Skocz do zawartości

Fantasy NBA 2016/17


jasonx

  

15 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz sporo wiary pokładam w Robina Lopeza i ze smutkiem żegnam Rose'a. W sumie spisywał się świetnie jak na pick, z którym go wybrałem (10 runda) :)

 

Wczoraj też zastanawiałem się kiedy ktoś zgarnie Aminu. Już nie muszę się zastanawiać ;)

Odnośnik do komentarza

Teraz sporo wiary pokładam w Robina Lopeza i ze smutkiem żegnam Rose'a. W sumie spisywał się świetnie jak na pick, z którym go wybrałem (10 runda) :)

 

Wczoraj też zastanawiałem się kiedy ktoś zgarnie Aminu. Już nie muszę się zastanawiać ;)

 

Zabrałeś mi Lopeza to wziąłem Aminu :D

Odnośnik do komentarza

BARDZO się cieszę, że udało mi się dostać do play-offfów. Jeszcze bardziej cieszę się, że zająłem 7. miejsce. Wszedłem do gry w jej trakcie i uważam to za ogromny sukces :)

Jason WIELKIE dzięki za pomoc w ogarnianiu gry :) Bez Twojego wsparcia nie miałbym zielonego pojęcia co jest do czego i jak się ustawia :)

Odnośnik do komentarza

Ale trzeba przyznać, że kolek przed sezonem trafnie wytypował mistrza ;)

 

Moje krótkie podsumowanie każdego z osobna w kilku słowach (i w kolejności miejsc)

1. Rzeszów Thunder - jak już pisałem, szczęśliwy awans i potem rozwałka w PO. Widać też było zaangażowanie managera, wiele dyskusji w trakcie sezonu na priv odbyliśmy, jakaś tam małą cegiełkę w tym sukcesie dołożyłem

2. Pabianice Red Devils - solidna drużyna solidnego managera, która na moje nieszczęście najlepszy mecz sezonu zagrała w półfinale

3. Wrocław Imps - walec w RS i niestety trafiłem w półfinale na ekipę Dudka w szczytowej formie. 17-2 means nothing without the ring ;)

4. Suwałki Rednecks - upadki w wzloty w RS + kontuzje Embiida i Lowryego spowodowały, że 4 miejsce to max co kolek mógł ugrać. Ale dzięki za aktywność i walkę do końca

5. Wrocław MadDogs - przed PO wydawało się, że spotkamy się w finale, niestety padł ofiarą rzeszowskiego walca. Bardzo duża aktywność i ruch na FA. Ciężki przeciwnik dla każdego

6. Bolesławiec Wildboars - również bardzo aktywny gracz, fajnie oglądało się mecz o 5 miejsce, gdzie pomimo walki o pietruchę chłopaki grali do końca

7. Wombaty Warszawa - słaba ekipa z gburowatym manegerem :P A tak serio, dzięki Wujek za przejęcie ekipy i rozruszanie tej ligi w trashpostingu ;)

8. Kielce Barlows - chyba największy wygrany draftu, w PO zabrakło doświadczenia (zbyt późna reakcja na resty i kontuzje). Potencjał był na więcej i zapewne sam Zimny nie jest zadowolony z braku conajmniej półfinału

--

9. Azja Bulls - lucas na własne życzenie nie wszedł do PO. Ile spotkań przegrał przez nieustawienie składu to sam najlepiej wie. Za rok będzie lepiej ;)

10. Wrocław Bubbels - tak samo jak lucas - stracił PO na ostatniej prostej. Spora aktywność w grze pomimo przejęcia drużyny w trakcie sezonu. Jak na debiut w fantasy całkiem obiecująco

11. Płock Tigers - nierówny sezon, zabrakło trochę śmiałości na rynku FA, ale podziękowania za aktywność przez cały sezon

12. BART Collectors - spore zaangażowanie managera, w sumie nie wiem czemu nie udało się zrobić PO, bo rywal to był mocno niewygodny dla każdego

13. Gliwice Timberguys - początek sezonu bardzo aktywny, potem miałem wrażenie, że lekko się zniechęcił manager. Momenty pozytywne na pewno były

14. Bazinga Grudziądz - spory pech do kontuzji i brak reakcji na to niestety na starcie zostawił Bazingę w blokach. Później niestety olał całkowicie grę.

 

 

Dzięki wszystkim za sezon - mam nadzieje, że w przyszłym roku wszyscy grają ponownie? ;)

Odnośnik do komentarza

Przede wszystkim ogromne podziękowania dla jasonxa. Sam sobie wyhodował porażkę w półfinale pomagając mi przez cały sezon i dając rady odnośnie zawodników :keke: Ja przez mój styl oglądania NBA nie mogłem na bieżąco reagować jeśli chciałem uniknąć spoilerów. :keke:

 

Same PO i finał też wspominam świetnie mimo smutnego końca. Na pewno chętnie zagram w przyszłym sezonie. Pytanie czy w tej samej formie czy jakoś inaczej? Ale to jeszcze obgadamy za kilka miesięcy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...