproponowano mi pracę jako selekcjoner reprezentacji Polski O.o

 

Miałem kariery gdzie przez 12 sezonów z sukcesami nie mogłem się doprosić o taką posadę...A tu proszę, wystarczy jakichś amatorów wprowadzić do duńskiej ekstraklasy i od dziś będę prowadził reprezentację Polski.

Odnośnik do komentarza

A po co więcej?

Wszystko mamy tutaj :D

 

Eliminacje MŚ

Katar - Japonia 0:1

Okazaki

 

Japonia - Korea Południowa 1:0

Asano

 

Nie gramy już tak dobrze jak wcześniej. Wygrywamy, ale ledwo, ledwo. Zrobienie z Japonii potęgi będzie trudniejsze niż mi się wydawało.

 

Fajne są kariery reprezentacjami :) Japonia to solidny zespoł z wieloma dobrymi piłkarzami. A jak Ci się wiodło w Pucharze Azji bądź eliminacjach do niego ? :)

Odnośnik do komentarza

 

A po co więcej?

Wszystko mamy tutaj :D

 

Eliminacje MŚ

Katar - Japonia 0:1

Okazaki

 

Japonia - Korea Południowa 1:0

Asano

 

Nie gramy już tak dobrze jak wcześniej. Wygrywamy, ale ledwo, ledwo. Zrobienie z Japonii potęgi będzie trudniejsze niż mi się wydawało.

 

Fajne są kariery reprezentacjami :) Japonia to solidny zespoł z wieloma dobrymi piłkarzami. A jak Ci się wiodło w Pucharze Azji bądź eliminacjach do niego ? :)

 

 

Objąłem reprezę już po Pucharze Azji :) Teraz eliminacje do MŚ :)

 

Trzecia kolejka fazy grupowej LM.

Benfika - Polonia 2:3

http://imgur.com/a/2JAWN

 

Już myślałem, że będzie remis, a tu hopsa i Bakasetas strzelił bramkę w doliczonym czasie gry. Mecz mega ciekawy i bardzo wyrównany.

Sędzia też miał swoje 5 minut ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...