Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2017]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

Gram West Ham, mam sezon 2019\2020, swiezo upieczony mistrz Anglii i zdobywca Ligi Mistrzów, stadion zapełnia sie w 100%, czyli 66 000 i każda moja prośba o nowy stadion (rozbudowa już niemożliwa) konczy sie odmową, jest jakaś szansa na nowy stadion ? Bo już mnie nudzi gra tym klubem, a tak to nowy stadion mógłby sie okazać jakimś bodźcem do dalszej gry :)

Odnośnik do komentarza

Gram West Ham, mam sezon 2019\2020, swiezo upieczony mistrz Anglii i zdobywca Ligi Mistrzów, stadion zapełnia sie w 100%, czyli 66 000 i każda moja prośba o nowy stadion (rozbudowa już niemożliwa) konczy sie odmową, jest jakaś szansa na nowy stadion ? Bo już mnie nudzi gra tym klubem, a tak to nowy stadion mógłby sie okazać jakimś bodźcem do dalszej gry :)

 

Jest ;)

 

@Yau jaką taktyką grałeś?

 

BWO(S)-OS(O)-OS(O)-BWO(S)

----------------------------------------

------ŚP(W)--CR(O)--ŚP(W)-----

----FN(A)---K10(A)----FN(A)-----

----------------------------------------

 

kontrola/bardzo płynnie

Bardzo wąsko/Rozegranie po ziemi, Ataki środkiem pola/Podania na wolne pole/krótsze podania. To jako podstawa, w trakcie meczu prawie zawsze korekty.

Odnośnik do komentarza

 

Gra ktoś Polską A-klasą ? Jak wrażenia ? Jakie dodatkowe kraje, ligi wybrane ?

Do A klasy inne ligi? Jak już to ościenne. Tam może być problem ze ściągnieciem kogokolwiek ;)

Ja mam słowacką, niemiecką, węgierską, czeską. Pomimo iż nikt do mnie przyjdzie

Odnośnik do komentarza

 

 

Gra ktoś Polską A-klasą ? Jak wrażenia ? Jakie dodatkowe kraje, ligi wybrane ?

Do A klasy inne ligi? Jak już to ościenne. Tam może być problem ze ściągnieciem kogokolwiek ;)

Ja mam słowacką, niemiecką, węgierską, czeską. Pomimo iż nikt do mnie przyjdzie

 

Na razie, Brachu, na razie. Zara moment będziesz szedł na mistrza, to zaczną przychodzić.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...