Skocz do zawartości

Pro Evolution Soccer


Rekomendowane odpowiedzi

Jak strzelacie z rzutów wolnych żeby bramka była? :P

Ja strzelam tak jak dawniej. Niekiedy wpadnie. Czytalem znowu, ze najpierw trzeba nacisnąć kwadrat, a pozniej trójkąt, zeby byl mocny, lub "x", zeby bylo technicznie.

 

Jeszcze nawiąże do Tommsen Chantpack, to troszkę sie zawiodłem, bo np. w reprezentacji Anglii jest tylko jedna przyspiewka (England!!), a w Liverpool tez chyba jedna. Nie wiem jak jest z resztą druzyn.

Odnośnik do komentarza

http://polygamia.pl/Polygamia/1,97394,8543986,Recenzja__PES_2011.html?bo=1

 

Recenzja PES-a na konsole. Wiem, ze Brudi i tak będzie go bronił, ale gdzie bym nie czytał wszędzie zjechali PES-a. Grałem w demo tej gry na PS3 i FIFA wydaje się grą ciekawszą i bardziej realistyczną.

Być może wersja na PC jest bardziej dopracowana.

Odnośnik do komentarza

http://polygamia.pl/..._2011.html?bo=1

 

Recenzja PES-a na konsole. Wiem, ze Brudi i tak będzie go bronił, ale gdzie bym nie czytał wszędzie zjechali PES-a. Grałem w demo tej gry na PS3 i FIFA wydaje się grą ciekawszą i bardziej realistyczną.

Być może wersja na PC jest bardziej dopracowana.

No to proszę grać w FIFE a od PES się odpierdolić. EA daje tyle w kampanie reklamową, że po prostu muszą dobrze pisać. Grałem w obie gry na PS3 i PC i po prostu FIFA jest dla mnie grą nudną, do bólu schematyczną a po rozegraniu 10 spotkań mam k***a dziwne wrażenie, że już to widziałem.

Odnośnik do komentarza

W PES'a gramy jedynie przed wyjsciem na impreze z kolesiami badz tez podczas libacji alkoholowych ;) Z komputerem nie gram wcale. Po tym jak spierd$@# 10 wrocilismy bardzo szybko ( po 2/3 turniejach w 10 ) do 09. Wyszla 11 i co ;> jest ciut lepsza niz 10 ale nadal spier$#@#@ w stosunku do 09 :/ Podczas gry z kolegami moge napisac mnowstwo wad i kilka plusików:

 

minusy

- totalnie spierdolona kamera zmieniajaca kat pod bramkami ( wiem ze juz jest jakis programi prawiajacy to no ale ;) )

- przesadzona gra cialem, wystarczy dogonic przeciwnika i juz sie go ma, nie zaleznie czy gonie go Rio Ferdinandem czy drewnopulosem ktory ma 190 cm wzrostu i jedna podswietlna statyske i tak przepcham kazdego prawie zawsze :/

- strzaly z dystansu :/ leca takie lampiony po nacisnieciu nawet 1/4 paska strzalu ze masakra ;/

- znikniecie paskow staminy i zawodnika z dolu i przeniesienie ich nad zawodnika podswietlonego to parodia

- powtroki fatalne

- gra bramkarzy najgorsza chyba z serii, ostatnio jak gralem to jedyne bramki ktore zdobywalem to strzaly w krotki rog ktore nagminnie wpuszczaja reczniki albo strzaly w srodek bramki :/

- o karnych sie nie bede wypowiadal bo jeszcze nie strzelilem :/ no raz w slupek udalo mi sie z czego cieszylem sie jak glupi ;)

- chyba najwiekszy minus to ze w kazdym meczu mamy po 5/6 strzalow nozycami z przed pola karnego. Z reguly wyglada to tak ze np jest rzut rozny, wrzutka obroncy wybiajja na 16 metr tam stoim moj zawodnik i chce uderzyc z powietrza i z 9/10 strzela norzycami w ostatni sektor boiska ( choc juz kilka razy weszlo ), przypoimina mi to ktoras ze starych Fifek gdzie po nacisnieciu dwa razy strzalu zawsze robili przewrotki i inne cyrkowe sztuczki. To jest dla mnie jakis mega bug ;/

Wiecej grzechow nie pamietam a na pewno sa ;)

 

Plusy:

- podania manualne, mozna fajnie poklepac

- pilka zagrana mocno odskakuje zawodnikom, nie maja magicznego kleju nawet Ci najlepsi

