Skocz do zawartości

Fantasy NBA 2016/17


jasonx

  

15 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Dajcie się ludzim określić na doodle, niech decyduje więszkość, a nie jasonx, bo tylko ten tydzień, bo liga mistrzów czy coś tam. Tam będzie dokładnie widać kto kiedy może i w jaki sposób dogodzimy największej liczbie uczestników.

 

Dywizje to niepotrzebne wypaczenie rozgrywki. Z tego co wiem granie by się odbywało też poza obrębem dywizji, ale za to awans do PO by się odbywał na zasadzie kto jest lepszy w dywizji, a nie kto jest najlepszy w lidze. Moglibyśmy mieć grupę "śmierci" i grupę "śmiechu", a po co to komu?

 

Podbijam z linkiem. http://doodle.com/poll/5mi5m58q443akubx

Odnośnik do komentarza

No uwazam, ze ten tydzien bedzie najlepszy, ale jak zdecydujecie, ze draft bedzie za tydzien to tak zrobimy :) Choc osobiscie uwazam, ze 2 pazdziernika (a to na razie prowadzi), to ryzykowny termin. Niewiele sparingow bedzie zagranych, nie bedzie projected pewnie jeszcze.

Nie da sie dogodzic kazdemu, sam chcialem grac weekly ale nie marudze na daily. Ale jakbysmy mieli konsultowac kazda opcje, to bysmy za pol roku wystartowali :keke:

Odnośnik do komentarza

ok, wszyscy zagłosowali - wygrała opcja 16 października o godzinie 21 (być może ustalimy na 20.30, musze tylko jednej osoby spytać na PW).

 

Ostatnie (mam nadzieje) pytanie w ankiecie - czy dzielimy lige na dywizje. Moim zdaniem bylaby to fajna opcja. Proponowałbym podział wg kolejności draftowania, czyli 1,4,5,8,9,12 to jedna dywizja, pozostali druga. Oczywiscie mecze grane by były przeciwko wszystkim graczom :)

 

W międzyczasie - prośba, żeby każdy na PW podesłał mi swój adres majlowy yahoo + nazwę drużyny. Przypominam o prośbie co do nazewnictwa - polskie miasto + nazwa franczyzy, np Lublin Eagles itp.

 

Kolejnosc draftowania ustalimy online, mam do tego fajna stronke, Dudek czy Lucas widzieli jak to funkcjonuje. Jak ktoś jest zainteresowany szczegółami tez zapraszam na PW.

Odnośnik do komentarza

 

Dywizje sprawia, ze gorszy gracz moze sie dostac do playoffow. Podziekuje za taka opcje.

Powiedz to Sternowi :P W NBA nie raz to co dawało 10 miejsce na zachodzie dawało tez PO na wschodzie ;) Ale wiekszosc zdecyduje.

 

A draft bedzie na 20.30 :)

 

Czyli mamy powielać błędy Sterna?

 

BTW jak będziesz zakładał ligę zwróc uwagę na terminarz, ostatnio mieliśmy sytuajcę, że komisz nie ogarnął i z niektórymi drużynami graliśmy 2-3 razy, a z innymi 0.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...