Skocz do zawartości

Składanie kompa - pomoc w wyborze


Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, beeres napisał:

 

Nie mam w ogóle. Dlatego po tych pierwszych postach się trochę zniechęciłem.

trochę poczytałem i generalnie to co jmk zaproponował to świat i ludzie dla Ciebie, pod fm, fifa i nba wystarczy

 

z tego co kjojarze to Ty sporo podrozujesz, poszukalbym gamingowego laptopa za 3,5-4k i bedziesz mogl go miec przy sobie w delegacji

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, klinsmann napisał:

z tego co kjojarze to Ty sporo podrozujesz, poszukalbym gamingowego laptopa za 3,5-4k i bedziesz mogl go miec przy sobie w delegacji

 

W podrozy mam Maca i wykorzystuje go do pracy, ew. filmów/seriali jak muszę dłużej czekać na lotnisku. Już nie rób ze mnie Reapera Countera nołlajfa.

Szczerze, jak mam już jakiś czas wolny i jestem w innym mieście to jednak wolę wyjść z hotelu niż w nim siedzieć.

 

Dzięki za rady. Pomyślę jeszcze trochę.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące później...

pasuje ale jak pieść do oka

 

proces ma integre: https://ark.intel.com/content/www/pl/pl/ark/products/75044/intel-core-i5-4570s-processor-6m-cache-up-to-3-60-ghz.html

 

płyta pozwoli z niej skorzystać, więc nie potrzeba gts 450 = oszczędnośc na prądzie, taki stary GF wpierdala prąd aż miło. 

 

sama płyta z97 służyła komuś do kręcenia, głupi też kupiłem 2 takie płyty. tu niby jest napisane, że gwarancja sprzedającego 24 miesiące, moim zdaniem i tak ryzykowne. 

 

procesor nie do kręcenia a chłodzenie CPU za 99zł, zwykły box będzie kosztował 10-20zł używany i też swoje zadanie spełni

 

nie ma najważniejszej rzeczy = zasilacza

 

jak to mawiają: shit in, shit out

 

jak dla rodziców to w kwocie do 1000 zł szukałbym czegoś poleasingowego, nawet może i laptopa. 

Odnośnik do komentarza
pasuje ale jak pieść do oka
 
proces ma integre: https://ark.intel.com/content/www/pl/pl/ark/products/75044/intel-core-i5-4570s-processor-6m-cache-up-to-3-60-ghz.html
 
płyta pozwoli z niej skorzystać, więc nie potrzeba gts 450 = oszczędnośc na prądzie, taki stary GF wpierdala prąd aż miło. 
 
sama płyta z97 służyła komuś do kręcenia, głupi też kupiłem 2 takie płyty. tu niby jest napisane, że gwarancja sprzedającego 24 miesiące, moim zdaniem i tak ryzykowne. 
 
procesor nie do kręcenia a chłodzenie CPU za 99zł, zwykły box będzie kosztował 10-20zł używany i też swoje zadanie spełni
 
nie ma najważniejszej rzeczy = zasilacza
 
jak to mawiają: shit in, shit out
 
jak dla rodziców to w kwocie do 1000 zł szukałbym czegoś poleasingowego, nawet może i laptopa. 
Na poleasingu będzie mnóstwo, i w miarę rozsądnie, laptopy do 1400-1500 PLN też jest spory wybór z tego co ostatnio patrzyłem.

Sent from my SM-T815 using Tapatalk

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
dobre i gowniane zarazem, jak wszystko, napisz normalnie co chcesz wyczarowac i ile masz kasy i do czego chcesz to uzywac i cos sie dobierze
Do gier. Chciałem wziąć bo taniej niż Intel. Na razie się rozglądam po prockach i zestawach.

Obudowy raczej mini tower albo jakiś cube.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Brachu napisał:

Do gier. Chciałem wziąć bo taniej niż Intel. Na razie się rozglądam po prockach i zestawach.

Obudowy raczej mini tower albo jakiś cube.

ale jakie gry, konkret panie kolego, konkret

 

na razie to w pasjansa na 133Mhz mozesz grac rownie dobrze i ryżen nie poczebny ;-)  i nie patrz tylko na procesor, tylko tak jak pisalem napis co chcesz dokladnie kupic(czy calosc czy polowke swiniaka) i ile masz sosu

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...