Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2017]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

Taktyka okazala sie kicho same remisy albo porazki znowu brak sytuacji bramkowych,dobre jest to ze w defensywa wyglada w miare spoko podwojne krycia,obroncy juz nie stoja i nie patrza jak glupki

To może daj schodzącym i wysuniętemu Atak :>

Spróbuj wzorować się na tym-> http://forum.mrltactics.com/topic/86/falchion-v2Pobierz, zmodyfikuj lekko.

Odnośnik do komentarza

Ja chce sam cos stworzyc nie sciagac od innych

Przecież nie piszę, żeby nią grać, tylko podpatrzeć rozwiązania. Co za różnica czy spojrzeć na czyjeś rozwiązanie, poprawić je, zmodyfikować pod siebie czy zapytać tu i uzyskać odpowiedzi :ke:

Odnośnik do komentarza

Chopie prosisz o pomoc, dostajesz taktykę, wybrzydzasz bo chcesz sam. I tak nie zrobisz sam skoro chcesz żeby ktoś Ci pomógł.

O co ci chodzi masz jakis problem?? Chcialem jakies wskazowki a nie podane na tacy wszystko co to za przyjemnosc sciagnac taktyke i wygrywac wszystko ,ty nic nie pomogles to po co sie udzielasz.

Odnośnik do komentarza

Miało być Champions League, a wygląda na to że już na początku marca zamykam ligę Baskami z Bilbao. 13 punktów przewagi nad Realem na 11 kolejek przed końcem :)

Czy aby na pewno zamykasz? :> A może jednak otwierasz? :p

Odnośnik do komentarza

Nie wierze ze az taka przewaga,pewnie po przegranych meczach wczytuje na nowo az wygra.

Kolego, mała rada, abyś przejrzał sobie kąciki ze wszelkich FM-ów i zerknął, kto dosyć często udziela taktycznych porad. Może wtedy troszkę zmienisz zdanie.

Odnośnik do komentarza

 

Miało być Champions League, a wygląda na to że już na początku marca zamykam ligę Baskami z Bilbao. 13 punktów przewagi nad Realem na 11 kolejek przed końcem :)

Czy aby na pewno zamykasz? :> A może jednak otwierasz? :p

Zamykam reszcie stawki :P

Odnośnik do komentarza

 

Heja. Grałem sobie wesoło i w jakiś magiczny sposób ustawiłem, iż przed KAŻDYM meczem U-18 dostawałem pytanie: których graczy pierwszego zespołu udostępnisz na ten mecz. Zmieniłem klub, nowi współpracownicy, mecze u-18 lecą, a ja takiego pytania nie dostaję. Gdzie ja to mogę znaleźć? :)

W 14-tce jest to w subskrybcjach na temat ligi Twojej, są informacje o drugim zespole, wiadomości o kadrze i ustalaniu składu.

 

No cóż, samo poszło, samo przyszło. Po starcie nowego sezonu wróciło samo z siebie ;) Ale dzięki za szybką odpowiedź :)

 

Przy okazji nowej wersji postanowiłem sobie wyhodować juniora - gwiazdę. Myślę sobie: wypatrzę zdolnego z naboru, od juniora będę go ogrywał, wpuszczał na końcówki, dawał szanse w pucharze, młody się wybije a ja zarobię. Ot, taki pomysł na karierę. Próbuję, trenuję, przydzielam mentora, i nijak nie mogę dobić żadnego juniora do okolic PA. No to poczytałem: jak zmusić CA żeby sięgnęło PA. I pomysłów wiele: a to kluczowy profesjonalizm (ukryty), a to determinacja z ambicją, a to baza, a to trenerzy, a to ogranie, ble ble ble. Odpaliłem sobie Genie Scouta i filtruję: PA<175, Różnica PA-CA<10 - innymi słowy graczy, którzy osiągnęli prawie maksymalne CA. Nie ma ich znowu aż tak wielu: https://zapodaj.net/0f59b733ea7e5.jpg.html

No i co się okazuje? Że niektórzy mają profesjonalizm poniżej 10, inni tak niską determinację i ambicję. Wygląda więc, że żaden z tych atrybutów nie jest zdecydowanie przeważający przy rozwoju. Najniższa ambicja to 13, więc wygląda, że to ona może mieć CIUT większy wpływ. Albo po prostu suma powyższych.

Jakie macie doświadczenia, komu udało się wyhodować prawdziwą gwiazdę w polskiej ekstraklasie?

 

 

Odnośnik do komentarza

Przy rozwoju zawodnika najważniejszy i kluczowy jest jego profesjonalizm. Dlatego tutoring jest tak istotny, a dobrych tutorow jest bardzo mało (tzn zawodników z profesjonalizmem >18 jest pewnie sporo, gorzej żeby szło to w parze z determinacją). Zawodnik po udanym tutoringu przez didiera drogbe czy drika kuyta rozwinie się prawie zawsze i wszędzie. Jeśli jego profesjonalizm jest przeciętny to również ma szansę się rozwinąć ale tylko w klubie ze świetnymi obiektami treningowym i odpowiednią ilością minut. Ambicja ma znaczenie ale baaaardzo marginalne.

Osobiście zawsze staram się sprowadzić do klubu kilku zawodników tylko od tego aby uczyli młodych. W serie b/c gra wielu wysoce profesjonalnych graczy jak np. Gwiazda poprzednich wersji Andrea Russotto.

Odnośnik do komentarza

Nowa fajna killer taksa pojawiła sie na naszej ulubionej angielsko języcznej stronce. Chyba tego samego gościa od Falchiona. .Narazie testuje w jednym klubie i na 24 mecze 23 wygrane i jedna porażka.

Pod jaki zespół zrobiona i na jakim testujesz? Dobrze dobrani zawodnicy, ot co :>

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...