Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2017]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

ja po 2 sezonach na 2 miejscu wreszcie idę na mistrza. Po wielu godzinach grzebania nad taktyką okazało się że najbardziej skuteczna jest taka bez żadnych instrukcji. Mentalność Standardowa, styl elastyczny i 0 poleceń :D Czasem jakieś jedno czy zmiana mentalności, całą resztę roboty robią PPM. Nowa wersja chyba jeszcze bardziej lubi prostotę :)

Jako laik zapytam co oznacza PPM ? :)

Odnośnik do komentarza

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku Wam życzę. Mnóstwa udanych karier, samych zielonych kółeczek !!!

A w życiu prywatnym samego szczęścia :) dbajcie o zdrowie w tym 2017 :)

Ja również przyłączam się do życzeń :) Zdrowia, szczęścia, radości i spełnienia marzeń w nadchodzącym nowym roku :)

Odnośnik do komentarza

Yau czyli nie masz żadnych ustawień typu Schodzący Napastnik itd.? Chciałbym zobaczyć tą taktykę :)

 

nie rozumiem?, muszę ustawić jakieś role.

 

KN(A)

SN(W) OP(A) S(A)

CR(O)-SP(W)

WBO(A)-OS(O)-OS(O)-OB(W)

 

Zazwyczaj wychodzę tak. W trakcie meczu jeśli idzie źle to koryguje mentalność i wysokość linii obrony.

Odnośnik do komentarza

pomocnik odbierający piłkę nie może jej odbierać delikatnie. Ma hard tackling hard coded :D

na pozycji DM masz do wyboru sporo roli, których odbiór piłki możesz kustomizować. Imo Makalele to był w fmowym języku Rygiel Defensywy.

 

ps: typowy FM:

 

RB_Leipzig_Seniorski_Mecze.png

 

 

Nie ma to jak lać wszystkich calutki sezon, żeby przegrać wszystko jak leci w 6 ostatnich meczach bijąc rekordy bez strzelonej bramki :D

 

Odnośnik do komentarza

Pisałem już w taktycznym ale dam jeszcze tutaj:

http://www.fm-base.c...110-reaver.html

Gdyby ktoś szukał gotowca. Proponuje tylko wprowadzić pewne drobne korekty pod swój zespół. Fajnie się sprawdza. Ten Pan fajne taktyki robi. Dużo fajnych rzeczy taktycznych można się dowiedzieć z jego tematu z taktyką.

Odnośnik do komentarza

Pisałem już w taktycznym ale dam jeszcze tutaj:

http://www.fm-base.c...110-reaver.html

Gdyby ktoś szukał gotowca. Proponuje tylko wprowadzić pewne drobne korekty pod swój zespół. Fajnie się sprawdza. Ten Pan fajne taktyki robi. Dużo fajnych rzeczy taktycznych można się dowiedzieć z jego tematu z taktyką.

 

Słaba taktyka. Dwa mecze - jeden przegrany, jeden zremisowany :)

Odnośnik do komentarza

 

Pisałem już w taktycznym ale dam jeszcze tutaj:

http://www.fm-base.c...110-reaver.html

Gdyby ktoś szukał gotowca. Proponuje tylko wprowadzić pewne drobne korekty pod swój zespół. Fajnie się sprawdza. Ten Pan fajne taktyki robi. Dużo fajnych rzeczy taktycznych można się dowiedzieć z jego tematu z taktyką.

 

Słaba taktyka. Dwa mecze - jeden przegrany, jeden zremisowany :)

 

 

U mnie się sprawdza całkiem fajnie. Trochę tylko na bieżąco coś tam zmieniam. Raz jest lepiej raz gorzej ale w sumie wychodzi na plus :)

Odnośnik do komentarza

Uwielbiam reprezy. Tym razem upolowałem Arabię Saudyjską U-23 :D

Jak łapiesz? Ja nigdy nie widzę, że jest wolna posada tylko czytam w późniejszych komunikatach. Ręki sobie nie dam odciąć, ale wydaję mi się, że nie są podawane informacje o wolnej posadzie U23...

Odnośnik do komentarza

 

Uwielbiam reprezy. Tym razem upolowałem Arabię Saudyjską U-23 :D

Jak łapiesz? Ja nigdy nie widzę, że jest wolna posada tylko czytam w późniejszych komunikatach. Ręki sobie nie dam odciąć, ale wydaję mi się, że nie są podawane informacje o wolnej posadzie U23...

 

 

Co jakiś czas sprawdzam wolne posady :D Jak tylko widzę reprezy od razu je atakuje :D Próbowałem z seniorskimi, ale póki co mnie nie chcą :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...