Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2017]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

Ja także nie widzę żadnych zmian. Może dlatego, że gram dalej, a nie zacząłem nowej rozgrywki wraz z wejściem łaty. Co do kartek, to u mnie norma - zawsze mam dużo w każdej wersji FMa, bo nie jestem wybitnym strategiem i braki nadrabiam w poleceniu ostrej gry.

Odnośnik do komentarza

Ja także nie widzę żadnych zmian. Może dlatego, że gram dalej, a nie zacząłem nowej rozgrywki wraz z wejściem łaty. Co do kartek, to u mnie norma - zawsze mam dużo w każdej wersji FMa, bo nie jestem wybitnym strategiem i braki nadrabiam w poleceniu ostrej gry.

 

Nie zacząłem nowej rozgrywki :D

Odnośnik do komentarza

Posiadasz takiego? :> Znlazłem jakiegoś na fmscout ale on daje tylko poprawne nazwy rozgrywek i takie tam. Niemcy dalej na szaro. Oczywiście po iluś tam już powołaniach

Pewnie ktoś za mnie wrzuci, bo ja wieczorem dopiero w domu. Trzeba zapodać do najlepiej do wszystkich folderów z łatkami.

 

e: http://www.footballmanagerstory.com/fm-2016-real-names-fix/

Odnośnik do komentarza

Posiadasz takiego? :> Znlazłem jakiegoś na fmscout ale on daje tylko poprawne nazwy rozgrywek i takie tam. Niemcy dalej na szaro. Oczywiście po iluś tam już powołaniach

reprezentację Niemiec i Japonii normalnie w pliku sobie możesz sam włączyć nawet.

Wujek, skąd ściągnąć dobrze działające polskie niższej ligi, tzn. jak to się nazywa to na czym ty grasz Polonią?

Odnośnik do komentarza

 

Posiadasz takiego? :> Znlazłem jakiegoś na fmscout ale on daje tylko poprawne nazwy rozgrywek i takie tam. Niemcy dalej na szaro. Oczywiście po iluś tam już powołaniach

reprezentację Niemiec i Japonii normalnie w pliku sobie możesz sam włączyć nawet.

Wujek, skąd ściągnąć dobrze działające polskie niższej ligi, tzn. jak to się nazywa to na czym ty grasz Polonią?

 

 

http://www.cmrev.com/fileplanet/plik/FM-Revolution-Polska-Liga-Update-2017.html

 

Moje ostatnie wyniki ligowe. Pasjonujące ziew ;)

http://imgur.com/a/SgOII

Odnośnik do komentarza

Są dalej.... głownie Laskos, Banik, Jaworski, Porębski. No i przede wszystkim Kacper Chorążka. W sezonie 19/20 Laskos jest u mnie podstawowym obroncą a Chorązka rezerwowy bramkarz. Po sezonie daje go do pierwszej 11-stki.

A jak sie rozwija reszta to nie wiem bo w pierwszym sezonie zmuszony byłem ich sprzedać do Niemiec żeby ten klub mógł jakoś normalnie funkcjonować.

Odnośnik do komentarza

Witam, prowadzę swoją karierę od premiery i po ostatnim patchu, gdy daję opcję "obserwuj do uzyskania pełnej wiedzy" to przy raportach nie ma oczekiwań finansowych ani kwoty, którą będzie chciał klub za grajka, a gdy daję opcję popros o raport to wtedy to wszystko się pojawia. Nie wiem czy to jest spowodowane nowym patchem i muszę zaczynać grę od nowa czy czyms innym. Macie może taki problem?

Odnośnik do komentarza

ja po 2 sezonach na 2 miejscu wreszcie idę na mistrza. Po wielu godzinach grzebania nad taktyką okazało się że najbardziej skuteczna jest taka bez żadnych instrukcji. Mentalność Standardowa, styl elastyczny i 0 poleceń :D Czasem jakieś jedno czy zmiana mentalności, całą resztę roboty robią PPM. Nowa wersja chyba jeszcze bardziej lubi prostotę :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...