Skocz do zawartości

Pro Evolution Soccer


Rekomendowane odpowiedzi

Stroje, piłki z kitservera działają, a stadiony nie?

Nie mam na dole tego okienka ze stadionem. Ściągnąłem kilka stadionów i jedną paczkę obiektów z Championship. Pojedyncze stadiony nie mają pliku map.txt, paczuszka stadionów zawiera go, ale i tak nie działają :(

Wrzuciłeś stadiony do kitserver\GDB\stadiums? Każdy stadion w osobny folderze zamieszczony w stadiums?

Kitserver jest zainstalowany? (wcisnąłeś setup->instal)

Żeby pojawiło się to okienko stadiumservera w grze wybierasz page up/page down, areny zmieniasz Q/E. Robisz tak?

 

Plik map powinien byc jeden, w folderze stadiums, nie w każdym folderze ze stadionem. U mnie plik map nie jest uzupełniany, mimo tego działają wszystkie stadiony :-k

Odnośnik do komentarza
Brudi to największy talent jeśli chodzi o nagrywanie kompilacji Poprawiłeś mi humor z samego rana

Grałeś z CPU czy z innym ludkiem? Takie babole to chyba tylko na top player

 

Różnie chociaż wolałbyś nie widizeć min i zachowania kumpli po takich babolach :P Poprawie tą kompilacje :) Wpierw używałem frapsa który ucinał kawałek ekranu :/ Potem dałem za krótką muzyke :)

Odnośnik do komentarza
Masz we FRAPS ustawione movies->full-size? Mnie nigdy nie ucinał ekranu

TUTAJ też są ciekawe interwencje GK, lepsze niż Kuszczaki czy inne Dolhy

Ja sam mam na dysku kilka, ale brak czasu na zlepienie kompilacji

 

Ściągnąłem jakiegoś frapsa z poradnika i miał generalnie mało opcji, po 2 mam słaby sprzęt więc jakość jest jaka jest :) Za to Game Cam jest poprostu super :)

 

Poradnik  Polecam świetny program i nie ma dużych wymagań :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...