 

I chyba tyle ;) W Fife nie bede gral bo nie lubie. W ta czesc musimy juz grac bo do 9 przestaly dodatkich chyba wychodzic ;/ Najgrosze ze nasze mecze wygladaja jak kopaniana w B klasie :/ gramy dobrymi klubami a tu albo walka w srodku pola i chaos albo wykopki bo idzie jesien czyli dluga pila moze cos wyjdzie. Sam musialem wrocic do mojego starego stylu gry czyli skrzydleko i wrzuta na glowke. Tylko ze ochujac mozna z ta nowa kamera bo przy wrzutkach sie nagle kat zmienia :doh!: A moze to my nie potrafimy grac :-k Gramy w ISS'a przed imprezami czy na imprezach od 1 wiec jednak cos tam kumamy :D No i najgorsze jest to ze nie czerpie z gry zadnej przyjemnosci :/ mecze sie grajac mecze ;P

Odnośnik do komentarza

- przesadzona gra cialem, wystarczy dogonic przeciwnika i juz sie go ma, nie zaleznie czy gonie go Rio Ferdinandem czy drewnopulosem ktory ma 190 cm wzrostu i jedna podswietlna statyske i tak przepcham kazdego prawie zawsze :/

 

R2 strzałka w bok i ucieczka, bądź zwód.

 

- strzaly z dystansu :/ leca takie lampiony po nacisnieciu nawet 1/4 paska strzalu ze masakra ;/

 

No z przeciwnikiem na plecach ciężko oddać strzał,ale gdy nie jesteś kryty to strzały lecą całkiem nieźle. R1 do silnego strzału R2 do technicznego.

 

 

- gra bramkarzy najgorsza chyba z serii, ostatnio jak gralem to jedyne bramki ktore zdobywalem to strzaly w krotki rog ktore nagminnie wpuszczaja reczniki albo strzaly w srodek bramki :/

 

Mocno poprawieni jeśli chodzi o sytuacje sam na sam. W sumie nie mozna im zarzucić nic oprócz tego, że bardzo często wypluwaja piłki przed siebie jakby mieli rączki z waty

- chyba najwiekszy minus to ze w kazdym meczu mamy po 5/6 strzalow nozycami z przed pola karnego. Z reguly wyglada to tak ze np jest rzut rozny, wrzutka obroncy wybiajja na 16 metr tam stoim moj zawodnik i chce uderzyc z powietrza i z 9/10 strzela norzycami w ostatni sektor boiska ( choc juz kilka razy weszlo ), przypoimina mi to ktoras ze starych Fifek gdzie po nacisnieciu dwa razy strzalu zawsze robili przewrotki i inne cyrkowe sztuczki. To jest dla mnie jakis mega bug ;/

 

No a spróbowałeś wyczekać strzał zanim piłka spadnie mu na nogę? Jak naciśniesz strzał od razu to klepnie tak jak mu spada, czyli nożycami. Jakbyś wcisnął stzrał a zawodnik czekał z piłką aż mu spadnie i się ułoży żeby mógł stzrelić nazwałbyś to bugiem.

 

Najgrosze ze nasze mecze wygladaja jak kopaniana w B klasie :/ gramy dobrymi klubami a tu albo walka w srodku pola i chaos albo wykopki bo idzie jesien czyli dluga pila moze cos wyjdzie. Sam musialem wrocic do mojego starego stylu gry czyli skrzydleko i wrzuta na glowke.

 

No niestety większość meczów tak wygląda. Ja sam staram się dużo klepać piłką i wtedy jest troszkę lepiej.

 

Co do kamery polecam Wide.

Odnośnik do komentarza

W fifie zawsze wieje nudą. Po paru meczach odechciewa mi sie grania. Jesli chodzio Pesa i o strzały z nozyc po prostu trzeba wyczuc kiedy oddac strzał. W realu jest tak samo. Przy kazdym dosrodkowaniu mozesz złożyc sie do strzału nozycami. Co z tego wyjdzie nie wiadomo. Jesli piszesz, ze strzały z dystansu to balony poczytaj troszke, albo poogladaj tutoriale na youtube, tam jest wszystko ładnie pokazane jak sie oddaje strzały w nowym PESie. Zgadzam sie, ze powtórki są spierniczone, ale nie wpływają one na poziom rozgrywki. Jest pare niedociągniec, ale w porównaniu z Fifą to ta gra i tak jest mega realistyczna.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...