Skocz do zawartości

Składanie kompa - pomoc w wyborze


Rekomendowane odpowiedzi

Tylko teraz tak. Jak próbowałem zrobić test ustawiony na 5h, to mi raz wywaliło po dwóch minutach, a raz po 40 sekundach i to tak, że pojawiły się artefakty, error zmieniło kolor z zielonego na czerwony i cyfry obok niego zaczęły szybko rosnąć, a potem wywaliło do pulpitu, ale sam test trwał nadal wg licznika tylko już bez obciążenia karty graficznej, a ja nic nie mogłem zrobić, nie mogłem przerwać, żeby dostać chociaż szczątkowy raport i musiałem wyłączać program przez menedżer urządzeń.

 

Jak ustawiłem najpierw na 5, a potem na 10 minut licząc na takie samo wywalenie do pulpitu, ale z możliwością dostania raportu w rozsądnym czasie, to nie wyskoczył żaden błąd...

 

Niedługo zaczynają się mecze, więc odpalę jeszcze raz na kilka godzin licząc, że nawet jeśli wywali błąd, to po tych kilku godzinach dostanę jakiś raport :-k

 

 

Odnośnik do komentarza

No i mam jeszcze większą zagwozdkę xd Uruchomiłem ten długi test i działał ponad 2h, aż do momentu jak temperatura przekroczyła 90 stopni (a przynajmniej tak podejrzewam, bo ustawiłem ograniczenie do 90 stopni), a potem był jakiś komunikat o przegrzaniu i nie dało się wyciągnąć żadnego zapisu.  Z kolei test w FurMarku, który poprzednio wywalał się praktycznie od razu teraz przeszedł cały. Fakt, że jest krótki, ale temperatura była w okolicach 80. Czas jeszcze raz sprawdzić te gry, które mi wywalały błąd.

 

Edyta dodaje, że w tej grze gdzie mnie wywalało, bo maks dwóch minutach teraz przeszedłem całą misję, pograłem ponad 20 minut i nic.

 

Nie wiem co tu się...

Odnośnik do komentarza

@klinsmann juz nie, jutro mam zamówiony zestaw do odbioru, mnitor jednak tez sobie nowy kupuje
Karta graficzna MSI Radeon RX 570 ARMOR OC 4GB GDDR5 (256 Bit)
Procesor AMD Ryzen 5 2600, 3.4GHz, 16MB, BOX
Płyta główna Gigabyte B450M DS3H
Pamięć GoodRam IRDM X, DDR4, 16 GB,3000MHz, CL16
Zasilacz SilentiumPC Vero L2 600W
Obudowa SilentiumPC Regnum RG4T Pure Black
Dysk SSD ADATA XPG SX6000 Pro 256GB PCIe x4 NVMe
Dysk Toshiba Performance 2TB 3.5" SATA III
System operacyjny Microsoft Windows 10 Home PL 64-bit OEM
Monitor Philips 243V7QDAB/00

zawsze mozesz zrecenzowac

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Taki mam zestaw złożony. Coś do podmianki może, czy by pasowało?

Zasilacz SilentiumPC Vero M2 600W 80 Plus Bronze,

Procesor AMD Ryzen Threadripper 1920X,

Płyta główna Socket TR4 Gigabyte X399 AORUS PRO,

Pamięć RAM DDR4 Corsair 32GB 3000MHz Vengeance LPX Black CL16 (2x16),

Obudowa Regnum RG4T Pure Black,

Grafika Gigabyte GeForce GTX 1660 Ti OC 6GB GDDR6,

Dysk 512GB 2,5" SATA SSD CX400,

Chłodzenie procesora SilentiumPC Navis Evo ARGB 240 2x120mm.

 

Całość za 5732.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...