Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2017]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ok jest coś nie tak z 1 września i zamknięciem okna transferowego. Kolejny raz wysypuje mi się save przy załadowanym PLU :/

Zobaczymy jak bez PLU będzie.

Ja gram drugą karierę na PLU i żadnych crashy nie mam/nie miałem.

 

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka

 

 

Dlatego sprawdzę co się stanie bez PLU :)

Odnośnik do komentarza

Panowie ktoś może pobrał Megapack twarzy z sortitoutsi i chciałby z tego jakiś torrencik zrobić :D? Pobieranie częściami jest okropne..

 

Kup transfer na rapideo i jazda :P Ja tego packa to jade z akutalkami chyba od samego początku a jakbym machnał torka to z moim upem to byś tego za rok nie pobrał :D

Odnośnik do komentarza

A ja mam pytanie, czy gra bierze pod uwagę kwestię zgrania danego zawodnika z resztą drużyny ? Chodzi mi przede wszystkim o FM 2016, ale z ciekawości też zapytam, jak jest w najnowszej wersji ?

Miles zapowiadał, że w 17 będzie to mocno realistyczne. Czyli, że nowy zawodnik ma się najpierw zgrać z drużyną, nauczyć taktyki itp. Ogólnie, że adaptacja ma zająć więcej czasu. Ja tego nie zauważyłem w grze. Albo sprowadzam samych geniuszy ;)

Odnośnik do komentarza

 

A ja mam pytanie, czy gra bierze pod uwagę kwestię zgrania danego zawodnika z resztą drużyny ? Chodzi mi przede wszystkim o FM 2016, ale z ciekawości też zapytam, jak jest w najnowszej wersji ?

Miles zapowiadał, że w 17 będzie to mocno realistyczne. Czyli, że nowy zawodnik ma się najpierw zgrać z drużyną, nauczyć taktyki itp. Ogólnie, że adaptacja ma zająć więcej czasu. Ja tego nie zauważyłem w grze. Albo sprowadzam samych geniuszy ;)

 

A jak jest pod tym względem w 16-tce ?

Odnośnik do komentarza

Na jakim dysku trzymacie FMa? HDD czy SSD? Będzie jakaś różnica oprócz tej, że z SSD się szybciej wczyta?

Ja już bardzo długo mam FM + dodatki graficzne oraz wszystko związane z FM na SSD ale jak sie przesiadałem z HDD na SDD to różnice w zapisywaniu gry i wczytywaniu zauważyłem (poza bugiem w FM15 bodajże, ale SI Go naprawiło później) natomiast w samej rozgrywce szczerze ci powiem że nie pamiętam czy odczułem jakąś różnice.

 

A ja mam takie pytanko. Bo pamiętam że dzień po oficjalnej zapowiedzi FM17 (czy też nawet podczas owej zapowiedzi), Miles jak opisywał nowości stwierdził że jego ulubiona nowość zostanie zapowiedziana w przyszłym tygodniu (no i wyszła beta) o jaką to nowość niby chodziło?

Pamiętam też komentarz jednego z komentatorów FIFY (Clive'a Tyldesleya) że Miles zdradził mu coś niewiarygodnego odnośnie FM17, o co dokładnie chodziło?

I trzecie. Jak w FM17 sprawdzić zgranie zespołu? W poprzednich było Asystent---.Raporty---reakcja na rozmowe motywacyjna, a w tym gdzie? I gdzie ustawić te comiesieczne spotkania ze sztbaem szkolnieowym gdzie nam doradzali w różnych kwestiach bo też tego nigdzie nie widzę a spotkań ze sztabem nie mam w ogóle.

Odnośnik do komentarza

Ja wróciłem do FM16.. nie potrafię ogarnąć taktyki w 17, kompletnie nic nie idzie.. wygrywam 3, 4 mecze, fajnie to funkcjonuje, przychodzi mecz z ostatnimi drużynami z tabeli - piłkarze zapominają jak się gra, nagle taktyka przestaje funkcjonować, zero akcji, obrona się gubi, po serii 5 wygranych przychodzą dwie porażki, morale w dół i dalej się wszystko sypie.. taktyki z internetu też jakoś nie mogą zaskoczyć, próbowałem w kilku ligach, drużynach.. kompletne dno. W 16 z kolei stworzyłem dwie własne taktyki, którymi gra mi się naprawdę dobrze. Stwierdziłem, że szkoda mi już nerwów na tego nowego FMa i wracam rozkoszować się starym ;-)

Odnośnik do komentarza

Ja wróciłem do FM16.. nie potrafię ogarnąć taktyki w 17, kompletnie nic nie idzie.. wygrywam 3, 4 mecze, fajnie to funkcjonuje, przychodzi mecz z ostatnimi drużynami z tabeli - piłkarze zapominają jak się gra, nagle taktyka przestaje funkcjonować, zero akcji, obrona się gubi, po serii 5 wygranych przychodzą dwie porażki, morale w dół i dalej się wszystko sypie.. taktyki z internetu też jakoś nie mogą zaskoczyć, próbowałem w kilku ligach, drużynach.. kompletne dno. W 16 z kolei stworzyłem dwie własne taktyki, którymi gra mi się naprawdę dobrze. Stwierdziłem, że szkoda mi już nerwów na tego nowego FMa i wracam rozkoszować się starym ;-)

Przeciwko zespolom z ostatnich miejsc w tabeli zawsze staram sie grac bardziej ofensywni. W zaleznosci od mojego skladu gram wtedy taktykami:

2-3-2-3 (rzadko)

4-3-3

3-4-3 (najczesciej)

 

A co do crashy zawsze sie zastanawiam jaoi sprzet maja gracze, u ktorych one wystepuja. Kupuje co rok FM i jeszcze zadnych crashy nie mialem, mimo iz uzywam roznych dodatkow.

 

Sory za brak polskich znakow, pisze z telefonu.

 

 

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...