Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2017]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

Zlozyli mi oferte. W sumie fajna droga Pogon - Crystal Palace - Napoli. Ale w koncu mam w CP kase... Fajne transfery na oku. Z drugiej strony 2x wicemistrz i 1/4 LM to super wyniki jak na ten klub i tak w miare realnie;) Niedosyt jednak by zostal...

Odnośnik do komentarza

Zlozyli mi oferte. W sumie fajna droga Pogon - Crystal Palace - Napoli. Ale w koncu mam w CP kase... Fajne transfery na oku. Z drugiej strony 2x wicemistrz i 1/4 LM to super wyniki jak na ten klub i tak w miare realnie;) Niedosyt jednak by zostal...

Jeśli twierdzisz, że niedosyt by został to... Nie opuszczaj CP. Będziesz żałował.

Odnośnik do komentarza

Czy mając klub patronacki gdzie w umowie jest zapisek "warunki tej umowy stanowią, że Legionovia Legionowo nie mogą występować w tej samej lidze co Legia Warszawa" po awansie do rozgrywek, w których gra Legia umowa zostaje zerwana? czy nie będzie możliwości awansu? Umowy tej nie mogę negocjować ani zakończyć.

Umowa zastanie zakończona.

Odnośnik do komentarza

Zlozyli mi oferte. W sumie fajna droga Pogon - Crystal Palace - Napoli. Ale w koncu mam w CP kase... Fajne transfery na oku. Z drugiej strony 2x wicemistrz i 1/4 LM to super wyniki jak na ten klub i tak w miare realnie;) Niedosyt jednak by zostal...

Wygraj PL i LM wtedy pogadamy :P
Odnośnik do komentarza

Kadra Anglii na swoim miejscu :) Mission complete:

 

http://i.imgur.com/QY3e9ac.png

 

Kane 11 goli i tytuł najlepszego strzelca MŚ, pobił też rekord goli w kadrze, należący do Rooneya (53 gole), ma już ich 56 i dopiero 28 lat :)

 

Przed MŚ zakontraktowałem Kulenovicia z BVB za 18,5 mln euro, a ten na MŚ zdobył 6 goli :D. Poszalałem trochę na rynku transferowym, łącznie wydaliśmy 72 mln euro. 12 mln poszło na bramkarza Pickforda, 14 na Jorge Valverde, 13 za Baileya, a Balicia za 14,5 mln. Na razie odszedł tylko Flanagan i Rojo, łącznie za 725 tys euro. Planuję sprzedać jeszcze Sissoko.

Odnośnik do komentarza

Zmiana warty :) Po MŚ rezygnuję z prowadzenia Anglii na rzecz... Włochów, czas przywrócić blask innej dumnej potędze i nauczyć makaroniarzy grać ofensywnie :D.Na razie tylko Liga Narodów i ważne Euro 2024, rozegrane... we Włoszech.

Odnośnik do komentarza

Miał ktoś może taką sytuację, że od czasu wybudowania nowego stadionu, od kilku lat już nie mogę prosić zarządu o rozbudowanie obiektów treningowych. Nie wiem o co chodzi, a chciałbym je w końcu kiedyś rozbudować bo cały czas mam ponieżej przeciętnej.

Odnośnik do komentarza

Miał ktoś może taką sytuację, że od czasu wybudowania nowego stadionu, od kilku lat już nie mogę prosić zarządu o rozbudowanie obiektów treningowych. Nie wiem o co chodzi, a chciałbym je w końcu kiedyś rozbudować bo cały czas mam ponieżej przeciętnej.

Finanse albo reszta ligi ma podobne. Kiedyś miałem akcję, że zarząd nie chciał rozbudowywać, bo wg nich było z nimi ok.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...