Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2017]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

FOOTBALL MANAGER 17 - UPDATE 17.1.2
===================================

STABILITY & PERFORMANCE
-----------------------
- Fixed rare crashes during gameplay and shutdown
- Fixed game launching to black screen on Windows w/ incomplete DirectX installation
- Fixed match graphical corruption on Macs w/ integrated Intel HD 3000/4000 chipsets
- Fixed occasional lag on entering player profile screen

USER INTERFACE
--------------
- Fixed calendar displaying wrong month
- Fixed storage of custom views
- Fixed saving of 'Highlight key attribute for role' preference
- Fixed Role Ability and RDS not displaying correctly for international teams

GAMEPLAY
--------
- Fixed rare case of player not returning from loan

TRANSLATION
-----------
- Fixed untranslated strings in social feed (all languages)

Odnośnik do komentarza

Po bardzo słabym pierwszym sezonie w Dortmundzie(5 miejsce w Bundeslidze, 3 miejsce w LM i porażka w 1/8 LE, finał Pucharu Niemiec), niesamowicie wchodzimy w drugi sezon. Pięć zwycięstw z rzędu, w tym z Hoffenheim na wyjeździe, Leverkusen u siebie i Wolfsburgiem na wyjeździe. Bilans bramek - 21:4. Gwiazdą i ulubieńcem kibiców z marszu stał się ściągnięty do Dortmundu BELOTTI(32 miliony euro), strzelając 12 bramek(!) i notując 5 asyst w pięciu meczach. Absolutny dominator. Grając na dwóch napastników jest znacznie łatwiej niż z ustawieniem na jednego, przynajmniej mi :)

Odnośnik do komentarza

A ogólnie masz ustawioną dyscyplinę i trzymanie się pozycji? I jakie podania - krótkie czy mieszane?

Kontratak/Defensywa - węższe pole, normalny pressing i wysokość obrony, większa dyscyplina.

Kontrola/Ofensywa - bardzo wysoki pressing, bardzo wysoka linia obrony, zagrania na skrzydła.

To jest takie fifti-fifti, nie zawsze właśnie tak to dobieram. Jak mówiłem, wybieram polecenia pod konkretnego przeciwnika.

 

Co do podań, to nie ustawiam krótkich czy bezpośrednich. Inne polecenia wpływają na to, że z automatu już mam dosyć bezpośrednie.

 

Radzę się tym jednak zbytnio nie kierować, bo ja to głównie zrobiłem pod swój zespół i poszczególnych zawodników na skrzydłach.

Odnośnik do komentarza

Bardzo fajnie zaczynamy ten sezon. Po dziesięciu spotkaniach mamy 27 punktów, przegrana z Lipskiem... 1:6 ;) Mocno przesadzony team. W LE 6pkt po 3 meczach, porażka z Southampton, ale po moim błędzie - ustawiłem ofensywny styl po bramce na 1:1 dla gospodarzy i zostaliśmy skarceni w 93minucie.

Odnośnik do komentarza

Bardzo fajnie zaczynamy ten sezon. Po dziesięciu spotkaniach mamy 27 punktów, przegrana z Lipskiem... 1:6 ;) Mocno przesadzony team. W LE 6pkt po 3 meczach, porażka z Southampton, ale po moim błędzie - ustawiłem ofensywny styl po bramce na 1:1 dla gospodarzy i zostaliśmy skarceni w 93minucie.

 

RB Lipsk jest chyba przepakowane, ale w rzeczywistości ten klub też całkiem nieźle sobie radzi :)

Odnośnik do komentarza

Powiem ze gra robi sie przyjemniejsza choćby ze względu na to :) I powiem szczerze ze jakoś dziwnie grało sie przy pustych trybunach.

 

http://imgur.com/a/X9kDE

 

Zauważyliście że w Pucharze Polski niektóre zespoły nie wystawiają najsilniejszego składu ?? Wystawiają 3-5 piłkarzy którzy grzeją ławe lub jakijś juniorów. Po raz pierwszy w historii FM-a tak jest.

