Skocz do zawartości

Pro Evolution Soccer


Rekomendowane odpowiedzi

Podczas trwających targów Games Convention wreszcie KONAMI pokazało coś więcej :)

http://www.issonline.pl/?cmd=pokaz&id=1187823042

Po obejrzeniu tych filmików pograłbym już sobie w tego nowego PESa :keke: Wygląda na to, że powtórki będa znacznie dłuższe i to mnie bardzo cieszy, ponieważ często w tym pesie nie mogłem zapisać całej pełnej akcji jaką przeprowadzałem. Fajnie prezentuje sie graficznie i ciekawe jakie będą jego wymagania :-k

Odnośnik do komentarza
Fajnie prezentuje sie graficznie i ciekawe jakie będą jego wymagania

 

Też pewnie fajne ;)

 

Nieźle graficznie, tylko jak zwykle piłkarze - kosmos, kibice - dno(chociaż wyglądają lepiej niż w 6), cóż trzeba zbierać na nową kartę graficzną i czekać na Pesa.

Odnośnik do komentarza
Konami poinformowało dziś w specjalnym komunikacie o wymaganiach systemowych Pro Evolution Soccer 2008 na PC. Wiem, że naprawdę sporo osób na to czekało, więc od razu zaczynamy:

 

Zalecane wymagania (dla pełnego poziomu grafiki)

 

* Windows XP

* Pentium 4 3.0GHz /AMD Athlon 64 lub lepszy

* 1GB RAM

* 6.5GB wolnego miejsca na dysku twardym

* 8x DVD-ROM

* Karta graficzna kompatybilna z DirectX 9.0c

* 256MB Pixel Shader 3.0 (ATI x1600 lub NVidia 6800 GT/GS lub lepsze)

* Karta dźwiękowa kompatybilna z DirectX 9.0c

* DirectX 9.0c

* Pad na USB kompatybilny z Windowsem

* Rozdzielczość ekranu 1280 x 720

 

Gra obsługuje następujące chipsety graficzne:

 

* NVIDIA - GeForce 6600, 6800, 7300, 7600, 7800, 7900, GeForce FX (5950, 5900, 5800, 5600, 5200), GeForce4 Ti, GeForce3

* ATI - Radeon x1600, x1800, x1900, x800, 9800, 9700, 9600, 9500, 9200, 9000, 8500

 

Karty z serii GeForce MX nie są obsługiwane!

Nie jest aż tak źle :>

Odnośnik do komentarza
256MB Pixel Shader 3.0 (ATI x1600 lub NVidia 6800 GT/GS lub lepsze)
to ja już moge pomarzyć, że sobie pogram w nowego PESa. Mój laptop nie obsługuje pixel shadera 3, o czym sie już przekonałem na paru innych grach, a stacjonarny bym musiał cały wymienić :/ Kurcze :/
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Poradźcie mi jak mam instalować te *(*)&(*&!!!@ stadiony!!!??? Czytam poradnik jak to zrobić, ale stadiony które ściągnąłem wyglądają zupełnie inaczej. Taki np. Goodison Park w ogóle nie jest w formacie dkz, tylko najwidoczniej już rozpakowany. Nie mam pojęcia gdzie i jak go wrzucić. Każdy stadion który ściągnąłem instaluje się inaczej. Niestety w readme nie podano żadnych informacji o ich instalowaniu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...