Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2017]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety mam to samo, próbowałem z różnymi wielkościami, nawet zmniejszone do 300x300px, 100 kb w formacie .jpg czy .png - za każdym razem komunikat "Otwarcie pliku niemożliwe"

 

Wgrywam bezproblemowo 1046x1225 - to facescan, potrzebuje szczegółów, żeby twarz wyszła ładnie, a nie jakiejś pikselozy pod mikroskop.

 

Spróbujcie zapisać zdjęcie jako nowy plik, o nowej nazwie, w nowej lokalizacji. W FM15 nie mogłem tak samo wgrać starszego pliku ze zdjęciem managera, a jak go "odświeżyłem", przeszedł bezproblemowo. A przecież oba niczym się tak naprawdę nie różniły.

Odnośnik do komentarza

 

Niestety mam to samo, próbowałem z różnymi wielkościami, nawet zmniejszone do 300x300px, 100 kb w formacie .jpg czy .png - za każdym razem komunikat "Otwarcie pliku niemożliwe"

 

Wgrywam bezproblemowo 1046x1225 - to facescan, potrzebuje szczegółów, żeby twarz wyszła ładnie, a nie jakiejś pikselozy pod mikroskop.

 

Spróbujcie zapisać zdjęcie jako nowy plik, o nowej nazwie, w nowej lokalizacji. W FM15 nie mogłem tak samo wgrać starszego pliku ze zdjęciem managera, a jak go "odświeżyłem", przeszedł bezproblemowo. A przecież oba niczym się tak naprawdę nie różniły.

 

Tak, wiem, tylko mówię, że próbowałem z małymi plikami i to też nie daje rady ;-)

Próbowałem w kilku lokalizacjach, z kilkoma nazwami. Jutro spróbuję z innymi zdjęciami i dam znać.

Odnośnik do komentarza

Jeśli masz zdjęcie sensownej jakości i równomiernie oświetlone (to jest szczególnie ważne), wtedy wychodzi bardzo fajnie. Nie wiem tylko, dlaczego mój awatar za każdym razem ma zeza :D Zeza nie mam ani w życiu, ani na wgrywanym zdjęciu, a jestem pewien, że oznaczam oczy równo :/ Muszę sobie zrobić inne foto i z nim spróbować.

Odnośnik do komentarza

Witam

A jak wygląda naszą ekstraklasa? Bo na okładce jest podane ze jest po raz pierwszy lotto ektraklasa (nasze Polskie ligi bardziej rozbudowana? Czy co?)

Po prostu są licencjonowane te rozgrywki. Bez żadnych plików dodatkowych itd, jest choćby nazwa Lotto Ekstraklasa i zespoły. Nie są ligi rozbudowane ani nic innego.

Odnośnik do komentarza

Jak jest u was z rzutami wolnymi? Bo jak na razie w moim zespole Pogba, Depay i Mata zaliczyli po trafieniu ze stojącej piłki, ale to jest nic - w meczu z Chelsea załadował mi Hazard, a mecz później graliśmy z West Hamem - oczywiście pewnie prowadziliśmy, przeciwnicy nic nie grali, ale Payet uznał, że sobie strzeli dwie bramki po wolnych...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...