Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2017]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

Powie mi ktoś co głównie obciąża FM ?

 

Mam Intel Core i5 2,5GHz dwurdzeniowy i 4GB ramu. Komp nie jest jakoś zasyfiony a jednak strasznie wolno FM się u mnie przetwarza. Rozważam wymianę ramu z 4 na 8 GB tylko szczerze mówiąc to zastanawiam się czy to coś da. Pomoże ktoś ?

 

P.S. pomoże mi ktoś zmienić ekran między skrótami w trakcie meczu tak aby były w widoku ogólnym widoczne koszulki zespołów ?

Odnośnik do komentarza

Ja wiem, że Google i w ogóle, ale gardłowa sprawa Panowie. Będę miał dziś dosłownie 2 godziny na kupno, zainstalowanie fma i dopakowanie dodatków. Bądźcie mili, sympatyczni i bezinteresownie pomocni proszę. Potrzebuję kilka sprawdzonych linków - kitsy, facepacki, puchary, fixy które nie pogryzą się z PLU. Zależy mi głównie na Europie. Zrzucaliście to pewnie w ciagu ostatnich kilku dni więc nie powinno zająć Wam to więcej niż kilka chwil. Przeprowadzka z dnia na dzień do innego miasta, nowa praca, mieszkanie. Czasu brak a mogę mieć jeszcze dłuższą przerwę od neta. Postawię piwo w Lublinie / Szczecinie / Poznaniu przy najbliższej okazji :)

Odnośnik do komentarza

Ja wiem, że Google i w ogóle, ale gardłowa sprawa Panowie. Będę miał dziś dosłownie 2 godziny na kupno, zainstalowanie fma i dopakowanie dodatków. Bądźcie mili, sympatyczni i bezinteresownie pomocni proszę. Potrzebuję kilka sprawdzonych linków - kitsy, facepacki, puchary, fixy które nie pogryzą się z PLU. Zależy mi głównie na Europie. Zrzucaliście to pewnie w ciagu ostatnich kilku dni więc nie powinno zająć Wam to więcej niż kilka chwil. Przeprowadzka z dnia na dzień do innego miasta, nowa praca, mieszkanie. Czasu brak a mogę mieć jeszcze dłuższą przerwę od neta. Postawię piwo w Lublinie / Szczecinie / Poznaniu przy najbliższej okazji :)

http://www.fmscout.com

https://sortitoutsi.net/

 

Co do dodatkowych lig- sam musisz zobaczyć czy będą się gryzły z PLU, kilka na bank będzie.

Odnośnik do komentarza

Widzę że na innych stronach ludzie narzekają na silnik meczowy. Ja nie odczuwam nic kłopotliwego w nowym FM-ie, a jakie są Wasze odczucia?

24 spotkania rozegrane i jest dobrze. Gram tylko na kulkach. 3d dla mnie mocno frustrujące, jak zawsze.

Odnośnik do komentarza

Witam, głupie pytanie, ale nie umiem sobie poradzić. Chcę kupić FMRTE, do korekt frekwencji i innych niuansow. Niestety gdy chcę płacić te 28 zł, okazuje się, że numer konta nieprawidłowy, poza tym jakieś kody Swift itp. Oczywiście robiłem to na przelewie zagranicznym w ipko. Ktoś z Was kupował? Proszę o jakieś rady itp

 

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A10-70F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Witam,w każdej wersji FMa mam problem z zainstalowaniem koszulek 3d,niby robię wszystko dobrze a i tak ich nie ma w grze.Pobierałem rożne wersje, dodam że zwykłe koszulki 2d działają.Aktualnie gram w FM 2017 a koszulki 3d pobierałem stad
http://www.fm-thai.com/board/index.php?/topic/120656-fm2016-3d-kits-season-2016-2017/

Może przydał by się jakiś tutorial.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...