Skocz do zawartości

Fantasy NBA 2016/17


jasonx

  

15 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Serio? :D Miałem wrazenie, że dokładnie napisałem za kazdym razem o co chodzi :D Za to Ty gadasz, jakbys o złote kalesony grał. Na kazda propozycje inna niz Twoja reagujesz strasznie nerwowo.

Mam niską tolerancję na dziecinne pytania i cierpliwość 5-cio latka z ADHD.

 

Wysłałem PM-y z linkiem do ligi do wszystkich wymienionych z 1 posta, oprócz meesinho, bo nie mogłem go znaleźć w bazie. Ktoś wie o kogo chodzi i mógłby przesłać link?

Odnośnik do komentarza

Widze, ze prosba o nomenklature nazewnictwa jednoglosnie nie przeszła ;)

 

BTW co to jest waiver budget? Imo powinnisy grac wg losowej kolejnosci a nie aukcja :-k

Można po prostu w pierwszym poście dodać listę drużyn. Imo większość da się rozpoznać.

 

Waiver budżet - masz do wydania 50 czy tam 100$ na graczy zrzuconych na listę Waivers. W ten sposób sam wybierasz kogo chcesz mocniej, a kogo mniej. Dodatkowy skill do rozgrywki - przewidywanie jak mocno rywale będą chcieli młotka, którego Ty chcesz.

 

Imo bardzo fajna opcja Waivery aukcyjne, ale można zmienić, jak nie chcecie. Tylko pamiętajcie, że przy wężu Waiverowym decyduje ślepy los, który jesteś w tabelce Waiver, wygrywa wyższy numer w tabeli i idzie na koniec ogonka.

 

Przykład:

 

Tabela Waivers:

1. jasonx

2. Lucas07

3. zibii

4. kolek

5. Hawkeye

 

Na waivers leży Pau Gasol. Chcą go zibii i Hawkeye. zibii dostaje gracza i potem ląduje na końcu tabeli, na 12 miejscu. W przypadku Waiverów z budżetem decyduje to, kto chce zawodnika najmocniej i poświęci najwięcej swojego budżetu.

 

Dajcie znać jak wolicie, najwyżej zmienię ustawienie.

 

EDIT: Dopiero teraz ogarnąłem o jakie nazwy chodziło. Zmieniłem :D Redneck to imo najbardziej niebezpieczne stworzenie żyjące w NA :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...