Skocz do zawartości

Składanie kompa - pomoc w wyborze


Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki, postaram się zgromadzić fundusze na i5 skoro warto :).

warto, jednak o OC raczej zapomnij, płyty z B75 są fajne bo mają sata3(przyszłość pod ssd) i usb 3.0(tył+front), ale do OC nie bardzo

 

Napisałem że cena najlepiej jak by osiągnęła 2800 wraz z monitorem i klawiaturą, bo jaki sens ma granie na kompie bez tych dwóch rzeczy ?

na telefonie nie dostrzegłem, jak duży monitor ? czego oczekujesz od klawiatury ?

Odnośnik do komentarza

Uuu, no to faktycznie nie bardzo. No ale może nie będę potrzebował podkręcać, w sumie nie mam pojęcia jak wygląda wydajność tego i5 na obecne czasy względem mojego obecnego pentium dual core'a e2160 na ówczesne czasy kiedy był "na topie" :keke:. Być może teraz nie będę musiał nic podkręcać by wszystko pięknie działało :P.

Odnośnik do komentarza

Dzięki, postaram się zgromadzić fundusze na i5 skoro warto :).

warto, jednak o OC raczej zapomnij, płyty z B75 są fajne bo mają sata3(przyszłość pod ssd) i usb 3.0(tył+front), ale do OC nie bardzo

 

Napisałem że cena najlepiej jak by osiągnęła 2800 wraz z monitorem i klawiaturą, bo jaki sens ma granie na kompie bez tych dwóch rzeczy ?

na telefonie nie dostrzegłem, jak duży monitor ? czego oczekujesz od klawiatury ?

 

co do klawy to najlepiej jakaś prosta multimedialna ;P a monitor hmm myslalem nad 20-21 cali

Odnośnik do komentarza

Nie wiedziałem za bardzo w jaki temat to wrzucić, tutaj pi razy oko chyba pasuje:

Ile mogę wołać kasy za następujący zestaw?

Pentium DualCore E2160 1,8GHz

2x1GB Kingmax DDR2 RAM 1066MHz

Abit IP-35e

Galaxy geforce 9600GSO

Amacrox AX400-PNF

 

Dodatkowo zmienione chłodzenie na CPU na Scythe Zipang i na GPU na radiator Accelero s1 + wiatrak na nim bodaj 80mm.

Komputer jest w 100% sprawny, nie ma bs'ów powodowanych przez hardware, ale działają tylko dwa sloty pamięci RAM (oba obecnie zajęte) i nagrywarka DVD działa tylko w systemie PIO a nie DMA (czyli wolniej nagrywa i odczytuje dane, wykorzystując do tego procesor).

Odnośnik do komentarza

Ja muszę koniecznie zainwestować w nowy dysk twardy, bo te już dość stare są i odmawiają powoli posłuszeństwa. Z tego co widzę nie ma wielkiej różnicy cenowej między 500gb a 1TB, więc wezmę 1TB, widzieliście może jakąś ciekawą ofertę? 250zł chyba będzie trzeba wyłożyć... Mam na płycie zarówno ATA jak i SATA wejścia.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...