Odnośnik do komentarza

Skończyłem właśnie pierwszy sezon Juventusem i mam mieszane uczucia. 50% moich wyników wyglądają jak z meczów hokeja. Wynikiem 4:3 mecze mojej drużyny zakończyły się 8(!) razy. Aż 6 razy było 4:2. Zdarzały się również wyniki 6:2, 6:3, 7:4 itp. Mało realistyczne i dlatego też średnia satysfakcja z gry. Możliwe, że jest to wina ofensywnej taktyki jaką gram (4-3-3) przez co czasami mocno odsłaniam się z tyłu, ale mimo wszystko ze skillami jakie posiadają obrońcy Juve nie powinno się coś takiego zdarzać.

Odnośnik do komentarza

Powiem ze gra robi sie przyjemniejsza choćby ze względu na to :) I powiem szczerze ze jakoś dziwnie grało sie przy pustych trybunach.

 

http://imgur.com/a/X9kDE

 

Zauważyliście że w Pucharze Polski niektóre zespoły nie wystawiają najsilniejszego składu ?? Wystawiają 3-5 piłkarzy którzy grzeją ławe lub jakijś juniorów. Po raz pierwszy w historii FM-a tak jest.

 

W 2016 tez tak było :D Dlatego Polonią Puchar Polski zdobyłem :D

Inna sprawa, że w 2016 Polonia kosiłem równo wszystko i wszystkich :D

Skończyłem właśnie pierwszy sezon Juventusem i mam mieszane uczucia. 50% moich wyników wyglądają jak z meczów hokeja. Wynikiem 4:3 mecze mojej drużyny zakończyły się 8(!) razy. Aż 6 razy było 4:2. Zdarzały się również wyniki 6:2, 6:3, 7:4 itp. Mało realistyczne i dlatego też średnia satysfakcja z gry. Możliwe, że jest to wina ofensywnej taktyki jaką gram (4-3-3) przez co czasami mocno odsłaniam się z tyłu, ale mimo wszystko ze skillami jakie posiadają obrońcy Juve nie powinno się coś takiego zdarzać.

 

Gram w Conference 4-3-3 i taki wyników nie mam :D Być może za słabych zawodników mam :)

Faktem jest, że przy takim ustawieniu i ofensywnym nastawieniu oddaje się strasznie dużo strzałów i naraża się na kontry.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Legia wydaje się też nieco przepakowana. Kto by pomyślał, że najlepszym piłkarzem klubu, jeśli chodzi o statystyki będzie Alexandrov, a pierwsze skrzypce w środku gra Vaco. Do tego juniorzy tacy jak 17-letni Sebastian Szymański z miejsca nadają się do gry w pierwszym składzie.

Legią drogę do LM miałem całkiem prostą, więc awans do fazy grupowej był w zasadzie obowiązkiem. W grupie trafiłem między innymi na PSV i nawet udało się z nimi wygrać pierwszy mecz u siebie. W związku z tym poprosiłem Leśnodorskiego o dodatkową gotówkę na wzmocnienia, a on dał mi 10 milionów euro :o :o :o

Odnośnik do komentarza

 

Bardzo fajnie zaczynamy ten sezon. Po dziesięciu spotkaniach mamy 27 punktów, przegrana z Lipskiem... 1:6 ;) Mocno przesadzony team. W LE 6pkt po 3 meczach, porażka z Southampton, ale po moim błędzie - ustawiłem ofensywny styl po bramce na 1:1 dla gospodarzy i zostaliśmy skarceni w 93minucie.

 

RB Lipsk jest chyba przepakowane, ale w rzeczywistości ten klub też całkiem nieźle sobie radzi :)

 

Tak, radzi, ale nie sadzi przeciwnikom po 4 bramki na mecz, z czego 90% strzela duet Poulsen-Werner :P

Odnośnik do komentarza

Tercet Reus-Belotti-Auba po rundzie jesiennej wygląda tak: 54 bramki - 33 asysty :D Miazga.

Lider przed rundą wiosenną, porażka w Monachium 1:2, po golu z rożnego i bramce samobójczej w 92 minucie :( Bayern stworzył sobie tylko jedną sytuację, my dwie i byłem mega zadowolony z naszej postawy. Na własnym stadionie mamy komplet zwycięstw, 9 przy bramkach 24:5. Na ten moment w lidze traciliśmy punkty tylko poza własnym stadionem. W LE trafiliśmy na Feyenoord.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...